Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Jestesmy na dzwonach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów

(Saandra)
Stały Bywalec
Kochane co tak zamilkłyście ... pamiętajcie o sobocie (jutro) godzina 11.00 ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(LuSii)
Stały Bywalec
..nom....ja to już od wczorajjj ... prawie stoje pod StoREsenter!!!! ... GoŁąbeczkiii DO juteRRkaa...!!!!!!!!!!!!!!!!!
p.s. gdzie ta NAszZaaaa POGodyNKA?? - jaka jutro prognozAAA - bo NIe wiem czy w bikini czy w płaszcz ortalionowy się odziać
.................................GIRL POWER!!!!!!!!!! .........................................
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Teraz jak nie wiesz czy bikini czy ortalion- to nagle pogodynka tak?? A ostatnio szamanka bylam
Wyobraz sobie kochana ze jutro to tylko kalosze bo moja pogodynka pokazuje jedna kropelke deszczu no ale jak z nia zagadam to moze zniknie do jutra Wiec to sie okaze,ale na wszelki wypadek pod spod mozesz zalozyc bikini
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów

(Saandra)
Stały Bywalec
bikini nie było ... ale zwiedzanie sklepów i małe zakupy były żałujcie że Was nie było ja z LUSII... bawiłyśmy sie fajowo ... prawda LuSii ... mam nadzieję że w środe sie widzimy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(LuSii)
Stały Bywalec
..no właśnie ... a gdzie reszta zlotu się podziała?? ... bo LuSii tylko puste poduszki na kanapie zastała ... za kare każda po 10 pompek ..
..my z SaANdrą odhaczyłyśmy obecność w dzienniczku ... i nadrobiłyśmy Wasze zaległości shopingowe ..teraz czas na WASSSSSSSSSSS
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów

(Saandra)
Stały Bywalec
dokładnie w środę 13.30 ... dziennik na stoliku przy poduszkach w Strømmen Storsenter ... i nie przyjmujemy usprawiedliwień...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Hejka Rozumiem ze wiadomo czemu pisze dopiero teraz?-bo pompki robilam!! i to az dziesiec!! a z moim obciazeniem tymczasowym zjelo mi to cala sobote Jestem wiec usprawiedliwiona-inni-winni niech sie tlumacza W srode sie oczywiscie melduje i w dzienniczku tez sie wpisze napewno
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów

(Saandra)
Stały Bywalec
no kochana Ty po Naszym sobotnim spotkaniu to ja bym rzekła że jesteś całkowicie usprawiedliwiona )) nadrobiłaś tym pysznym drożdżowcem mniam mniam .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(LuSii)
Stały Bywalec
..och!!!...nawet nie mówcie o drożdżowcach bo aż mi ślinnnnnnnnnnna cieknie po okrężnicy!! ... ale ale ... wracam do mego wątku .... a mianowicie ...UWAGA UWAGA!! ...KUMULACJA!! ...
... PODAJE ... 8 1 8 9 1 0 8 .. (zapraszam na konwersejszon na gg )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok