Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
iksiński igrek Aleksander Reis hubert kwiat J W ssss s Pawel Danek cysiek33 John Born Adamz Langhus marek.marek.marek Mizio ….. (13372 niezalogowanych)
5 Postów
Krzysztof Michal Thor
(Imperator88Skien)
Wiking
Imperator1988 napisał:
No widze Anders ze sie niechwalisz ani odwagi nie masz pokazac kim jestes. Jedyne co mozesz zrobic to "odwazny nick" sobie zrobic.

PS. AndersB teraz to sie naprawde popisales siedzisz pod moim lozkiem czy co? To ze Grzeszczak (czy jak mu tam pewnie nieodwazyl sie na facebooku prawdziwego nazwiska podac ale go znajda) znalazl moj profil za pomoca wyproszonej proletariuszki lub sam se zrobil babski profil to znaczy tylko ze znalazl moj profil na facebooku. A moze tak jak Grzeszczak swoje fantazje wypisywal jako obrazy na chacie i priv to ty tutaj piszesz o sobie? A co do milosci to mam wielka do pieniedzy i wladzy


Krzysiu, nie irytuj sie,

wyobraz sobie, ze profil na facebooku akurat mnie najmniej interesowal, twoje zdjecie znalazlem w internecie, wlaczylem szpiega number 1 i on mi cie znalazl, wiem kiedy sie urodziles, wiem gdzie mieszkasz, znam numery tel. ze stacjonarnym rowniez. ALE nie bede tego wykorzystywal przeciwko tobie, nie boj sie, nie ujawnie twojego miejsca zamieszkania, I NAJWAZNIEJSZE, nie obwiniaj jakiegos Grzeszczaka, bo to nie on cie odnalazl ani jakies kobiety/dziewczyny/fakekonta, niewazne.

Podpowiem ci skad uzyskalem pewne twoje dane------z listy wyborczej, TAK, wiesz o jakiej liscie mowie. Tyle o tym pisales......az sprawdzilem kandydatow i znalazlem jednego polskiego rodzynka urodzonego w 1988 roku

Pozdrawiam serdecznie Krzysiu-Misiu

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Imperator1988 napisał:
@AndersB Dla czlowieka ktory nic niechce osiagnac to inne rzeczy maja wartosc albo takiego ktory klamie by przypodobac sie proletariusza. Dla nikogo z wiekszyc tego swiata nic innego sie nieliczy.

@Lindemans pokaz twoja zamiast sie wymadrzac. I norweska to widzisz codziennie wiesz dobrze kiedy i tego sie trzymaj.


Thorze , ale ja sie nigdy nie wymadrzalam
Norweska mordke owszem widze codziennie Ale prawdziwa misiek, prawdziwa, a nie podrabiana

Zejdz ze sceny, tu juz kariere zakonczyles
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Imperator1988 napisał:
@AndersB Dla czlowieka ktory nic niechce osiagnac to inne rzeczy maja wartosc albo takiego ktory klamie by przypodobac sie proletariusza. Dla nikogo z wiekszyc tego swiata nic innego sie nieliczy.

@Lindemans pokaz twoja zamiast sie wymadrzac. I norweska to widzisz codziennie wiesz dobrze kiedy i tego sie trzymaj.
Ja osiągnąłem już to co chciałem(pisałem że mam fajną żone i dzieci) a teraz żyje po prostu ŻYJE żeby za 30lat móc powiedziec że nic nie żałuje bo moje dzieci są szczęsliwe i kochają mnie za to jaki jestem, że nie stawiałem na 1-szym miejscu władzy i pieniędzy...
moze kiedyś to zrozumiesz chociaż coraz bardziej w to wątpie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Imperator88Skien napisał:
Imperator1988 napisał:
No widze Anders ze sie niechwalisz ani odwagi nie masz pokazac kim jestes. Jedyne co mozesz zrobic to "odwazny nick" sobie zrobic.

PS. AndersB teraz to sie naprawde popisales siedzisz pod moim lozkiem czy co? To ze Grzeszczak (czy jak mu tam pewnie nieodwazyl sie na facebooku prawdziwego nazwiska podac ale go znajda) znalazl moj profil za pomoca wyproszonej proletariuszki lub sam se zrobil babski profil to znaczy tylko ze znalazl moj profil na facebooku. A moze tak jak Grzeszczak swoje fantazje wypisywal jako obrazy na chacie i priv to ty tutaj piszesz o sobie? A co do milosci to mam wielka do pieniedzy i wladzy


Krzysiu, nie irytuj sie,

wyobraz sobie, ze profil na facebooku akurat mnie najmniej interesowal, twoje zdjecie znalazlem w internecie, wlaczylem szpiega number 1 i on mi cie znalazl, wiem kiedy sie urodziles, wiem gdzie mieszkasz, znam numery tel. ze stacjonarnym rowniez. ALE nie bede tego wykorzystywal przeciwko tobie, nie boj sie, nie ujawnie twojego miejsca zamieszkania, I NAJWAZNIEJSZE, nie obwiniaj jakiegos Grzeszczaka, bo to nie on cie odnalazl ani jakies kobiety/dziewczyny/fakekonta, niewazne.

Podpowiem ci skad uzyskalem pewne twoje dane------z listy wyborczej, TAK, wiesz o jakiej liscie mowie. Tyle o tym pisales......az sprawdzilem kandydatow i znalazlem jednego polskiego rodzynka urodzonego w 1988 roku

Pozdrawiam serdecznie Krzysiu-Misiu

Buuuuaaaahahahahahahahaaaa widzisz misiaczku pysiaczku jakie to było proste? a teraz umyj mordke i papa spierdalamy spać, buźka miśku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Grzeszczak tak sobie mow i pisz wydaje ci sie ze jak zrobisz kolejne konto to uciekniesz od odpowiedzialnosci? Ze teraz bedziesz wyszukiwal dobrych tlumaczen jak znalazles, a to ze akurat teraz wkleiles profil to tez zbieg okolicznosci idealnie po tym jak zalozyles babski profil lub poprosiles jakas proletariuszke o pomoc? Pozatym mozesz wkleic gdzie mieszkam, jesli jakis proletariusz w Norwegii ma ochote zapoznac sie z norweskimi pieskami (bo przeciez nikt mu nic niezrobi, bo jak ktos bronil w Oslo 10 latka przed napadem bandyty to go chca wsadzic za zrobienie krzywdy bandycie takie sobie socjalisci zrobili prawo www.nrk.no/ostlandssendingen/menn-skadet...a-helsfyr-1.11321542 ) to niech przyjdzie a paragraf sie znajdzie Na ciebie by wystarczylo co pisales na czacie w polaczeniu z tym co na facebooku zeby wpasc pod §227.

@Lindemans mylisz sie mam dosc odwagi zeby pisac co chce jako ja. Nie musze sie bac jak wy i ukrywac tozsamosci

@AndersB skoro osiagnales co chciales to ciesz sie z tego. Ale nie kazdy ma marzenie naprodukowac wiecej ludzi na swiecie gdzie ich juz jest za duzo. Pozatym jak mowilem twoj poprzedni wpis byl godny Macierewicza: p.s.nawet jeszcze dobrze nie ruchałeś kobiety .

Aha no i tak broncie sie nawzajem bo moze ktos z was byl Grzeszczakiem? Nie martwcie sie po facebooku i zapamietanych tam danych z tego gdy napisal ze swojego na moj dotra profesjonalisci do tego kto to jest. Nic wiecej niepotrzeba. Anonimowi bohaterzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Kuba Pszekot
(KubaPszekot)
Wiking
dalej , no nakarmcie jeszcze trolla ;D
ja nie wiem jak wam sie chce wchodzic w takie bezsensowne dywagacje no ale przynajmniej jest sie z czego wieczorem posmiac

pozdrawiam wszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Imperator1988 napisał:


@Lindemans mylisz sie mam dosc odwagi zeby pisac co chce jako ja. Nie musze sie bac jak wy i ukrywac tozsamosci



Misiek, skad ci przyszlo do glowy, ze ludzie ze strachu nie podaja na MN swoich danych ?
Glupiutkis misiek, jak na førstekonsultenta przystalo

A co do twojego pisania, to pisz Pisz ile tylko klawiatura zniesie - zobacz, jakiej radochy dostarczasz forumowiczom
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Lindemans no to korzystaj z chwili radosci. Bo za chwile bedziesz znow widziec to twoje prawdziwe norweskie oblicze Ludzie nie podaja swoich danych bo boja sie podpisac pod tym jak napisza co mysla
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
he? moze ja jestem Grzeszczakiem, co???


GRZESZCZAK !!! DO TABLICY !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Ten dalej z proletariuszami xD

Przynajmniej mozna sie posmiac po dlugim dniu

PS
Przyblizysz kim wedlug Ciebie sa proletariusze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok