Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
iksiński igrek Aleksander Reis hubert kwiat J W ssss s Pawel Danek cysiek33 John Born Adamz Langhus marek.marek.marek Mizio ….. (13495 niezalogowanych)
1635 Postów
Maniak
Imperator1988 napisał:
@BiZI nie musisz niczego udowadniac? Nowy Macierewicz? Zamach byl bo byl i juz? Jak nie potrafisz udowodnic to nie pisz o klamstwach.


nie rozumiesz stary...ja mam na to wyjebane......i tyle, nie mieszaj w to polityki....polskiej na dodatek...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Alez sie nieoburzam. Jedyne co mnie oburza to ten "szukajacy" czlowiek. Tak bardzo sie siebie wstydzi ze nie moze wkleic swojej geby i pisac jako on tylko zalozyc nowy profil zeby wkleic informacje.

Ale jako ze niektorzy maja dostep do informacji to go skutecznie znajda. Bedzie w Polsce to mu spelnia te jego fantazje ktorymi probowal obrazac na czacie i na priv.

@BiZi odkryl twoje klamstwa poprostu podalem ci przyklad z polityki kogos kto lubi rzucac frazesy tylko potem gorzej z dowodami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Ja też sie nie chwale, nie robie w pracy nic szczególnego, obecnie jestem kierowcą. ciesze sie że nie zacieram codziennie gipsu na suficie packą i nie ryje szpadlem w ziemii na deszczu, choć robiłem to nie raz i nie ukrywam tego. Żadnej pracy sie nie boje, mam fajną żone i dzieci. A zarobione lekko ponad 400tys rocznie mi wystarczy na to żeby być szczęśliwym. Robie to na co mam ochote, a na inne sprawy mam wyjebane co ty sie spuszczasz nad nimi
p.s.nawet jeszcze dobrze nie ruchałeś kobiety ( nie wspomne o miłości)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
No widze Anders ze sie niechwalisz ani odwagi nie masz pokazac kim jestes. Jedyne co mozesz zrobic to "odwazny nick" sobie zrobic.

PS. AndersB teraz to sie naprawde popisales siedzisz pod moim lozkiem czy co? To ze Grzeszczak (czy jak mu tam pewnie nieodwazyl sie na facebooku prawdziwego nazwiska podac ale go znajda) znalazl moj profil za pomoca wyproszonej proletariuszki lub sam se zrobil babski profil to znaczy tylko ze znalazl moj profil na facebooku. A moze tak jak Grzeszczak swoje fantazje wypisywal jako obrazy na chacie i priv to ty tutaj piszesz o sobie? A co do milosci to mam wielka do pieniedzy i wladzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Imperator1988 napisał:
No widze Anders ze sie niechwalisz ani odwagi nie masz pokazac kim jestes. Jedyne co mozesz zrobic to "odwazny nick" sobie zrobic.

PS. AndersB teraz to sie naprawde popisales siedzisz pod moim lozkiem czy co? To ze Grzeszczak (czy jak mu tam pewnie nieodwazyl sie na facebooku prawdziwego nazwiska podac ale go znajda) znalazl moj profil za pomoca wyproszonej proletariuszki lub sam se zrobil babski profil to znaczy tylko ze znalazl moj profil na facebooku. A moze tak jak Grzeszczak swoje fantazje wypisywal jako obrazy na chacie i priv to ty tutaj piszesz o sobie? A co do milosci to mam wielka do pieniedzy i wladzy
no właśnie dla normalnego człowieka inne rzeczy powinny mieć wartość jak władza i pieniądze. Udowadniasz i dlaej w tym tkwisz że jesteś pierdolniety, bez obrazy bo nic nie mam ogólnie do ciebie, pisze co mysle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Aaaaaaaaa


Thor (jak to polsko brzmi ),misiek, ty jestes førstekonsultent zaklamana mordko

Spadlam z krzesla

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Adam Krysiak
(adamkrysiak)
Stały Bywalec
Jeb...tych to jednak nie brakuje, wstaje co dzien rano z nadzieja ze nie spotkam sie z zadna glupota ze strony ludzi, i co.... i nic codzien trzeba na ta glupote patrzec, nawet jakby czlowiek nie chcial.
Czasem jest ta glupota wieksza, czasem mniejsza ale niektorych to sie powinno naprawde izolowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@AndersB Dla czlowieka ktory nic niechce osiagnac to inne rzeczy maja wartosc albo takiego ktory klamie by przypodobac sie proletariusza. Dla nikogo z wiekszyc tego swiata nic innego sie nieliczy.

Pozatym tym tekstem pobiles Macierewicza: p.s.nawet jeszcze dobrze nie ruchałeś kobiety Nic dziwnego ze nie masz odwagi siebie wkleic jedynie zaslaniasz sie "odwaznym nickiem".

@Lindemans pokaz twoja zamiast sie wymadrzac. I norweska to widzisz codziennie wiesz dobrze kiedy i tego sie trzymaj (widze posta zmienilas juz). Jakby ci niebrzmialo to dosc dobrze zebys niepotrafila znalezc na liscie (nawet z informacja ze jest czeste w Szwecji) musial jakis proletariusz Grzeszczak zrobic se babski profil albo poprosic jakas proletariuszke o wypisywanie na priv chata zeby wyludzic link do facebooka.

Pozatym juz mowilem o tym ze pensja i zadania w pracy zgadzaja sie z Rådgiver a tytul wpisuja po roku czyli w Maju 2014. Ale wtedy to juz moze bedzie Politifullmektig
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Lindemans napisał:
Aaaaaaaaa


Thor (jak to polsko brzmi ),misiek, ty jestes førstekonsultent zaklamana mordko

Spadlam z krzesla

i wytrzyj monitor bo zaplułaś
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok