Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Koniec pracy w Norwegii Formalności kilka pytań - Norwegia

366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
Witam! Zamierzam wrócić do Polski i mam w związku z tym 3 pytania.
Poszukuję też osoby która jest w temacie i chciałaby się tego podjąć.

Jeżeli pozostawię składki emerytalne w Norwegii i nie wrócę tutaj przez najbliższe kilka- kilkanaście lat czy nadal będę mógł przenieść je do Polski?
Z ilu lat wstecz można zrobić korektę zeznania podatkowego?
I ostatnie moje pytanie. Po złożeniu wypowiedzenia umowy o pracę natychmiast wracam do Polski. Czy mam jakieś prawo do zasiłku?
Zainteresowane osoby proszę o prywatną wiadomość i pozostawienie numeru telefonu. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:

I ostatnie moje pytanie. Po złożeniu wypowiedzenia umowy o pracę natychmiast wracam do Polski. Czy mam jakieś prawo do zasiłku?

podobno 500 złotych na dziecko będzie ci się należało
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
Odnośnie trzeciego pytania zapomniałem dodać że zakładam własną działalność w Polsce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:

I ostatnie moje pytanie. Po złożeniu wypowiedzenia umowy o pracę natychmiast wracam do Polski. Czy mam jakieś prawo do zasiłku?

podobno 500 złotych na dziecko będzie ci się należało

Dziękuje Stasiu ale to pewnie za jakieś 4 lata dopiero bo dają na drugie a ja jeszcze pierwszego nie mam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
w każdym bądź razie dowiedziałeś się ode mnie ile ci się będzie należało
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
Witam! Zamierzam wrócić do Polski i mam w związku z tym 3 pytania.
Poszukuję też osoby która jest w temacie i chciałaby się tego podjąć.

Jeżeli pozostawię składki emerytalne w Norwegii i nie wrócę tutaj przez najbliższe kilka- kilkanaście lat czy nadal będę mógł przenieść je do Polski?
Z ilu lat wstecz można zrobić korektę zeznania podatkowego?
I ostatnie moje pytanie. Po złożeniu wypowiedzenia umowy o pracę natychmiast wracam do Polski. Czy mam jakieś prawo do zasiłku?
Zainteresowane osoby proszę o prywatną wiadomość i pozostawienie numeru telefonu. Pozdrawiam

-----------------
1. Zawsze...komornik w PL tylko na to czeka (choc niby jest ochrona) ,a przy dzialalnosci masz go jak w banku.
2. 10
3. Jesli "natychmiast" to nic i jestes w plecy kilkadziesiat lub nawet kilkaset tysiecy NOK. Użyj mózgu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
w każdym bądź razie dowiedziałeś się ode mnie ile ci się będzie należało
------------------
Ale jusz opisu sposobu jak sie osiaga pierwsze dziecko tos mu nie opisal. Chlopak nie ma ani jednego,moze nie wie jak to zmienic.
Ukrainiec Polakowi wilkiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
Cortez1 napisał:
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
Witam! Zamierzam wrócić do Polski i mam w związku z tym 3 pytania.
Poszukuję też osoby która jest w temacie i chciałaby się tego podjąć.

Jeżeli pozostawię składki emerytalne w Norwegii i nie wrócę tutaj przez najbliższe kilka- kilkanaście lat czy nadal będę mógł przenieść je do Polski?
Z ilu lat wstecz można zrobić korektę zeznania podatkowego?
I ostatnie moje pytanie. Po złożeniu wypowiedzenia umowy o pracę natychmiast wracam do Polski. Czy mam jakieś prawo do zasiłku?
Zainteresowane osoby proszę o prywatną wiadomość i pozostawienie numeru telefonu. Pozdrawiam

-----------------
1. Zawsze...komornik w PL tylko na to czeka (choc niby jest ochrona) ,a przy dzialalnosci masz go jak w banku.
2. 10
3. Jesli \"natychmiast\" to nic i jestes w plecy kilkadziesiat lub nawet kilkaset tysiecy NOK. Użyj mózgu.

Dzięki Cortez ale jeżeli nawet kilka set to oświeć mnie i masz 30%
Na siedzenie na zasiłku tutaj nie mam czasu a w ogóle mi sie nie opłaca tutaj siedziec na zasiłku bo wole pracować i mieć 3 razy więcej. Decyzja zapadła wracam do Domu Masz ostatnią szansę na 30% z być może dużej kasy.
Stasiu dlatego bardzo Ci dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
Cortez1 napisał:
jasta102 napisał:
w każdym bądź razie dowiedziałeś się ode mnie ile ci się będzie należało
------------------
Ale jusz opisu sposobu jak sie osiaga pierwsze dziecko tos mu nie opisal. Chlopak nie ma ani jednego,moze nie wie jak to zmienic.
Ukrainiec Polakowi wilkiem.


Wiem jak to zrobić Cotrez dzięki Ale zanim użyję wiedzy na ten temat muszę mieć pewność że moje dzieci nie będą musiały tutaj przyjeżdżać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
proponuję zacny tytuł
Pierwszy OPiSiony w Królestwie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok