Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

8929 Postów
Maniak
Taki Ktos napisał:
PS: Kiedys pisałes,ze znasz sie z...

ty faktycznie , z każdym napiłbyś się wódy , by następnie , osiągnąć zamierzony z góry cel .
---
To że znam Kogoś , / mniej , lub bardziej osobiście /nie upoważnia Mnie wcale , do zakłócania temu Komuś bezpośrednio życia prywatnego "Moim Osobistym Problemem" .
---
Ponieważ , co innego jest , napisać na Forum o jakimś problemie , oczekując niezobowiązującej pomocy /porady .
A co innego Nagabywać Daną Konkretną Osobę ... jednak jak widać , ty takich drobnostek nie rozróżniasz ...
---
A czym Ja się różnię od innych , którzy szukają Tutaj nieraz bzdurnych PORAD I POMOCY ...?
---
Czy Ja Sam , nie Mam Prawa z takim problemem , wystąpić również na Forum ? .
---

Ot ... tak sobie przy okazji , Weryfikuję pewne spostrzeżenia ...
A , że robię to na Własnym żywym Organizmie ... CÓŻ ...
Takie Osobniki też bywają na Tym świecie ... by Innym nie było za nudno ... .
Zgłoś wpis
315 Postów
stefan stefanski
(Taki Ktos)
Stały Bywalec
widac jeszcze bieda ci az tak bardzo do dupy nie zajrzała......

Bo jesli by tak było, to nie baczyłbys na ofiary deptane po drodze, tylko szedłbys po trupach!
Bo tak dzis niestety wygląda zycie > nie zauwazyłes tego jeszcze?
Ja od załatwiania róznych spraw i rozwiązywania swoich problemów, mam swoich przyjaciół i konto w banku!
Tak ma wiekszosc białych ludzi, którzy potrafia zyc w zgodzie z innymi i pomagac, czasem nawet bezinteresownie!
Bo ja mój drogi zapierdlałem jak wół, podczas gdy ty wylewałes swoje madrosci na klawiature,mądrzac sie bezpostawnie!
Szydząc z cięzko pracujacych ludzi, po swoich 7,5h(usuwanie gniazd mew z dachów)....
Ot specjalist .....
Tak konczy wiekszosc, którzy idą na łatwizne,nie mysląc o przyszłosci i wydaje im sie, ze pana boga za nogi złapali....
Niebawem dołączy do ciebie masa norków, którzy budzą sie pomału, ale z dłońmi w nocniku....
Dotyczy to równiez ukredytowanych polonorków > w kupie(doslownie) zawsze razniej

Dlatego ja, gdybym dzis stracił prace dam sobie rade wszedzie, a ty co ? Skamlesz jak burek o kawałek kąta i jakąkolwiek prace.....
Zgłoś wpis
8929 Postów
Maniak

OGŁASZAM WSZEM I WOBEC iż POSZUKUJĘ pracy ... !!! .
...razem z Kwaterunkiem .

---
Miejsce nieistotne ... ważne , by praca była LEGALNA ... i można było tam dojechać bezpośrednio autem .
Praca może być na tydzień , dwa dłużej .... Najchętniej na bardzo długo .
---
Jak wiadomo , jestem budowlańcem i żadnej pracy się nie boję .
---
Jak każdy rodak , potrafię WSZYSTKO , jednak na większość mam stosowne dokumenty / dotyczy budownictwa /
---
Posiadam również i inne LEGALNE atuty , jednak bez doświadczenia zawodowego :

- Prawo jazdy kat. -C- oraz -D- .
- Operator koparko-ładowarki .
- Spawacz gazowy -311-
- kompetansebevis na Lift ./ potrafię płynnie prowadzić /.
---
I co by tu jeszcze dodać :

A Mam 57-lat i 9-miesięcy ... ważę 100kg. w majtkach bez krawatu i skarpetek .

Język Norweski , poza migowym i obrazkowym ZNAM w TRAGICZNIE okrojonej formie .
nie potrafię porozmawiać przez telefon , muszę widzieć rozmówcę .
Z angielskiego znam jedynie dialekt rosyjski i to również w szczątkowej formie .
---
Niemniej polecam się serdecznie ...
---
RODACY Z NORGE ... czekam na TŁUMNY ODZEW ...
---
P.s.
Niemniej nie szukam Obozu Pracy , z Kapo nad grzbietem , jak to miało miejsce w Trondheim tydzień temu ... .
Zgłoś wpis
315 Postów
stefan stefanski
(Taki Ktos)
Stały Bywalec
tyle lat w norge i nie nauczyłes sie nawet dukac po norwesku, za nie wspomne juz o podstawach angielskiego!

Zamiast pouczac wszytskich w tych swoich 5000postów, powienies kupic ze dwie ksiązki (juz dawno temu) i przynajmniej pozanc podstawy jednego z tych jezyków......

jebany len, który w polandii papiery za komuny porobił+prawko u ruskich i slizgał sie całe zycie, by na starosc żebrac o kawałek pracy i kąta w piwnicy z kratka odpływową

Pieknie panie, pieknie az mi pała mięknie!

ps: Przyjdzie ci wrócic na brudny sląsk i dogorywac z chłopakami w bramie, na ktorych wieszałes psy przez ostatnie lata!

cienki bolek jestes fiolet, oj cieniutki, nawet mimo tej wagi 100kg, jestes cieniutki......
A z tego co wiem, wysoki tez nie jestes, wiec jak taki podjechany antałek (58lat) poradzi sobie na rusztowaniu, badz z wnoszeniem npłyt gipsowych na 1-2 pietro ???
No, chyba ze szukasz pracy jako kierownik (?)

O to najlepszy przykład jak cienka jest linia miedzy miec i byc, a.... byc dziadem!
Prosze wziąć to pod uwage (zwłaszcza norki z...polski)

Byłbym zapomniał >
finn.no
nav.no
adecco.no
www.pupchorzow.pl/oferty/index/st:5.html
praca.gratka.pl/chorzow/

w tym ost.linku poz.nr 10 jest ok : ) a jak ci nie pyknie na interviev to sptóbuj tą ostatnią, a moze znajdziesz swoje miejsce na twej ukochanej śląskiej ziemi
Lykke Til > czyt.powodzenia
Zgłoś wpis
186 Postów
Mateusz Okoń
(kuurc)
Stały Bywalec
Chciałbyś nauczyć się jezyka NORWESKIEGO przy minimalnym wysiłku? Nie masz czasu ani pieniędzy na drogie kursy językowe?
Lubisz słuchać czegoś w samochodzie, domu, tramwaju, autobusie?
Przygotowujesz się DO, rozmowy o pracę, egzaminu lub po prostu chcesz się w końcu dogadać z kimś na wakacjach?
allegro.pl/listing/user.php?us_id=16549743
Polecam bo mi NAPRAWDE POMÓGŁ!
Zgłoś wpis
8929 Postów
Maniak

OGŁASZAM WSZEM I WOBEC iż POSZUKUJĘ pracy ... !!! .
...razem z Kwaterunkiem .

---
Miejsce nieistotne ... ważne , by praca była LEGALNA ... i można było tam dojechać bezpośrednio autem .
Praca może być na tydzień , dwa dłużej .... Najchętniej na bardzo długo .
---
Jak wiadomo , jestem budowlańcem i żadnej pracy się nie boję .
---
Jak każdy rodak , potrafię WSZYSTKO , jednak na większość mam stosowne dokumenty / dotyczy budownictwa /
---
Posiadam również i inne LEGALNE atuty , jednak bez doświadczenia zawodowego :

- Prawo jazdy kat. -C- oraz -D- .
- Operator koparko-ładowarki .
- Spawacz gazowy -311-
- kompetansebevis na Lift ./ potrafię płynnie prowadzić /.
---
I co by tu jeszcze dodać :

A Mam 57-lat i 9-miesięcy ... ważę 100kg. w majtkach bez krawatu i skarpetek .

Język Norweski , poza migowym i obrazkowym ZNAM w TRAGICZNIE okrojonej formie .
nie potrafię porozmawiać przez telefon , muszę widzieć rozmówcę .
Z angielskiego znam jedynie dialekt rosyjski i to również w szczątkowej formie .
---
Niemniej polecam się serdecznie ...
---
RODACY Z NORGE ... czekam na TŁUMNY ODZEW ...
---
P.s.
Niemniej nie szukam Obozu Pracy , z Kapo nad grzbietem , jak to miało miejsce w Trondheim tydzień temu ... .
Zgłoś wpis
5 Postów
Marlon Brando
(herkules_minus)
Wiking
Zgłoś wpis
8929 Postów
Maniak
... TAK SOBIE DLA , ODMIANY ... .
---
Mam na zbyciu ...
Do totalnego oddania , dwa auta , marki Skoda Felicia , oba rocznik 1996 .
Oba sprawne technicznie w 100% .
---
LECZ ... :
---
I- Skoda , na norweskich tablicach , leży sobie w rowie w niedalekiej okolicy Mosjøen .
Ma opłacone wszystkie opłaty z ubezpieczeniem ,
- jest to zwykłe podstawowe ubezpieczenie >IF<
które nie obejmuje wyciągnięcia i odholowania .
A koszt tej operacji przekracza aktualnie Mój budżet ... tak finansowy jak i psychiczny ...!

Szkoda auta , PONIEWAŻ WŁOŻYŁEM DOŚĆ DUŻO NOWYCH ELEMENTÓW , niemniej trzeba dużo cierpliwości w całej operacji wyciągania , by nie uszkodzić tak silnika jak i przewodów instalacji hamulcowej i paliwowej . Felcia leży wygodnie , na Sporej grubości krzakach .
Dobra ręczna piła do drewna , parę podnośników , parę grubych belek , może płyta , sklejka taka z szalunku , podesty towarowe ... i auto jest znowu na drodze .
Nie ma żadnych uszkodzeń mechanicznych /na razie / wszystko działa i jest sprawne .
Poza tym , ze leży sobie w rowie około trzech metrów od drogi ....
---
II- Skoda jest na Polskiej Rejestracji ...!
Również jest sprawna i ma aktualny przegląd , oraz ubezpieczenie do MARCA-2013r.
Oraz pełny bak paliwa /benzyna /
Osobiście nie mogę tym autem jeździć z wiadomych przyczyn prawnych .
---
Jest to oferta dla Osób z BODØ i okolic ... które mają prawo jeździć po Norge na Polskich blachach .
---
Oferta jest ważna , do momentu aż się dokładnie wkurzę , i wyślę Ją na pobliskie złomowisko , a szkoda by było ...
Jak ktoś Ma Ochotę to może pisać na Prywatne Wiadomości ...
---
ECH ...
Zgłoś wpis
315 Postów
stefan stefanski
(Taki Ktos)
Stały Bywalec
ty jestes naprawde jębnięty......

co za załosny "macho"

veni vidi i .....przegrałem

tyle lat w norge i ....chuj
Zgłoś wpis
8929 Postów
Maniak
Taki Ktos napisał:ty jestes naprawde jębnięty......
co za załosny "macho"
veni vidi i .....przegrałem
tyle lat w norge i ....chuj

Żałosny... to w tym przypadku jesteś ty sam ...
---
Ja siedzę na Tym forum z Nudów ...
---
Jednak co ty tutaj robisz !? , wszak domniemywam iż jesteś na zasłużonym urlopie i zwiedzasz Norge
Czyżbym się Mylił .
---
Ponadto , stać Mnie jeszcze na powyższe informacje , pod Moim prawdziwym Nazwiskiem .
---
A ty , co sobą reprezentujesz tu obecnie , ... ZWYKŁEGO ŚMIECIA i tyle .
---
Zarzucasz Mi iż mam Parę awatarów ... Tak DOKŁADNIE mam ich -33- trzydzieści trzy ... .
---

Jednak ani razu nie pisałem w Nich Sam ze Sobą ... .
ECH ... zresztą ... NIEWAŻNE ... . Nabijaj się dalej dowartościowując własne Ego , jeżeli aż tak bardzo jest to tobie do twego szczęścia potrzebne .
---
...BYWAJ ...
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok