Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
HeartB napisał:
ZADEN biznes pt. własna działalność nie przetrwa dłużej w PL niż 3-4 lata. Jak uda Ci się być na gorce gotowkowej...zwijaj forse i manele, zamykaj budę i spieprzaj do N do pracy najemnej. Jak się spoznisz to będziesz też w N uciekając przed wierzycielami. Zanotuj to sobie.
Zobaczymy jaka będzie cena nok. Na razie wole uprawnienia norweskie schować do szuflady i starać się o niemieckie. Ale to gdyby po 4 latach poszło coś nie tak. jeżeli ktoś mi mówi że nie dam rady to tylko mnie motywuje. No cóż taki jestem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Nie jest aż taka sztuka otworzenie i rozwinięcie interesu. Sztuka jest zamknięcie go( sprzedanie? udane bankructwo) w odpowiednim momencie. Gdy to przegapisz zaczyna się niekontrolowany dramat i....widok fjordow w najlepszym razie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
HeartB napisał:
ZADEN biznes pt. własna działalność nie przetrwa dłużej w PL niż 3-4 lata. Jak uda Ci się być na gorce gotowkowej...zwijaj forse i manele, zamykaj budę i spieprzaj do N do pracy najemnej. Jak się spoznisz to będziesz też w N uciekając przed wierzycielami. Zanotuj to sobie.

pierwszymilion.forbes.pl/masz-tylko-30-p...uly,173162,1,1.html#
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
optymysta napisał:
HeartB napisał:
ZADEN biznes pt. własna działalność nie przetrwa dłużej w PL niż 3-4 lata. Jak uda Ci się być na gorce gotowkowej...zwijaj forse i manele, zamykaj budę i spieprzaj do N do pracy najemnej. Jak się spoznisz to będziesz też w N uciekając przed wierzycielami. Zanotuj to sobie.

pierwszymilion.forbes.pl/masz-tylko-30-p...uly,173162,1,1.html#

---------
Pełna zgoda i to pod warunkiem opylenia biznesu na gorce. Zbanczyc może nawet....plebania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
HeartB napisał:
Nie jest aż taka sztuka otworzenie i rozwinięcie interesu. Sztuka jest zamknięcie go( sprzedanie? udane bankructwo) w odpowiednim momencie. Gdy to przegapisz zaczyna się niekontrolowany dramat i....widok fjordow w najlepszym razie.
Przegapić może tylko głupiec. ja do stracenia mam rok a do zyskania życie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
6e6 napisał:
Korekta zeznania nie ma sensu jako singiel

Faktycznie nie ma ale latwo mozesz stac sie pendlerem jako samboer z jakas panna z polski ktora Ci podpisze pare papierkow i robisz korekte pare lat wstecz

I tu mnie zainteresowałeś. Papierki podpiszę i to nie problem. Ale czy wstecz to zadziała?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
6e6 napisał:
Korekta zeznania nie ma sensu jako singiel

Faktycznie nie ma ale latwo mozesz stac sie pendlerem jako samboer z jakas panna z polski ktora Ci podpisze pare papierkow i robisz korekte pare lat wstecz

-----
Co Ty bredzisz? Jaki notariusz potwierdzi ci konkubinat kilka lat wstecz? Chyba Duda?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
HeartB napisał:
Nie jest aż taka sztuka otworzenie i rozwinięcie interesu. Sztuka jest zamknięcie go( sprzedanie? udane bankructwo) w odpowiednim momencie. Gdy to przegapisz zaczyna się niekontrolowany dramat i....widok fjordow w najlepszym razie.
Przegapić może tylko głupiec. ja do stracenia mam rok a do zyskania życie.

-------
W tej grze miernikiem nie jest czas a saldo na koncie a ścislej cashflow. Bilanse, akcje zostaw Statoil lub General Motors.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
HeartB napisał:
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
HeartB napisał:
Nie jest aż taka sztuka otworzenie i rozwinięcie interesu. Sztuka jest zamknięcie go( sprzedanie? udane bankructwo) w odpowiednim momencie. Gdy to przegapisz zaczyna się niekontrolowany dramat i....widok fjordow w najlepszym razie.
Przegapić może tylko głupiec. ja do stracenia mam rok a do zyskania życie.

-------
W tej grze miernikiem nie jest czas a saldo na koncie a ścislej cashflow. Bilanse, akcje zostaw Statoil lub General Motors.

ten rok to pieniądze które inwestuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
HeartB napisał:
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
HeartB napisał:
Nie jest aż taka sztuka otworzenie i rozwinięcie interesu. Sztuka jest zamknięcie go( sprzedanie? udane bankructwo) w odpowiednim momencie. Gdy to przegapisz zaczyna się niekontrolowany dramat i....widok fjordow w najlepszym razie.
Przegapić może tylko głupiec. ja do stracenia mam rok a do zyskania życie.

-------
W tej grze miernikiem nie jest czas a saldo na koncie a ścislej cashflow. Bilanse, akcje zostaw Statoil lub General Motors.

ten rok to pieniądze które inwestuję

-------
Nie inwestuj swoich, weź kredyt na firmę, gdyby co to to będzie bardziej problem banku niż Twój. Siebie oczyśc z majątku, pieniądze przekaz Matce - jedyną osoba, która Cię nie oszuka. Broń Boże żonie,jak Ci się powinie nogą pierwsza rzuci się z pazurami. Matka jak mówi,że kocha to kocha, jak mówi żona to...mówi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok