Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

8929 Postów
Maniak
session88 napisał:Przecież Ty mnie znasz...
I tu się wcale nie pomyliłeś , wbrew twoim oczekiwaniom ...!
---

Takich jak ty , szukających pracy z TYTUŁAMI takimi , siakimi i owakimi ...
PRZERABIAMY Tu na Tym , Forum średnio w Miesiącu co najmniej 5-10 ...
pomnóż to przez rok x 3 - 4 lata .
---
I każdy z was , na początku nosi głowę pod chmurami i wszyscy Tu na Forum , to zajadłe chytre i Wredne Polaczki , gorsze od Wilków ... !
Polaczki , Którzy boją się o własny stołek i Mopa ...! .
---
Ech szkoda klawiatury na ciebie . Tłumaczyłem spokojnie i powoli a z tobą to dokładnie jak z Krową na Rowie ...
Chłop swoje ... krowa kiwa głową a i tak , idzie dalej w szkodę ... !
---
Bywaj i chełp się własnym znawstwem ...
Mnie Nic do tego ...
---
Tylko pamiętaj iż na Forum , wbrew pozorom , są również Ludzie , którzy nieraz mają większe wykształcenie tak naukowe jak i zawodowe .
---
I to już Tu na Miejscu w Norge .
A ty jeździsz po wszystkich jak nawiedzony , tylko dlatego iż wyśmiano Twoje wypociny , nie dając , nawet nadziei na jakąkolwiek pracę w tej branży ... !
---
Ot pech na samym początku .
Przeceniłeś siebie , nie doceniając równocześnie innych .

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Daniel Tlałka
(session88)
Wiking
Gabriel

Demonizujesz, po nikim nie jadę, zasugerowałem jedynie czytanie ze zrozumieniem ponieważ było BEZ zrozumienia, a że obecna matura na tym teraz polega dałem jako przykład i mam nadzieję że nie uraziłem tym Elise. (A po tym co napisała później jestem już pewny że komentarz ten jej nie uraził, a faktycznie kogoś innego by mógł, tu nie pomyślałem - przyznaje) Dlatego bardzo bym Cię prosił o podanie konkretów gdzie ja komuś ubliżam bo sugerujesz to w dwóch postach.

session88 napisał:
Przecież Ty mnie znasz...

Ironia do pierwszego komentarza Elise w którym oceniła mnie przez swój pryzmat, nie rozumiem zupełnie co widzisz w tym zdaniu nie na miejscu. Ja zachowałem się w odpowiedzi tak samo, co Elise też nie przypadło do gustu. Dlaczego więc mnie wolno oceniać a innych nie?

Gabriel napisał

tylko dlatego iż wyśmiano Twoje wypociny , nie dając , nawet nadziei na jakąkolwiek pracę w tej branży ... !

Rozumiem że to zasługuje na pochwałę wg. Ciebie? Takie macie zwyczaje na tym forum, tak?
To w takim razie przepraszam, nie wiedziałem że w takiej sytuacji ma się siedzieć cicho i grzecznie słuchać szydzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
Wez chlopie (?) idz se juz stad!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Witam. Podejmę współpracę jako firma z Polski /Pila w Wielkopolsce/ wysyłając 6 pracowników: mechanicy, hydraulicy, układacze połóg i płytek. Pozdrawiam. Miroslaw Brzozowski. Velkommen. Påta seg arbeid som et selskap med polsk / Pila i Wielkopolska / sende seks ansatte: mekanikere, rørleggere, ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Michal ....................
(michalmichal1987)
Wiking
witam posiadam kurs montera rusztowań po norwesku z certifikatem czy jest szansa na prace prosze o kontakt 690 883 874 michał
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
adam sikora
(karea11)
Wiking
szukam pracy tel 723261003 jako zbrojarz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bartłomiej Zerkowski
(Bartłomiej)
Wiking
Witam, poszukuję pracy - praca fizyczna na farmie w polu przy zbioracc czy budownictwie. Posiadam prawo jazdy kat B więcej informacji i tel znajdziecie Państwo tutaj bartlomiejpl.mycv.pl/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Bartłomiej napisał:
Witam, poszukuję pracy
- praca fizyczna na farmie
- w polu przy zbioracc
- czy budownictwie.
Posiadam prawo jazdy kat B więcej informacji i tel znajdziecie Państwo tutaj bartlomiejpl.mycv.pl/

I owszem
- praca na farmie jak masz wykształcenie rolnicze lub stosowne kursy NIEKTÓRE ...
- praca przy zbiorach , jak masz znajomego który może ciebie wkręcić na miejsce innego , którego właśnie WYKOPAŁ z posady - to istna MAFIA -
- praca w budownictwie LEGALNA poza twoim zasięgiem , może na dziko jednak też nie jest lekko .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
darek darek
(duda35)
Wiking
Szukam pracy w NO jako elektryk lub budowlanka tel. 0048791211251
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Daniel M...ń
(mosik26)
Wiking
szukam pracy jako kierowca kat c+e adr podstawowy karta kierowcy jezyk angielki znajomosc srednia+ prosze o kontakt onasis_1@tlen.pl obecnie pracuje jako kierowca doswiadczenie ponad 3 lata na terenie calej uni prosze o kontakt ONASIS_1@TLEN.PL PODJECIE PRACY OD ZARAZ
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok