Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
62 Posty
Dorota A
(Apenandi)
Początkujący
Ja w sobotę byłam nieco piątkowa aczkolwiek w środę nie planuję być wtorkowa więc widzimy się na sabacie ! ja Was również poczęstuje moim gg 3361998 !!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(LuSii)
Stały Bywalec
a ja odpadam we środe tym razem - ale mam immunitet .. ale mimo wszystko możecie zostawić wolne krzesełko i sobie mnie wyobrazić ...pozwalam nawet posadzić kartonową kukłe - tylko, żeby zęby miała(mogą być doklejane z bibuły) i przykryjcie ją foliówką żeby było jej ciepło
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów

(Saandra)
Stały Bywalec
ja kochane potwierdzam swój udział w sabacie sroda 13.30 ... "mięciutkie poduchy "
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
jeje haltujcie Kristiansand tam do was nikt sie nie przenosi moze na poludnie? wczoraj byla sroda.. dzien gwarny odprawiony?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Srodowy zlot sie odbyl aczkolwiek ja sie na niego nie pisze juz wiecej-niestety.
Teraz jest juz tak ze nikt nowy sie nie pojawia,co nudzi widocznie niektore osoby i tak to pozniej wyglada ze,jedna zaplanowla zakupy ( na dzien w ktorym mamy sie spotykac-jakby nie bylo innych ) drugiej cos wypada...i okazuje sie ze spotykamy sie zeby sie zobaczyc co nie trwa dluzej niz godzinke tak jak w wypadku ostatniej srody... po pierwsze to troche nie halo bo z kim bedzie mnie interesowala znajomosc to spotkam sie niezaleznie od reszty otoczenia a po drugie juz samo to ze szkoda mi wydawac glupich 80 koron na same bilety zeby po godzince uslyszec ze to juz jest koniec...nie ma juz nic...jestesmy wolne...mozemy isc. Smutne ale prawdziwe To my polacy...
Pomine to ze sobotnie spotkanie tez sie odbylo-dla osob ktore nie moga w srodku tygodnia sie spotkac i prosily o spotkanie w sobote po czym tez slad po nich zaginal.. wiec ja oficjalnie czekam az sie ktos nowy pojawi-dziewczyny,sledze watek dalej wiec odzywajcie sie i zglaszajcie do sabatow to wtedy moze sie uda posiedziec znowu przy kawie/herbacie jak na babskie spotkania przystalo...
Jeszcze zaznacze ze pisze do ogolu,podajac tylko przyklady
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(LuSii)
Stały Bywalec
...o proszeee..ledwo żem wyjechała...a tu kogel-mogel..hehehe..... ...niech no tylko z Polszy wróce....rózgą pozamiatam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Ciebie zabraklo i widzisz jak sie towarzycho rozbrykalo
Wracaj wracaj i to szybko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty
Dorota A
(Apenandi)
Początkujący
Daria ŚWIĘTA RACJA !! zajmij się podporządkowywaniem pod siebie ludzi na prywatnych spotkaniach oo takk ! bo zakupy i inne spr do załatwienia w dniu spotkania to rzecz godna kary nie liczy się to , że ktoś pomimo swoich spraw wpadł się przywitać i zamienić dwa słowa nie ? a właśnie takie rzeczy się docenia. hehe pamiętam kiedyś jak mówiłaś- Chcesz się ze mną widzieć to wstań o 7 rano a nie śpisz do 10 widzę nic się nie zmieniło PORZĄDEK MUSI BYĆ ! ! ! ! ! !


hohoho
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty
Dorota A
(Apenandi)
Początkujący
A do reszty babeczek te nasze spotkania są tak luźne, że nic się nie stanie jak nawet nikt nie przyjdzie to ma być przyjemność a nie mus !!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Dziewczyny watek musi sie krecic,bo inaczej to chyba nikt nowy tu nie zajrzy
A tyle dziewczyn dookola...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok