Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

9 Postów

(gazda80)
Wiking
Podejmę pracę w Norwegii z zawodzie rzeźbiarz-snycerz
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z drewnem oraz potrzebne narzędzia
email:
arthur.art59@yahoo.com
0048781791275
www.oryginalwoodcarving.jimdo.com
PRACĘ PODEJMĘ NATYCHMIAST
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bartosz K
(kucajos)
Wiking
Szukam pracy w zawodzie malarz piaskarz spore doświadczenie (platformy,statki,hale produkcyjne)
Kontakt : bartekkucaj@gmail.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Łukasz Sj
(NeQ)
Wiking
Szukam pracy w Norwegii jako spawacz. Pracowałem przy produkcji lawet transportowych,maszynach rolniczych ,kotłach c.o. Aktualnie pracuje przy produkcji bojlerów ogrzewczych. Posiadam uprawnienia MAG 135 oraz dozorowe uprawnienia obsługi urządzeń transportu bliskiego IIS Suwnice, wciągniki, wciągarki sterowane z poziomu roboczego oraz żurawie stacjonarne warsztatowe: hakowe ogólnego przeznaczenia. Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, gorzej ze znajomością języków obcych.Jestem sumienny,solidny,dokładny, nie boje się żadnej pracy.Mam Bogate doświadczenie w kierunku spawalnictwa. Kontakt: luksol9473@vp.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
NeQ napisał:
Szukam pracy w Norwegii jako spawacz. Pracowałem przy produkcji lawet transportowych,maszynach rolniczych ,kotłach c.o. Aktualnie pracuje przy produkcji bojlerów ogrzewczych. Posiadam uprawnienia MAG 135 oraz dozorowe uprawnienia obsługi urządzeń transportu bliskiego IIS Suwnice, wciągniki, wciągarki sterowane z poziomu roboczego oraz żurawie stacjonarne warsztatowe: hakowe ogólnego przeznaczenia. Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, gorzej ze znajomością języków obcych.Jestem sumienny,solidny,dokładny, nie boje się żadnej pracy.Mam Bogate doświadczenie w kierunku spawalnictwa. Kontakt: luksol9473@vp.pl

Pytanie w Norwegii najwazniejsze- czy masz uprawnienia na wozek widlowy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
186 Postów
darek krajewski
(dario123448)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Łukasz Sj
(NeQ)
Wiking
Niestety nie posiadam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ŁUKASZ PILCH
(Lpilch)
Wiking
Szukam pracy jako kierowca kat B. Doświatczenie w nabyte w Polsce. Mam takrze doświatczenie w ogrodnictwie, przcowałem przy bluszczach na wszystkich możliwycz stanowiskach w Hedera Plant b.v Holandia Hofdweg. Mam takrze doświanczenie w rolnictwie, chodowli bydła i koni.Angielski bardzo dobry. Z góry dziękuje za wiadomości e-mail: Lpilch27@gmail.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
karolina organek
(karolinapiccola)
Wiking
Szukam pracy najlepiej przy sprzątaniu od zaraz.
Posiadam doświadczenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Natali Natalia
(NataliNatalia)
Wiking
Również szukam pracy przy sprzątaniu opieką nad dzieckiem lub na produkcji lecz bez znajomości języka norweskiego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Anna Marlena
(mar90)
Wiking
Dzień dobry,
jestem zainteresowana pracą w Norwegii jako laborant, biotechnolog. Posiadam wyższe wykształcenie (mgr inż.). Skończyłam biotechnologię na Politechnice Wrocławskiej, specjalność: biotechnologia środowiska. Mam odbyte praktyki laboratoryjne w pracowni mikrobiologicznej w szpitalu oraz staż w Instytucie Upraw Nawożenia i Gleboznawstwa (Zakład Herbologii). Posiadam prawo jazdy kategorii B oraz płynnie mówię i piszę w języku angielskim. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok