Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

142 Posty

(LuSii)
Stały Bywalec
och...hhh...ta 11 ... ... niech będzie
... a z parkingiem to nie wiem jak jest w Lillestrom - może SylKa bedzie bardziej zorientowana


...p.s. EXUSE MIII ..a gdzie podziałą się reszta SEKSmiSJIIII .... HAlOOO dziEwcz Ętaaa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty
Dorota A
(Apenandi)
Początkujący
Jeśli mi się uda jutro znaleźć czas to się dostosuję !

a co do parkingu w lille to też nie mam pojęcia z tego co wiem to zawsze kupę forsy musiałam zostawić w parkomacie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(LuSii)
Stały Bywalec
...no siemkaaa DOrciaaaAA>... jesteśŚ ... no bądź bądź juterkooo...
dobra .. to wróćmy do Strommensenteres ale.... błagam... chodźcieee ... na spacer??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty
Dorota A
(Apenandi)
Początkujący
Mnie to rybka co robimy ja się dostosuję ale lille też jest fajne, jakby się tylko parking znalazł znaczy znam 1 parking przy jednej ze szkół tylko, że trzeba kawałek przejść się od niego kto jest chętny to podam adres i pozostawimy tam autka a tak przy okazji to w lille jest Fretex ciekawe czy coś nowego tam rzucili
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Sylwia Czajka
(Sylwia87)
Wiking
Mi pasuje bardziej 13 i lepiej by bylo w Strommen . W Lillestom jest parking w centrum handlowym, ale on niestety jest platny . Dziewczyny napiszcie wiec konkretnie , gdzie sie spotykamy Strommen czy Lillestrom ???? I komu bardziej pasuje 13???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(LuSii)
Stały Bywalec
... ja juz sie zakręciłam..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Tlumacz Norweskiego
(tlumacznorweskiego)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(LuSii)
Stały Bywalec
..no i wilka wywołałam chyba myślami z lasu .. przed 23 dostałam info - o jutrzejszej robótce - usprawiedliwiając się - przerzucam się na następne spotkanie ..
bawcie się juterko słonecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Tlumacz Norweskiego
(tlumacznorweskiego)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
167 Postów

(miodopłynny)
Stały Bywalec
Odcinek 45:
Naty pyta Lindę dokąd się wybiera. Linda informuje ją, że za pieniądze, które dał jej Juanjo ma zamiar kupić najładniejszą sukienkę jaką uda jej się znaleźć. Naty stwierdza, że to znaczy iż ma również zamiar pojawić się na obiedzie, przygotowywanym dla niej w domu pani Milagros. Linda informuje ją, że to znaczy, iż ma zamiar w tej sukience uczcić swoje urodziny w towarzystwie Osvalda. Naty przypomina jej, że mówiła iż pan Sandoval nie odebrał telefonu gdy do niego dzwoniła. Linda stwierdza, że nie mógł tego zrobić, ponieważ w pobliżu była na pewno jego wiedzmowata żona. Następnie dodaje, że jest jednak pewna, iż Osvaldo wkrótce po nią przyjedzie i nie tylko zabierze ją w jakieś fantastyczne miejsce, ale również kupi jej jakiś fantastyczny prezent. Naty informuje ją, że to po prostu szczyt wszystkiego, że ma zamiar na tą okazję kupić sukienkę za pieniądze, które Juanjo zarobił narażając swoje życie. Linda prosi żeby darowała sobie w końcu swoje kazania starej panny, ponieważ jeśli tego nie zrobi pewnego dnia bardzo źle się to dla nich skończy.

Fernanda informuje Gaby, że po tym jak nie zgodziła się zabrać Cruza ze stajni swoim samochodem ogrodniczek był na pewno zmuszony wracać do domu pieszo. Następnie przypomina jej, że zapewniała ją iż odegra się na nim za wszystkie numery, które jej wykręcił. Gaby stwierdza, że ma nadzieję iż później nie będzie tego żałowała. Fer informuje ją, że ma zamiar nauczyć tego głupka, że podział na klasy społeczne wciąż jest aktualny i dlatego nigdy nie powinien był się nią zainteresować. Gaby stwierdza, że pragnie jej przymonieć iż Federico również nie jest bogaty. Fernanda informuje ją, że bardzo się myli, ponieważ Federico ma teraz pieniądze. Następnie dodaje, że pokazał jej nawet swoje nowe, niesamowite mieszkanie, w którym jego tata ma zamiar urządzić kolację dla jej rodziców, więc teraz jej mama nie będzie mogła się już sprzeciwiać ich związkowi.

Victoria błaga Marię Magdalenę żeby... Maria Magdalena informuje ją, że nie ma żadnego prawa o cokolwiek ją błagać. Następnie dodaje, że nią pogardza za to, że ją porzuciła i chce jedynie żeby zostawiła ją w spokoju. Bernarda stwierdza, że Bóg karze ją pogardą jej własnej córki za to, że zainteresowała się zabronionym jej mężczyzną. Victoria zapewnia ją, że bardzo się myli jeśli sądzi, że postawi na swoim. Następnie dodaje, że posunie się do wszystkiego żeby tylko odzyskać swoją córkę. Bernarda informuje ją, że jej groźby nie robią na niej żadnego wrażenia i prosi żeby opuściła jej dom i nie wracała do niego dopóki nie zostanie przez nią zaproszona.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok