Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
iksiński igrek Aleksander Reis hubert kwiat J W ssss s Pawel Danek cysiek33 John Born Adamz Langhus marek.marek.marek Mizio ….. (13481 niezalogowanych)
1635 Postów
Maniak
Imperator1988 napisał:
@Jabin z Hazo: Z czego niby spadlem? Wszystko co mowilem bylo prawda przeciez? I dalej bede mowil na co tylko mam ochote bo nieprzeszkadza mi sie pod tym podpisac. W przeciwienstwie do "szefow wyimaginowanych firm" czy innych ktorzy nie podpisza sie pod tym co pisza.

I niepotrzebny do tego byl zaden Grzeszczak (czy jak mu tam naprawde jest) bo chociazby piszac o liscie wyborczej FrP mowilem kim jestem (ale nikt niedal rady znalezc gdy to pisalem, teraz conajwyzej wykreca kota ogonem). W temacie 500k pisalem kim jestem i dawalem wskazowki ale niechcialem sobie zepsuc zabawy mowiac wprost bo bawilo mnie szczegolnie jak jasta przy Zygmuncie sie upieral

A gdyby przy zadnym z postow nikt niepotrafil odgadnac to zobaczylibyscie na plakacie wyborczym w 2015 Ale ze ktos oszustwem wyludzil link do profilu a potem jeszcze odwazyl sie zarowno na priv jak i na czacie bezposrednio grozic i obrazac i jeszcze napisal na priv na facebooku i do tego teraz tutaj sie zaprezentowal swoje "wielkie dzielo" to zwrocilo moja uwage. Zazwyczaj nieuznaje aby jakikolwiek proletariusz byl wart wydawania pieniedzy lecz ten sobie na to dzielnie zapracowal. Wiec dowiem sie kim jest

A pisal nadal bede co tylko mam ochote podpisujac sie pod tym, w przeciwienstwie do tych ktorzy odwagi podpisac sie pod tym co pisza nie maja.



no ale legalnie sie tego nie dowiesz, wiec bedziesz musial zaplacic jakiemus "hakierowi" , a on bedzie musial wysledzic ip i wlamac sie do serwerow itd itp, i to juz jest nielegalne, ogolnie nazywane przestepstwem. Za to mozna isc do wiezienia.....wykonawca jak i zleceniodawca....do tego napisales o tym publicznie wiec to tak jakbys sie przyznal, ze popelnisz przestepstwo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Legalnym jest wynajecie detektywa aby dowiedziec sie kim jest ktos kto grozi danej osobie w sposob bezposredni nawet jesli to co pisze to sa jego fantazje to napisal to w taki sposob iz sa to grozby.

A to w jaki sposob detektyw do tego dojdzie to sprawa detektywa chociaz jesli bedzie dzialal z terenu Polski by zdobyc przez net informacje w Norwegii to umowa EØS nie jest tym samym czym umowa Polski z Unia. I praktycznie moze zrobic co chce poza przejeciem na internecie czegos co nalezy do kogos. Wglad do informacji jednostki na terenie panstwa ktore niepodpisalo umowy nie nalezy do nikogo wedle prawa miedzynarodowego inaczej CIA i NSA by mialo klopoty.

A najprostszym rozwiazaniem bez zaglebiania sie w umowe EØS i Schengen bedzie informatyk tak zwany "hacker" dzialajacy z terytorium Rosji ktory moze dane sprawdzac zarowno w Polsce jak i w Norwegii oczywiscie zeby bylo jeszcze "legalniej" oto poprosi go detektyw z uprawnieniami. Wiec calkiem legalnie dowiem sie kim jest osoba ktora napisala grozby karalne oraz tak bardzo chciala mnie znalezc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów
Ewa St
(buu)
Stały Bywalec
Nie masz przyjaciół, że tak misternie układasz plan, niemalże z maniakalną dokładnością? Świetnie, że znasz się na takich procedurach, ale zdrowa psychicznie osoba albo się wkurzy, albo pośmieje z takiej sytuacji z grupką znajomych podczas jakiegoś wieczornego spotkania. Musisz być bardzo smutnym i samotnym człowieczkiem... Kupujesz połowę asortymentu sklepu monopolowego (o czym informujesz publicznie na profilu na fb), otwierasz i wypijasz jeden z trunków (o czym znów informujesz publicznie na fb), następnie otwierasz kolejną butelkę (i ponownie publicznie opisujesz to na fb). Może zamiast wynajmować detektywa lepiej odwiedzić dietetyka, wziąć się za siebie, zacząć jakiś trening, joga? Wtedy polepszy się samopoczucie, zdrowie, hormony się uspokoją, może nadmiar prolaktyny się obniży. Choć lepiej udać się do lekarza zrobić badania, bo gdy będzie drastycznie ponad normę najzwyczajniej w świecie dostaniesz leki na obniżenie. Wszystko da się naprawić, wystarczy cieprliwość i chęci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Ukladam plan tak dokladnie ze idealnie zadziala

A ty moze postawisz Obamie i Putinowi diagnoze tez, moze kazdemu czlowiekowi ktoremu udalo sie cokolwiek wiecej ponad bycie proletariuszem myslacym jedynie o kontynuowaniu przeludniania juz przeludnionej ziemi? Ale nie nieuda ci sie bo nigdy ci niepowiedza wprost co mysla o proletariuszach itp. A ja sobie moge powiedziec zwlaszcza tutaj I mam odwage sie pod tym podpisac.

A pozatym czemu tak bardzo cie interesuje co pije? Czytalas cala historie publicznych postow aby dowiedziec sie czegos na temat dobrego alkoholu? Polecam Russkij Standard Platinum oraz Imperia.

Pozatym ta twoja "zdrowa psychicznie" osoba chyba musiala bardzo cierpiec przez to ze pisze posty (i nadal je bede pisal dumnie sie podpisujac pod nimi) ze ulozyla taki godny proletariusza plan aby uzyc "babskiego profilu" by na priv i na chacie wyludzac link do facebooka lub tez poprosila jakas proletariuszke. No coz dowiemy sie kim jest Tak mocno pracowal zeby zwrocic moja uwage ze udalo mu sie zarobil pensje detektywowi++ haha

PS. A przyjaciol/znajomych mam dosc i nawet takich w Polsce zebys sie zdziwila.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów
Ewa St
(buu)
Stały Bywalec
Pisząc o zdrowej psychicznie osobie miałam na myśli pana.
Diagnoz nie stawiam, to były jedynie sugestie, a tu taki rozpęd - Obama, Putin. Aż taka megalomania mnie nie dotyczy. Ale nie da się ukryć, że nadwaga bez interwencji prowadzi do otyłości, zespołu metabolicznego, zachwiania równowagi hormonalnej itd. I co by nie mówić - i Obamie i Putinowi to nie grozi, w przeciwieństwie do pana. Może warto dać zarobić trenerowi personalnemu, dietetykowi, lekarzowi, analitykowi medycznemu i przy okazji jakiemuś koncernowi farmaceutycznemu? Na treningi trzeba mieć jakieś odzienie sportowe - zarobi sprzedawca, sklep, dystrybutor, firma, fabryka i na szarym końcu jakieś dziecko indyjskie szyjące te koszulki. Z żywnością to samo: sprzedawca, sklep itd., a może i paru proletariuszy więcej po drodze się zjawi, bo można iść do restauracji. Pokaż łaskę pana! zamiast jednej nakarm 100 mord!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Juz sie oto niemartw wlasnie dlatego niemialem ochoty od poczatku pisac kim jestem gdyz proletariusze maja taka manie ze nie potrafia pisac o tym co sie pisze tylko oceniaja morde piszacego. No ale coz na to poradzic taka natura proletariatu przyczepic sie tego co najprostsze w koncu na codzien przygladaja sie sobie nawzajem i oceniaja swoje geby zamiast to co kto mowi/pisze Gdyby ktos postawil proletariusza wiecej luster byc moze zainteresowaliby sie wlasnymi gebami a tak no coz taki juz jest proletariat..... "czesi" mieli fajne haslo dla proletariuszy lepsze od lenina, zamiast: "proletariusze wszystkich krajow laczcie sie" to "Golodupki hop do kupki!" Pasuje idealnie patrzac na zbiorowe reakcje.


Pozatym jak narazie to wbrew woli przez podatki i akcyzy socjalistow musze karmic norweskich klientow socjalu ichniejszych narkomanow oraz kryminalistow. To wystarczy az za bardzo. Moze FrP powoli cos z tym problemem zrobi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów
Ewa St
(buu)
Stały Bywalec
Widzę, że antropologia i psychologia leży i kwiczy . Powielanie polaczkowych stereotypów i nic więcej.
A co mają w środku osoby z nawagą popijające co jakiś czas alkohol? Doskonale wiem, widziałam i grzebałam w takowych i zapewniam, nie jest to miły widok, spytaj rodzicielki, która tak niepotrzebnie urodziła kolejnego samca na już i tak przeludnionym świecie. Może pora pomyśleć o wazektomii, by nie popełnić jej błędu?
A gęby będę oceniać, a jakże, alpejski laponoidzie o budowie pyknika.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Wiec sobie oceniaj proletariuszko skoro taki zwyczaj juz wsrod proletariuszy panuje. Szkoda tylko ze nie kupia sobie luster aby mogli na siebie popatrzec.

A moj stan zdrowia to nie twoj problem martw sie o twoje wlasne, zazwyczaj proletariusze mysla tak duzo o wygladzie i zdrowiu innych (lub tez glosnymi okrzykami wymyslaja jakby mu chcieli zaszkodzic) ze maja problem z ujrzeniem siebie i wlasnych problemow.

A co wazektomi lub prostszych srodkow sterylizacji to juz dawno panstwa na swiecie powinny pomyslec ze na dluzsza mete bedzie sie oplacalo cos takiego wykonac na wiekszosci proletariuszy aby powstrzymac przeludnianie sie swiata. Inaczej najprawdopodobniej w niezbyt odleglej przyszlosci skonczy sie to drastyczniejszymi metodami tego dnia gdy technika sie na tyle rozwinie iz kapitalista do pracy wystarcza maszyny i roboty Dobra materialne sa ograniczone i wartosciowe, a proletariusze mnoza sie latwo jak kroliki i ich wartosc jest znikoma (a koszt humanitarnego traktowania ogromny). Gdyby panowal globalny kapitalizm szybko by sie przekonali jak dobrze ich prace moga wykonac hindusi/chinczycy itp. oraz ile tak naprawde jest warta. A przez sztuczne nienaturalne systemy ekonomiczne jak Norweski np. to zyja w nieswiadomosci przekonani o wysokiej wartosci pracy operatora lopaty lub nosiciela desek.

Swiat powoli podaza w kierunku kapitalizmu globalnego i predzej czy pozniej system zgodny z prawami natury bedzie wszedzie a wynaturzenia typu socjalizm znikna. Lecz chwilowo niech sie ciesza proletariusze ze jeszcze istnieja sztuczne systemy bo kiedys swiat znow bedzie kapitalistyczny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów
Ewa St
(buu)
Stały Bywalec
A tak właściwie to naucz się czytać ze zrozumieniem, bo wcześniej wykazywałam troskę o zdrowie, stan psychiczny i przyszłe problemy, które mogą wyniknąć, nie oceniałam gęby, nie licząc wstawki o antropologii fizycznej.
Bardzo dużo sobie dopowiadasz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Sama czytaj ze zrozumieniem jesli nie podtrafisz odczytac wyraznego podtekstu w tym co piszesz. Pozatym mowiac o ocenie geby chodzilo mi oto ze proletariusze koncentruja sie caloksztalcie prezencji fizycznej innych poniewaz tak jest najprosciej dla ich umyslow. Inne przemyslenia sa juz trudniejsze.

Mysle iz ten problem mozna by rozwiazac poprzez wiecej luster w przestrzeni publicznej lecz niestety istnieje teoria o tym iz ludzie oceniaja swoje wlasne odbicie wyzej niz to jak prezentuja sie naprawde. Oraz jak mowilem ludzie powinni zdecydowanie bardziej skoncentrowac sie na swoim wlasnym zdrowiu i stanie psychicznym, poniewaz zazwyczaj wykazuja za duze zainteresowanie innymi a za male soba.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok