Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
1 Post
Becia1234
(Becia1234)
Wiking
Z jakich ulg mogą skorzystać osoby rozliczajace się w statusie 1e?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Czak Noris
(kaczkadziwaczka)
Wiking
Nie uwierzcie, rozmawiałem z człowiekiem, który powołując się na info od związkowca, twierdzi że ci co mają D-nummer od przyszłego roku nie będą otrzymywać zwrotu nadplaconego podatku! A druga sprawa, żeby dostać emeryturę trzeba mieć stałe id minimum 3 lata! To są tak absurdalne rzeczy że aż pasują do norweskiego myślenia, dla tego postanowiłem o tym tu napisać i przekonać się czy coś w tym jest. Co wy na to?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Pavlak
(Pavlak)
Wiking
Czy w listopadzie nadal obowiązuje połowa podatku, bo dostałem pay słupa i podatek firma policzyla normalnie według tabeli 7100
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
2071 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo) Online
Maniak
Pavlak napisał:
Czy w listopadzie nadal obowiązuje połowa podatku, bo dostałem pay słupa i podatek firma policzyla normalnie według tabeli 7100

... zgadza sie no ,bo dostales.....pay słupa
...
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Pavlak
(Pavlak)
Wiking
Czyli urząd skarbowy oddaje tą różnicę w rozliczeniu podatkowym?
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Anka1234
(Anka1234)
Wiking
Witam. Czy przy wyborze podatku 25% można odliczyć jakieś ulgi? Bo wychodzi na to że jeżeli nie to wybieranie tej stawki podatku dla pendlera jest nieopłacalne? Czy dobrze myślę?
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wieslaw-paleta
(Wieslaw-paleta)
Wiking
Pavlak napisał:
Czy w listopadzie nadal obowiązuje połowa podatku, bo dostałem pay słupa i podatek firma policzyla normalnie według tabeli 7100nie ma zadnej polowy podatku, to fikcja daja ci tylko 50% podatku a ty je oddajesz je w kwietniu maju . Bilans musi sie zgadzac taki kraj tu noc nie daja za darmo wrecz ciagna od ludzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
608 Postów
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Jeżeli podatnik zdecyduje się na kartę podatkową 25%, to nie będzie mógł złożyć rozliczenia podatkowego tj. nie otrzyma ani skattemeldingu, ani skatteoppgjør i tym samym nie będzie mógł odliczyć ani odpisów ani ulg.
Zgłoś wpis
110 Postów
noregg
(noregg)
Początkujący
Ciekawe czy jak sie kuchnie przerobi na pokoj to bedzie mozna odliczyc diety i to w wyzszej stawce jak dotychczas? Jak tak to wpisywac ilu tak zrobilo
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(iwona196)
Wiking
czy sa od liczenia dla opiekuna osobu niepelnosprawnej? i jakie dokumenty trzeba wypelniec lub przedstawic ?
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas