Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
iksiński igrek Aleksander Reis hubert kwiat J W ssss s Pawel Danek cysiek33 John Born Adamz Langhus marek.marek.marek Mizio ….. (13512 niezalogowanych)
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
...Przepraszam czy jest tu jakiś cwaniak?
Niczego i nikogo sie nie obawiam. Nie komentowałem zazwyczaj twoich wypowiedzi bo w wielu kwestaiach byłem tego samego zdania ale te twoje opowieści o twoich samochodach szybkich, pieniadzach na koncie i to jakim jesteś/ bedziesz szefem wszystkich szefów "co to nie ja" to dla mnie śmieszne i żenujące. Teraz chyba powinieneś byc dumny z siebie

p.s. brakuje Ci duuużo pokory i skromności(bardzo ważne cechy), o ile wiesz o czym mówie ale jeszcze jesteś młody może to jakaś lekcja dla Ciebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Czlowieku masz profil widzisz A8mke pod moim domem albo w Vadsø i co jeszcze chcesz? Za wolna to pokaz twojego zloma wklej twoj profil jak jestes odwazny taki.

A jak chcesz ogladac skatteliste to jak troche myslisz to wiesz ze za 2013 bedzie w 2014stym czy nie wiesz? Pozatym poprawna bedzie dopiero za caly rok w 2015 bo za 2013 to bedzie od Maja a i tak bedzie niezla.

A co do pieniedzy w akcjach to co mam ci wkleic z netfonds screenshota konta i handlu akcjami miedzy innymi Opera i Algeta czy czego potrzebujesz. Rece opadaja ma wszystko moze zobaczyc ze to prawda i jeszcze narzeka

PS. Nie mowilem ze bede "szefem wszystkich szefow" ale bede szefem odpowiedniej firmy z pracownisiami w Polsce moze za 20 lat albo szybciej. Jak posiadasz umiejetnosc czytania ze zrozumieniem (chociaz watpie skoro nie potrafisz nawet zobaczyc A8mki) to przeczytaj wszystkie posty jeszcze raz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Oj Krzychu
Nie dziw ze musisz wszystkim stawiać bo uwiez nikt na ciebie inaczej nie patrzy jak na sponsora W takim przypadku to nie koledzy ale osoby działające w celu osiągnięcia korzyści bądź to materialnych ewentualnie myślące ze zalatwisz im prace w NO
Ja to nazywam prostytucja i nie myśl ze jest inaczej, zakup sobie eskorte to będziesz miec lepsze
Koleżanki bo przynajmniej robią to profesjonalnie.
I juz chyba wiem dlaczego wyjechales z PL jak miałeś 8 lat, pewnie co dzien dzieciaki dawały ci takie baty ze matka i ojciec juz na to nie mogli patrzeć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
no idoli masz zajebistych
Karol Świerczewski
Mieczysław Moczar
Tadeusz Kobylański
Stefan Litauer

Nie mowilem ze bede "szefem wszystkich szefow" ale bede szefem odpowiedniej firmy z pracownisiami w Polsce moze za 20 lat albo szybciej.

niech zgadne
www.polishclub.org/2012/11/08/dr-jerzy-j...e-czesc-iv-ostatnia/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Imperator1988 napisał:
Czlowieku masz profil widzisz A8mke pod moim domem albo w Vadsø i co jeszcze chcesz? Za wolna to pokaz twojego zloma wklej twoj profil jak jestes odwazny taki.

A jak chcesz ogladac skatteliste to jak troche myslisz to wiesz ze za 2013 bedzie w 2014stym czy nie wiesz? Pozatym poprawna bedzie dopiero za caly rok w 2015 bo za 2013 to bedzie od Maja a i tak bedzie niezla.

A co do pieniedzy w akcjach to co mam ci wkleic z netfonds screenshota konta i handlu akcjami miedzy innymi Opera i Algeta czy czego potrzebujesz. Rece opadaja ma wszystko moze zobaczyc ze to prawda i jeszcze narzeka

PS. Nie mowilem ze bede "szefem wszystkich szefow" ale bede szefem odpowiedniej firmy z pracownisiami w Polsce moze za 20 lat albo szybciej. Jak posiadasz umiejetnosc czytania ze zrozumieniem (chociaz watpie skoro nie potrafisz nawet zobaczyc A8mki) to przeczytaj wszystkie posty jeszcze raz.


hmmm, wiesz....ja tam do Ciebie osobiscie nic nie mam, ale przestan juz pisac bajki stary, troche pokory.....ktos Cie odnalazl, odkryl twoje klamstwa.......nie brnij dalej........bo pogarszasz tylko swoja sytuacje....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
PJo pokaz siebie jak taki madry jestes?

Robie co mam ochote i jak kto sie patrzy mnie nic nieobchodzi. A jak sie chcesz przekonac to zawsze mozesz czy te korzysci materialne "tym osoba" niewystarcza aby twoja przemowe miec gdzies i zrobic co powiem.

Jakie kolezanki? Dla smiechu wszedlem sobie z nudow na czat, jakas proletariuszka bombardowala priva zeby jej dac profil to jej dalem, degustujac etanol nierozmyslalem nad tym ze chce profil zeby go opublikowac. Trudno mysli ze jest bardzo madra ze tak zrobila, ciekawe czy bedzie rownie madra jak profesjonalista od zbierania danych zajmie sie za bitcoiny tym.

A co do twoich zakupow "eskort" czy jak to tam nazywasz to wklej swoj profil i sie chwal co robisz.

A jak chcesz wiedziec to urodzilem sie w Molde a potem bylem w Polsce 7 lat i w polsce "dzieciaki" nie byly nawet w 50 % tak skretyniale jak w Norwegii. I raczej sluchali Dlatego mnie tak wnerwialo bycie w Norwegii.

@patim jesli referujesz do znaczka profilowego to jest to znaczek GRU bo taka mam ochote w uznaniu dla najbardziej kapitalistycznego i poteznego Slowianskiego kraju. Pozatym wszyscy Slowianie pochodza z terenow pomiedzy Wolgogradem a Dnieprem. A nienawisc do Rosji krzewili zawsze giermanie pragnac aby slowianie zabijali sie nawzajem. en.wikipedia.org/wiki/Kurgan_hypothesis

@BiZi PRZEDSTAW KLAMSTWO? No prosze podaj klamstwo zamiast sie wymadrzac niby co jest klamstwem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
264 Posty
Magg G
(magg)
Stały Bywalec
czyli kompleks...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Dupek Stary
(Kolega)
Stały Bywalec
Cysorzu i co ? Nosil wilk razy kilka i poniesli i wilka.... Ty wielki Pan raadgiver a tu co sie okazuje ze to forstekonsulent ...boshh jak mozna miec swoje tak wielkie rozbuchane ego???? Cysorzu z ciebie taki norek jak i polak...ni pies ni wydra ale tak cos kolo swidra...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Jak co? Wpisali jak wpisali bo trzeba rok byc zeby bylo oficjalnie Rådgiver ale pensja sie zgadza i zadania w pracy rowniez. Poczekaj na Maj nastepnego roku to przeczytasz Rådgiver. O ile juz wtedy nie bedziesz czytal: politifullmektig.

I jak jestescie tacy madrzy to pochwalcie sie kim jestescie bo ja sie tak jak wy nie bede ponizal zeby przekonywac jakas proletariuszke albo sobie tworzyc falszywy profil zeby odkryc kim jestescie Gdybym mial taka potrzebe to zatrudnilbym profesjonaliste za bitcoiny.

Ufaglært bygningsarbeider? No wklejajcie czy odwagi wam brak?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
No niestety nie jestem tak zajebisty jak ty bo pracuje jako snekker i zarabiam tylko ok pol miliona rocznie mam samochód rodziny domek na 130kvm i żonke z podobnymi dochodami.
Wspólny mamy tylko datę urodzenia
O eskorte chodziło mi taka typowa dla Norwegi dziwke
A o łaski chodziło mi te co niby za tobą w Polsce gonią jak to sie kiedyś kiedyś chwaliles
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok