Hej, mam prośbę czy może ktoś się orientuje. Jeżeli pracowałem w Norwegii w 2014 roku, i dostałem feriepneger w 2015 roku, kiedy pracowałem już tylko w Polsce cały roku, czy muszę się z tego wynagrodzenia urlopowego rozliczać w Polsce? Skattetaten powiedział mi że nie mam ani nadpłaty ani niedopłaty z tytułu feriepenger, ale nie wiem co z tym "przychodem" z Norwegii zrobić w Polsce. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
Wpis sponsorowany
Zareklamuj się na forum
REKLAMA na MOJANORWEGIA.PL
Posiadasz firmę w Norwegii? Chciałbyś rozpromować swoje usługi/ produkty wśród Polonii? Dopiero wystartowałeś i masz ograniczone środki na reklamę? Odezwij się do nas i daj się zauważyć! MojaNorwegia.pl to największy portal dla Polaków w Norwegii. Docieramy do ponad 90% Polaków zamieszkujących ten kraj. Miesięcznie portal odwiedza ponad 300 000 unikalnych użytkowników Pokaż swoją firmę i oferowane produkty! Przedstaw swoje usługi w największej bazie ogłoszeń dla Polaków w ...
Telefon:
48 58 733 08 30 ; 47 21 397 075
Lokalizacja:
Cała Norwegia



