Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

7 Postów
Anna Pasierbska
(Anna5)
Wiking
Ok,wątek rozwijam dalej .Mieszkam w Gjerdrum tj.od Liliestom ok.14km.Chętnie się przyłączę do jakiegoś wypadu po za miasto.Kawka z ciasteczkiem mile widziana,albo jakieś babskie pogaduchy.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
No to ja rozumiem Jezdzilam kiedys do Gjerdrum czesto, dosc spokojna okolica A jak z czasem u Ciebie? Lepiej w sobote czy w tyg tez pasuje bo sabaty juz byly i w srody i w soboty
A na ciasteczko to hmm zawsze wielka ochota sie ma!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Anna Pasierbska
(Anna5)
Wiking
Hej .Cieszę się za szybki odzew.Z czasem bywa różnie,ale najpewniej byłoby w sobotę.Praca w tygodniu czasem przeciąga się,więc moje wyjście byłoby niepewne.A w sobotę OK .Tylko gdzie i o której.Zabieram dobry humorek i przyłączam się.Pa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów

(Saandra)
Stały Bywalec
hej hej w środe jak zwykle o 13.30 Strømmen Storsenter przed wejsciem lub kawiarnia na 2 pietrze a w sobote proponuje troszke wcześniej koło 11.oo .... co Wy na to
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Sylwia R.
(sziwa)
Nowicjusz
Widze ,że babskie spotkania całkiem niedaleko mnie... jakby tu się wkręcić? MIeszkam w Sorumsand 20 km od Strommen i chętnie bym się również spotkała ,żeby pogadać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Sylwia R.
(sziwa)
Nowicjusz
Ja bym się na sobote pisała
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Wkoncu zaczyna powiewac nowoscia w watku Sobota jak najbardziej..Strømmen Storsenter tez jak najbardziej..tylko swiezynki musza napisac o ktorej w sobote moga do tego cantrum zajechac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów

(Saandra)
Stały Bywalec
oby tylko nie pozostało to na pustych słowach i krzesłach które ostatnio zastałam ;P .... ja również się cieszę ze jest Nas coraz więcej ze względu na to że środy były pierwszymi dniami ustalonymi pozostaną bez zmian ... a do kalendarza dopisujemy soboty ... no i wcześniejszą porę ... co Wy na to moje drogie Panie ... oczywiście każdemu może coś się przytrafić wiec z tego powodu nie będziemy robili tragedii ... i nieobecność będzie usprawiedliwiona
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Ja jestem na tak- a nieobecnosc byla,jest i bedzie usprawiedliwiana Przeciez lepiej byc nieobecnym niz obecnym-nieprzytomnym.. hihihi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Sylwia R.
(sziwa)
Nowicjusz
Jeszcze nie mam planow na sobote wiec moge sie dopasowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok