Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
iksiński igrek Aleksander Reis hubert kwiat J W ssss s Pawel Danek cysiek33 John Born Adamz Langhus marek.marek.marek Mizio ….. (13519 niezalogowanych)
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
KubaPszekot napisał:
przytocze definicje osoby takiej jak Imperator bo widze ze nie kazdy to rozumie

Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje.
Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.
Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty etc. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie, w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.


Nie schlebiaj miskowi
To zwykly gluptak, a Ty z niego jakiegos rasowego trolla chcesz zrobic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@BiZi to bardzo proste jako jedyny odwazyl sie napisac na facebooku zaraz po tym jak po wykonaniu prowokacji za pomoca podstawionej proletariuszki (lub swojego falszywego babskiego profilu) zaczal grozic i wyzywac na chacie. Potem sie chyba troche wystraszyl bo zrozumial ze dzieki facebookowi z ktorego napisal moga go namierzyc profesjonalisci.

Wiec odczekal 2 dni od zdobycia danych (przez falszywy profil lub podstawiona proletariuszke) i nagle opublikowal na forum pod innym profilem bedac przekonanym ze tak dlugi okres czasu jak cale 2 dni wystarczy. Gdyby to tlumaczenie ktore podawal potem bylo prawdziwe to ktos by znalazl dane pare miesiecy temu.

Pozatym sam chcialem je podac w watku o 500k ale bawilo mnie bardzo ze ani jasta ani lindemans nie moga zdac testu na IQ majac liste Fylkesmannen przed soba oraz mase dodatkowych informacji. Jasta sie przy jakims Zygmuncie uparl

@Lindemans "miska" to sobie szukaj wiesz gdzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Lindemans napisał:
KubaPszekot napisał:
przytocze definicje osoby takiej jak Imperator bo widze ze nie kazdy to rozumie

Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje.
Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.
Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty etc. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie, w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.


Nie schlebiaj miskowi
To zwykly gluptak, a Ty z niego jakiegos rasowego trolla chcesz zrobic


bylbym dumny bedac rasowym trollem......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Imperator1988 napisał:
@BiZi to bardzo proste jako jedyny odwazyl sie napisac na facebooku zaraz po tym jak po wykonaniu prowokacji za pomoca podstawionej proletariuszki (lub swojego falszywego babskiego profilu) zaczal grozic i wyzywac na chacie. Potem sie chyba troche wystraszyl bo zrozumial ze dzieki facebookowi z ktorego napisal moga go namierzyc profesjonalisci.

Wiec odczekal 2 dni od zdobycia danych (przez falszywy profil lub podstawiona proletariuszke) i nagle opublikowal na forum pod innym profilem bedac przekonanym ze tak dlugi okres czasu jak cale 2 dni wystarczy. Gdyby to tlumaczenie ktore podawal potem bylo prawdziwe to ktos by znalazl dane pare miesiecy temu.

Pozatym sam chcialem je podac w watku o 500k ale bawilo mnie bardzo ze ani jasta ani lindemans nie moga zdac testu na IQ majac liste Fylkesmannen przed soba oraz mase dodatkowych informacji. Jasta sie przy jakims Zygmuncie uparl

@Lindemans "miska" to sobie szukaj wiesz gdzie.


No moze i masz racje..ale trzeba spojrzec na to z drugiej strony......jezeli bylby na tyle inteligentny to juz dawno znalazlby twoje dane przy pomocy listy wyborczej.....ale moze poprostu wkurzyles kogos innego, kto szybko znalazl Cie na liscie....i napisal post i tyle...a tamten to wykorzystal.....i napisal ci cos na facebooku.....

ja to tak widze......




BTW...wielki brat widzi wszystko...

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Imperator1988 napisał:

Pozatym sam chcialem je podac w watku o 500k ale bawilo mnie bardzo ze ani jasta ani lindemans nie moga zdac testu na IQ majac liste Fylkesmannen przed soba oraz mase dodatkowych informacji. Jasta sie przy jakims Zygmuncie uparl

@Lindemans "miska" to sobie szukaj wiesz gdzie.


tiaaa
Bo ja nie mam innych zajec, tylko gluptaka sledzic
Z tym Zygmuntem, to nie zalapales, ze jasta sobie jaja z ciebie robil ?
Co do miska, to w tym nie ma nic obrazliwego Pasuje do twojej mordki i stanu umyslu

Natta misiek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Lindemans "misiek" to sobie mow do tego ktorego codziennie widzisz. I jemu mow "natta" w nadziei ze sie polozy spac. A jasta znalazl Sigmunda jakiegos na liscie i upieral sie ze to ja Mozna to przekrecac teraz ale tak to wygladalo.

@BiZi Proletariusze sa madrzy inaczej. A skoro wiedzial o liscie wyborczej to znaczylo ze wnerwial sie juz od dawna (i sledzil moje posty) lecz niepotrafil sie polapac w listach wyborczych z roznych komun bo by juz dawno sie zglosil. A gdy zauwazyl ze dla smiechu sobie pisze na tutejszym czacie, to wtedy zrodzil mu sie pomysl godny proletariusza. I najprawdopodobniej poprosil jakas proletariuszke (lub uzyl falszywego konta ktore mial od dawna) aby zdobyc informacje w sposob taki jaki proletariusz najczesciej potrafi wymyslic. Wiec dopraszal sie z tego konta lub dopraszala ta ktora o pomoc poprosil na priv i na czacie linka do profilu. A ze bylem w dobrym etanolowym humorze to podalem ten link na priv. No i wtedy odrazu nastepnego dnia mogl zaczac od wyzywania wyslania wiadomosci na facebooka a potem chwile odczekal i opublikowal dane tutaj imc Grzeszczak czy jak mu naprawde.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Imperator1988 napisał:
@Lindemans "misiek" to sobie mow do tego ktorego codziennie widzisz. I jemu mow "natta" w nadziei ze sie polozy spac. A jasta znalazl Sigmunda jakiegos na liscie i upieral sie ze to ja Mozna to przekrecac teraz ale tak to wygladalo.

@BiZi Proletariusze sa madrzy inaczej. A skoro wiedzial o liscie wyborczej to znaczylo ze wnerwial sie juz od dawna (i sledzil moje posty) lecz niepotrafil sie polapac w listach wyborczych z roznych komun bo by juz dawno sie zglosil. A gdy zauwazyl ze dla smiechu sobie pisze na tutejszym czacie, to wtedy zrodzil mu sie pomysl godny proletariusza. I najprawdopodobniej poprosil jakas proletariuszke (lub uzyl falszywego konta ktore mial od dawna) aby zdobyc informacje w sposob taki jaki proletariusz najczesciej potrafi wymyslic. Wiec dopraszal sie z tego konta lub dopraszala ta ktora o pomoc poprosil na priv i na czacie linka do profilu. A ze bylem w dobrym etanolowym humorze to podalem ten link na priv. No i wtedy odrazu nastepnego dnia mogl zaczac od wyzywania wyslania wiadomosci na facebooka a potem chwile odczekal i opublikowal dane tutaj imc Grzeszczak czy jak mu naprawde.


uwzioles sie na tego obywatela grzeszczaka........watpie zeby to byl prawdziwy profil.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Niewazne jak sie nazywa. Na profilu nazwal sie Grzeszczak, a jesli tak sie nienazywa to i tak sie dowiem kim jest. A to ze to ten osobnik ewentualnie we wspolpracy z jakas proletariuszka (jesli to nie byl jego falszywy profil) to tego jestem pewien.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
Nooo Imperatorze Thor jestem pod wrazeniem.Latales wysoko na forumowym niebie,
jak Putin z zurawiami ale spadles z orbity w najbardziej nieoczekiwanym momencie.
Juz wydawalo ci sie ze wyleczyles swoje kompleksy setkami nadmuchanych wpisow,
ale niestety kuracja okazala sie niepowodzeniem.Musisz wrocic do swojej szarej smutnej rzeczywistosci ,a patrzac na twoje zdjecie, przyznaje,ze nie bedzie to latwe.
Sprubuj pogodzic sie z soba,zaakceptowac siebie i nie staraj sie byc kim nie jestes .Znajdz grono zyczliwych ci osob,ktore cie wespra i okaza wspolczucie.Wewnetrznej pustki nie wypelnisz
tym czym sie tu zajmowales.Nie tedy droga.
Pracuj duzo nad soba ,a najlepiej idz po porade do jakiegos specjalisty,bo sam sobie mozesz nie dac rady z tak ogromnymi wewnetrznymi deficytami.
Z calego serca zycze powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Jabin z Hazo: Z czego niby spadlem? Wszystko co mowilem bylo prawda przeciez? I dalej bede mowil na co tylko mam ochote bo nieprzeszkadza mi sie pod tym podpisac. W przeciwienstwie do "szefow wyimaginowanych firm" czy innych ktorzy nie podpisza sie pod tym co pisza.

I niepotrzebny do tego byl zaden Grzeszczak (czy jak mu tam naprawde jest) bo chociazby piszac o liscie wyborczej FrP mowilem kim jestem (ale nikt niedal rady znalezc gdy to pisalem, teraz conajwyzej wykreca kota ogonem). W temacie 500k pisalem kim jestem i dawalem wskazowki ale niechcialem sobie zepsuc zabawy mowiac wprost bo bawilo mnie szczegolnie jak jasta przy Zygmuncie sie upieral

A gdyby przy zadnym z postow nikt niepotrafil odgadnac to zobaczylibyscie na plakacie wyborczym w 2015 Ale ze ktos oszustwem wyludzil link do profilu a potem jeszcze odwazyl sie zarowno na priv jak i na czacie bezposrednio grozic i obrazac i jeszcze napisal na priv na facebooku i do tego teraz tutaj sie zaprezentowal swoje "wielkie dzielo" to zwrocilo moja uwage. Zazwyczaj nieuznaje aby jakikolwiek proletariusz byl wart wydawania pieniedzy lecz ten sobie na to dzielnie zapracowal. Wiec dowiem sie kim jest

A pisal nadal bede co tylko mam ochote podpisujac sie pod tym, w przeciwienstwie do tych ktorzy odwagi podpisac sie pod tym co pisza nie maja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok