Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
HO ho normalnie dzis pierwszy raz zaczelam odczuwac w koncu jakies skurcze. . .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
Oj Daris ten mój synek zeby tylko nie był taki znerwicowany jak ja teraz i też to odczuwa wszystko w brzuszku mój bidulek taka sierotka Marysia ze mnie i tez mam nadzieje ze sie to wnet skończy bo ja niedługo chce sie wybrać na porodówke a dodatkowych stresów mi nie potrzeba a u Waszej trójeczki co tam słychać??? Natan juz pewnie smok duży
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
Wera ja to nie umiem rozpoznać skurczu mam niby te Braxtona jakiegos tam ale nie bolą jedynie brzuchol sie robi twardy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
Aga tak jak mi mówiłaś weszłam na konto i na historie i tam znalazłam przelewy i to wydrukowałam tylko nie wiem czy dobrze wydrukowałam bo wszystko mi wyszło na jednej kartce ale pisze ile za kazdy miesiąc dostałam w kazdym miesiacu i mam nadzieje że to jest to i jutro im to wyśle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
177 Postów
Stały Bywalec
Hej dziewczyny mam pytanko. Wrocilam dzis od lekarza i sie okazalo ze mam sladowe ilosci bialka w moczu- lekarz zalecil pic sok zurawinowy i tu pytanie- wiecie jak sie nazywa po norwesku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
AK83 chyba tranebærjuice ale ja nie jestem pewna patrzyłam w słownik
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
AK83 ,Tranebær saft , kupowalam w Boots apotek,129 nok
A moze w innym sklepie byc pod Tranebær juice
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
do dzis ja nic w ogole nie czulam. Moze i to sa tez te braxtona, ale takie klucia mam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
O matko za sok 129 koron
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
Wera kłucia też mam czasami po obu stronach na dole brzucha ale teraz czekam jak sie brzusio obnizy bo na razie to chyba nic sie nie obniża a może w ogóle nie spadnie do dołu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok