Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
iksiński igrek Aleksander Reis hubert kwiat J W ssss s Pawel Danek cysiek33 John Born Adamz Langhus marek.marek.marek Mizio ….. (13520 niezalogowanych)
159 Postów
Ewa St
(buu)
Stały Bywalec
Lustro to zły przyrząd do badania wyglądu, lepiej zaopatrzyć się w cyrkle kabłonkowe, suwmiarki, fałdomierze, skale - i najważniejsze - człowieka biegłego w robieniu pomiarów. Może jak sobie zbadasz swój skład rasowy spokorniejesz Rodionie, bo póki co hipokryzja wylewa ci się uszami, innych oceniasz po strzępkach informacji, a na siebie nie potrafisz obiektywnie spojrzeć.
Tak nienawidzisz socjalizmu, a sam żyjesz w świecie przez socjalizm kreowanym. Dlaczego wszystkich nazywasz proletariuszami, że niby większość jest równa, a ty Rodionie jeden tak wybitny? Dorobkiewicz od siedmiu boleści, co pieniędzmi chce zatuszować brak dobrego urodzenia i urody? Ciekawe, niepowtarzalne studium przypadku, czy tylko kolejny niedotulony w dzieciństwie klusek, który w latach szkolnych był prześladowany przez silniejszych i sprawniejszych kolegów, tyrany przez rodziców za swoją ślamazarność, a mężczyzną stał się z najbrzydszą, pijaną koleżanką, lub co gorsza - z opłaconą prostytutką w czasie/po studiach?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów
Ewa St
(buu)
Stały Bywalec
Imperator1988 napisał:
Sama czytaj ze zrozumieniem jesli nie podtrafisz odczytac wyraznego podtekstu w tym co piszesz. Pozatym mowiac o ocenie geby chodzilo mi oto ze proletariusze koncentruja sie caloksztalcie prezencji fizycznej innych poniewaz tak jest najprosciej dla ich umyslow. Inne przemyslenia sa juz trudniejsze.

Mysle iz ten problem mozna by rozwiazac poprzez wiecej luster w przestrzeni publicznej lecz niestety istnieje teoria o tym iz ludzie oceniaja swoje wlasne odbicie wyzej niz to jak prezentuja sie naprawde. Oraz jak mowilem ludzie powinni zdecydowanie bardziej skoncentrowac sie na swoim wlasnym zdrowiu i stanie psychicznym, poniewaz zazwyczaj wykazuja za duze zainteresowanie innymi a za male soba.


Duuuuże braki. Jest wiele fobii (lekkich i ciężkich), które polegają na zakrzywionym odbiorze własnego ja. Dotyczy to zarówno budowy fizycznej jak i psychiki. W takich przypadkach ludzie zawsze oceniają siebie gorzej w porównaniu do innych. Nie jest to rzadkie, bo psychologowie, psychoterapeuci, psychoanalitycy i psychiatrzy mają ręce pełne roboty. Kliniki chirurgi estetycznej tez się mnożą .

A z podtekstem bywa tak, że często widzi go tylko ten, co chce go widzieć .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów
...... ......
(gosiaaurelia)
Stały Bywalec
''buu'' Dziewczyno o czym ty mówisz, Jak dla mnie to bardziej skończyłas Studia ''Filozofii'' niż ''Psychologii'', jeżeli nie masz tak owego wykształcenia to się nie wypowiadaj na temat psychoanaliz, bo aż mnie oczy bolą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
impek misiaczku tłusty, juz pisałem: OKAŻ TROCHE POKORY!!!
nie bede sie powtarzał do tematów z przed kilku tygodni/miesiecy ale opowiadałeś jakim to panem wielkim zostaniesz wkrótce i jak bedziesz traktował pracowników(jak szmaty), nie każ mi szukać tego tłusta ruda świnio, a co do mnie to nie jestem zwykłym kierowcą który jedzie z punktu A do B... swojej twarzy i danych w internecie nie pokazuje bo niby po co i komu, wiec tępy huju pojmij cos co ci tłumaczymy po polsku jak hłop krowie na miedzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
GosiaAurelia napisał:
''buu'' Dziewczyno o czym ty mówisz, Jak dla mnie to bardziej skończyłas Studia ''Filozofii'' niż ''Psychologii'', jeżeli nie masz tak owego wykształcenia to się nie wypowiadaj na temat psychoanaliz, bo aż mnie oczy bolą.no nie no rozjebałaś mnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
GosiaAurelia napisał:
''buu'' Dziewczyno o czym ty mówisz, Jak dla mnie to bardziej skończyłas Studia ''Filozofii'' niż ''Psychologii'', jeżeli nie masz tak owego wykształcenia to się nie wypowiadaj na temat psychoanaliz, bo aż mnie oczy bolą.@GosiaAurelia myslalem, ze bardziej ogarnieta jestes

impek masz czas do namysłu, poszukaj sobie jakiejś brzydkiej dupy pasującej do Ciebie, opowiedz jej o swoich planach to zdoi cie nie jedna ale cos ci zostanie żeby do grobu zabrać o ile sie zmieścisz w niego z tą kasą, musze Cie uszczęśliwić że za chwile bede w pracy i jak dobrze rozplanuje to po 13-tej już w domku a zapłacone do 17-tej... dla ciebie kierowca to punkt A do B ale dla mnie to co innego bo nie mam tacha i moja głowa w tym wszystkim jak to zrobie, ostatnio 14t zrobiłem w 8 i z tego sie ciesze że nastepny dzien wolny i spierdalam na firmową hytte z rodziną i znajomymi za 150nok
bądź idiotą dalej jedź i rób sponsoring w polsce ale juz przestań straszyć tu bo nikt tu sie nie boi ciebie tłuściochu
p.s. choćbym miał jeść suchy chleb to jak zostaniesz nawet na 1 dzien moim szefem to dostaniesz gruba tłusta ruda w pizde i to konkretnie!!! masz zamknąć już Yape tłustą warchloku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@buu no i wlasnie sie okazalo ze masz fantazje lepsza od Macierewicza wymyslajac sobie historie na ktore nie masz zadnego potwierdzenia poza fotka profilowa facebooka. Gratuluje potwierdzasz tylko poglad o tym iz proletariusz doczepi sie tego co najprostsze i na tym zbuduje swoja wyimaginowana rzeczywistosc. A wszystko na podstawie linku do profilu na jakims internetowym portalu zabawne.

@AndersB z rana nachodzi cie wieksza agresja jak twojego nickowego idola? Ty nawet nie masz odwagi wkleic siebie kim jestes i podpisac sie pod tym co piszesz. Nie pokazujesz sie w necie bo poprostu podpisanie sie pod tym co piszesz wymagaloby odwagi a tak mozesz mowic cokolwiek co do glowy ci wpadnie.

Pozatym jako kolejny powielasz stereotyp proletariusza ktory doczepia sie do fizycznej prezencji nie widzac siebie w lustrze. Moze jeszcze napiszesz wypracowanie w stylu Macierewicza o tym co jest prawda na podstawie profilu internetowego i na nim fotki. Twoja kolezanka powyzej probowala nawet fakty wymyslila I nie musisz powtarzac poprzednich tematow, trzymam sie tego co tam powiedzialem o tym ze za okolo 20 lat bede mial w Polsce firme i bede zarzadzal w niej pracownisiami, i sprawi mi to wiele radosci A co do twoich odwaznych slow to tacy pracownisie nieprzejda selekcji a gdyby taki madry inaczej sie pojawil na przesluchaniu w firmie to w Polsce na szczescie ochrona moze legalnie potraktowac bandyte tak jak trzeba (nie jak w Norwegii ze chca zamknac kolesia ktory bronil 10 latka przed kims kto go napadl bo niby za mocno potraktowal bandyte. W koncu wedle socjalistow biedny proletariusz bandyta musi byc pod ochrona.).

A co do straszenia to kogo ja strasze? Sam sie straszy czlowiek ktory wyglosil grozby karalne byl tak "madry" ze napisal potem na facebooku a na koniec tutaj sie wyprodukowal ze swoja madroscia. Sam uczynil to legalnym aby mozna sie dowiedziec kim jest by mogl sie przedstawic.

A co do twoich prostych prob obrazania na podstawie fizycznej aparycji na jednej fotce to poraz kolejny wypelniasz wzorowo stereotyp proletariusza. Oraz dodajesz odrobine wlasnych problemow i rozterek nad tym jak szukales sobie jakiejs brzydkiej (widocznie na ladna cie nie bylo/ nie jest stac) albo nadal szukasz a dla picu piszesz o zonie i rodzinie zeby wydawac sie powazniejszym Ale nie bede filozofowal w stylu "Macierewicza" bo to twoja i tobie podobnych specjalnosc wymyslac historie na podstawie publicznych informacji na profilu internetowym.

Na szczescie na forum widac ze sa nietylko proletariusze lecz rowniez jednostki inteligentne/wyksztalcone/majetne. A proletariuszy cechuje to iz swoje proste przemyslenia na jedna nute produkuja stadnie w duchu idei "Proletariusze wszystkich krajow laczcie sie!" lub jesli ktos woli jak to ladniej brzmi "Golodupki hop do kupki!". Ciekawe kiedy na pielgrzymke do mauzoleum swojego dobrodzieja sie wybieraja proletariusze podziekowac ze cala zachodnia Europa wprowadzila socjalistyczne reformy (A nawet po czesci USA) oraz dbala przez cala zimna wojne bardziej niz trzeba o proletariuszy aby niekrzewila sie ta wasza upragniona giermanska idea komunizmu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Imperator1988 napisał:
@buu no i wlasnie sie okazalo ze masz fantazje lepsza od Macierewicza wymyslajac sobie historie na ktore nie masz zadnego potwierdzenia poza fotka profilowa facebooka. Gratuluje potwierdzasz tylko poglad o tym iz proletariusz doczepi sie tego co najprostsze i na tym zbuduje swoja wyimaginowana rzeczywistosc. A wszystko na podstawie linku do profilu na jakims internetowym portalu zabawne.

@AndersB z rana nachodzi cie wieksza agresja jak twojego nickowego idola? Ty nawet nie masz odwagi wkleic siebie kim jestes i podpisac sie pod tym co piszesz. Nie pokazujesz sie w necie bo poprostu podpisanie sie pod tym co piszesz wymagaloby odwagi a tak mozesz mowic cokolwiek co do glowy ci wpadnie.

Pozatym jako kolejny powielasz stereotyp proletariusza ktory doczepia sie do fizycznej prezencji nie widzac siebie w lustrze. Moze jeszcze napiszesz wypracowanie w stylu Macierewicza o tym co jest prawda na podstawie profilu internetowego i na nim fotki. Twoja kolezanka powyzej probowala nawet fakty wymyslila I nie musisz powtarzac poprzednich tematow, trzymam sie tego co tam powiedzialem o tym ze za okolo 20 lat bede mial w Polsce firme i bede zarzadzal w niej pracownisiami, i sprawi mi to wiele radosci A co do twoich odwaznych slow to tacy pracownisie nieprzejda selekcji a gdyby taki madry inaczej sie pojawil na przesluchaniu w firmie to w Polsce na szczescie ochrona moze legalnie potraktowac bandyte tak jak trzeba (nie jak w Norwegii ze chca zamknac kolesia ktory bronil 10 latka przed kims kto go napadl bo niby za mocno potraktowal bandyte. W koncu wedle socjalistow biedny proletariusz bandyta musi byc pod ochrona.).

A co do straszenia to kogo ja strasze? Sam sie straszy czlowiek ktory wyglosil grozby karalne byl tak "madry" ze napisal potem na facebooku a na koniec tutaj sie wyprodukowal ze swoja madroscia. Sam uczynil to legalnym aby mozna sie dowiedziec kim jest by mogl sie przedstawic.

A co do twoich prostych prob obrazania na podstawie fizycznej aparycji na jednej fotce to poraz kolejny wypelniasz wzorowo stereotyp proletariusza. Oraz dodajesz odrobine wlasnych problemow i rozterek nad tym jak szukales sobie jakiejs brzydkiej (widocznie na ladna cie nie bylo/ nie jest stac) albo nadal szukasz a dla picu piszesz o zonie i rodzinie zeby wydawac sie powazniejszym Ale nie bede filozofowal w stylu "Macierewicza" bo to twoja i tobie podobnych specjalnosc wymyslac historie na podstawie publicznych informacji na profilu internetowym.

Na szczescie na forum widac ze sa nietylko proletariusze lecz rowniez jednostki inteligentne/wyksztalcone/majetne. A proletariuszy cechuje to iz swoje proste przemyslenia na jedna nute produkuja stadnie w duchu idei "Proletariusze wszystkich krajow laczcie sie!" lub jesli ktos woli jak to ladniej brzmi "Golodupki hop do kupki!". Ciekawe kiedy na pielgrzymke do mauzoleum swojego dobrodzieja sie wybieraja proletariusze podziekowac ze cala zachodnia Europa wprowadzila socjalistyczne reformy (A nawet po czesci USA) oraz dbala przez cala zimna wojne bardziej niz trzeba o proletariuszy aby niekrzewila sie ta wasza upragniona giermanska idea komunizmu.


Sa, ale Ty spokorniej, kognitariuszu, wstydu sobie oszczedz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Jak widzisz mam odwage pisac co uwazam podpisujac sie pod tym. A wstydza to sie proletariusze skoro zaden sie nie podpisze pod swoimi przemysleniami ktore jak widac wszystkie sa na jedna nute jak przystalo na proletariuszy. Ciekawe kiedy udadza sie na pielgrzymke do mauzoleum podziekowac swojemu dobrodziejowi za wszelkie socjalistyczne ekonomiczne wynaturzenia powstale w XX wieku z powodu obawy zachodu przed komunizmem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Imperator1988 napisał:
Jak widzisz mam odwage pisac co uwazam podpisujac sie pod tym. A wstydza to sie proletariusze skoro zaden sie nie podpisze pod swoimi przemysleniami ktore jak widac wszystkie sa na jedna nute jak przystalo na proletariuszy. Ciekawe kiedy udadza sie na pielgrzymke do mauzoleum podziekowac swojemu dobrodziejowi za wszelkie socjalistyczne ekonomiczne wynaturzenia powstale w XX wieku z powodu obawy zachodu przed komunizmem.

Reszta tez pisze to co uwaza za stosowne, ba maja taka odwage, ale ty jak najprosciej: obraze ich i wyzwe od najnizszej klasy spolecznej. Skad wiesz z kim masz doczynienia? Kim te osoby sa? Kazdego nazywasz proletariuszem, a moze oni sa czescia prekariatu, ktory niejako powstal m.in przez twoj kochany kapitalizm?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok