Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
iksiński igrek Aleksander Reis hubert kwiat J W ssss s Pawel Danek cysiek33 John Born Adamz Langhus marek.marek.marek Mizio ….. (13513 niezalogowanych)
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
wiem ci to jest razwiedka i dlatego wymienilem agentow
a Mongolie pozwiedzalem i poznalem
ps poczytaj linka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Dupek Stary
(Kolega)
Stały Bywalec
Cysorzu skończ Waść i wstydu oszczedz......wiesz ja tu w No zyje dluzej niz ty masz latek....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Imperator1988 napisał:
Czlowieku masz profil widzisz A8mke pod moim domem albo w Vadsø i co jeszcze chcesz? Za wolna to pokaz twojego zloma wklej twoj profil jak jestes odwazny taki.

A jak chcesz ogladac skatteliste to jak troche myslisz to wiesz ze za 2013 bedzie w 2014stym czy nie wiesz? Pozatym poprawna bedzie dopiero za caly rok w 2015 bo za 2013 to bedzie od Maja a i tak bedzie niezla.

A co do pieniedzy w akcjach to co mam ci wkleic z netfonds screenshota konta i handlu akcjami miedzy innymi Opera i Algeta czy czego potrzebujesz. Rece opadaja ma wszystko moze zobaczyc ze to prawda i jeszcze narzeka

PS. Nie mowilem ze bede "szefem wszystkich szefow" ale bede szefem odpowiedniej firmy z pracownisiami w Polsce moze za 20 lat albo szybciej. Jak posiadasz umiejetnosc czytania ze zrozumieniem (chociaz watpie skoro nie potrafisz nawet zobaczyc A8mki) to przeczytaj wszystkie posty jeszcze raz.
i właśnie o to w tym wszystkim chodzi...
Czy ty na prawde myślisz że kogoś obchodzi ile masz na koncie, czy jakim autem jeździsz? tym bardziej na jakimś zjebanym forum jeśli masz jakiś kompleks i w ten sposób próbujesz sie dowartościowac to zycze ci żebyś juz jutro został tym szefem firmy i był bogaty, bardzo bogaty, a sobie życze tylko tyle żebym nie trafił na takiego szefa(czyt. buca) jak ty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Krzysztof Michal Thor
(Imperator88Skien)
Wiking
Imperator1988 napisał:
PJo pokaz siebie jak taki madry jestes?

Robie co mam ochote i jak kto sie patrzy mnie nic nieobchodzi. A jak sie chcesz przekonac to zawsze mozesz czy te korzysci materialne "tym osoba" niewystarcza aby twoja przemowe miec gdzies i zrobic co powiem.

Jakie kolezanki? Dla smiechu wszedlem sobie z nudow na czat, jakas proletariuszka bombardowala priva zeby jej dac profil to jej dalem, degustujac etanol nierozmyslalem nad tym ze chce profil zeby go opublikowac. Trudno mysli ze jest bardzo madra ze tak zrobila, ciekawe czy bedzie rownie madra jak profesjonalista od zbierania danych zajmie sie za bitcoiny tym.

A co do twoich zakupow "eskort" czy jak to tam nazywasz to wklej swoj profil i sie chwal co robisz.

A jak chcesz wiedziec to urodzilem sie w Molde a potem bylem w Polsce 7 lat i w polsce "dzieciaki" nie byly nawet w 50 % tak skretyniale jak w Norwegii. I raczej sluchali Dlatego mnie tak wnerwialo bycie w Norwegii.

@patim jesli referujesz do znaczka profilowego to jest to znaczek GRU bo taka mam ochote w uznaniu dla najbardziej kapitalistycznego i poteznego Slowianskiego kraju. Pozatym wszyscy Slowianie pochodza z terenow pomiedzy Wolgogradem a Dnieprem. A nienawisc do Rosji krzewili zawsze giermanie pragnac aby slowianie zabijali sie nawzajem. en.wikipedia.org/wiki/Kurgan_hypothesis

@BiZi PRZEDSTAW KLAMSTWO? No prosze podaj klamstwo zamiast sie wymadrzac niby co jest klamstwem?



ty juz przestan pajacowac grubasku, nie wiem kogo masz na mysli mowiac o kobiecie ktorej to niby dales dane ( tlumaczysz sie? ), ale sie MYLISZ ! Nie jestem kobieta i nie mam twoich danych od zadnej kobiety. Czytalem na czacie jakie farmazony wypisywales...ostatnio.... Mialem juz dosyc twojego prostactwa na tym forum/czacie...koniec z pajacowaniem...Prosiaczku....

Ty nawet nie masz numeru tel. zarejestrowanego na siebie ! 6 telefonow kom jest zarejestrowanych na twoja mamusie w Skien !!!! Hahahahaha .... Pajac....

i nie strasz tutaj ludzi jakims hakowaniem za bitcoiny, wyczytales o nich w gazecie tydzien temu???...uwazaj na slowa...nie jestes juz anonimowy Krzysiu-Misiu.....

A tak powaznie to idz do psychiatry, masz powazne problemy, takie cos da sie wyleczyc.....zanim zrobisz komus krzywde.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
To sie wklej Panie snekker i przedstaw czy odwagi brakuje?

I dodaj jeszcze kim ze snekkera niebawem zostaniesz pewnie nowym szefem HRL? Byl taki jeden co mial wielka firme budowlana tylko odwagi mu sie pochwalic danymi zabraklo

W to jakie "eskorty" czy dziwki sobie kupujesz to niewnikam twoja sprawa i twoje choroby beda.

Ja mowilem ze w Polsce ludzie na imprezy przychodza. I mowilem jeszcze ze jakby sie taki madry inaczej ktory nie ma odwagi sie pochwalic kim jest pokazal tam to by mu powiedzieli co sadza o jego argumentach tak ze szybko by zaniemowil. Nawet bym nie musial slowa mowic sami by mu wytlumaczyli.


@Grzeszczak i 10 innych twoich profili:

Chwal sie soba www.facebook.com/bozydar.grzeszczak . I dobrze wiem kto napisal na facebooku oraz kto wyludzil i dal mu profil. Jedyna opcja to ze Grzeszczak masz tez babski profil co by pasowalo swietnie sadzac po tym ze jako obelgi potrafles jedynie zarowno na czacie lub na privie swoje fantazje przedstawiac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
264 Posty
Magg G
(magg)
Stały Bywalec
gratulacje za bufonade... number one... numero uno... gratulerer!!! (serio? Az ta takiego malego masz???........)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Imperator1988 napisał:


@BiZi PRZEDSTAW KLAMSTWO? No prosze podaj klamstwo zamiast sie wymadrzac niby co jest klamstwem?


ja tam nie musze nic udowadniac.....nie chce mi sie...mam wyjebane.....wystarczy poczytac troche twoich postow...no i tego tutaj...troche wyzej......aa pozatym mam na to wyj.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@BiZI nie musisz niczego udowadniac? Nowy Macierewicz? Zamach byl bo byl i juz? Jak nie potrafisz udowodnic to nie pisz o klamstwach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
A na jakiego chuj..mam sie wklejac?
Nie potrzebuje sie chwalić bo nie ma i czym ot zwykły szczęśliwy i zadowolony ze swojego życia facet i czy ty myślisz ze dążenie do bycia kimś jest takie ważne? Wystarczy ze jestem doceniony w pracy mam kochająca żone pomagam innym i mnie to wystarcza. Jeżeli ty masz inne poglądy to miej ale nie oczekuj ze każdy bedzie miec taki zryty baniak jak ty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
no ladnie..........


nie rozumiem oburzenia Imperatora??? Sam propagowal ogolny dostep do wszelkich informacji prywatnych, cos tam wspominal o puszczalskich zonach i Snowdenie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok