Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
Witam! Zamierzam wrócić do Polski i mam w związku z tym 3 pytania.
Poszukuję też osoby która jest w temacie i chciałaby się tego podjąć.

Jeżeli pozostawię składki emerytalne w Norwegii i nie wrócę tutaj przez najbliższe kilka- kilkanaście lat czy nadal będę mógł przenieść je do Polski?
Z ilu lat wstecz można zrobić korektę zeznania podatkowego?
I ostatnie moje pytanie. Po złożeniu wypowiedzenia umowy o pracę natychmiast wracam do Polski. Czy mam jakieś prawo do zasiłku?
Zainteresowane osoby proszę o prywatną wiadomość i pozostawienie numeru telefonu. Pozdrawiam


Korekty podatkowe w Norwegii można składać nawet do 10 lat wstecz. Dzięki Nim można ubiegać się o przysługujące Ci ulgi, które nie zostały przyznanie wcześniej.

Więcej informacji: www.multinor.no/podatki/odwolania.html

Zasiłek dla bezrobotnych przysługuje również osobom, które same zwolniły się z pracy. Obejmuje ich natomiast okres 12 tygodniowej karencji, za który zasiłek nie jest wypłacany.

Więcej informacji: www.multinor.no
Zgłoś wpis
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
MultiNOR napisał:
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
Witam! Zamierzam wrócić do Polski i mam w związku z tym 3 pytania.
Poszukuję też osoby która jest w temacie i chciałaby się tego podjąć.

Jeżeli pozostawię składki emerytalne w Norwegii i nie wrócę tutaj przez najbliższe kilka- kilkanaście lat czy nadal będę mógł przenieść je do Polski?
Z ilu lat wstecz można zrobić korektę zeznania podatkowego?
I ostatnie moje pytanie. Po złożeniu wypowiedzenia umowy o pracę natychmiast wracam do Polski. Czy mam jakieś prawo do zasiłku?
Zainteresowane osoby proszę o prywatną wiadomość i pozostawienie numeru telefonu. Pozdrawiam


Korekty podatkowe w Norwegii można składać nawet do 10 lat wstecz. Dzięki Nim można ubiegać się o przysługujące Ci ulgi, które nie zostały przyznanie wcześniej.

Więcej informacji: www.multinor.no/podatki/odwolania.html

Zasiłek dla bezrobotnych przysługuje również osobom, które same zwolniły się z pracy. Obejmuje ich natomiast okres 12 tygodniowej karencji, za który zasiłek nie jest wypłacany.

Więcej informacji: www.multinor.no

Ja pytam o zasikek w mojej sytuacji. Czy nalezy sie jezeli natychmiast po zlozeniu wypowiedzenia w pracy wracam do Polski.
Co do korekty zeznan zawsze przyjnowalem "ich" propozycje. Byly to symboliczne zwroty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
HeartB napisał:
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
HeartB napisał:
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
HeartB napisał:
Nie jest aż taka sztuka otworzenie i rozwinięcie interesu. Sztuka jest zamknięcie go( sprzedanie? udane bankructwo) w odpowiednim momencie. Gdy to przegapisz zaczyna się niekontrolowany dramat i....widok fjordow w najlepszym razie.
Przegapić może tylko głupiec. ja do stracenia mam rok a do zyskania życie.

-------
W tej grze miernikiem nie jest czas a saldo na koncie a ścislej cashflow. Bilanse, akcje zostaw Statoil lub General Motors.

ten rok to pieniądze które inwestuję

-------
Nie inwestuj swoich, weź kredyt na firmę, gdyby co to to będzie bardziej problem banku niż Twój. Siebie oczyśc z majątku, pieniądze przekaz Matce - jedyną osoba, która Cię nie oszuka. Broń Boże żonie,jak Ci się powinie nogą pierwsza rzuci się z pazurami. Matka jak mówi,że kocha to kocha, jak mówi żona to...mówi.

Firma ma zarabiac kase na dalsze inwestycje a nie na odsetki dla Banku. Jezeli sie nie uda to wroce tu i zaczne od 0
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
W twojej sytuacji to 500 zł na dziecko
Od PiS
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok