Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1549 Postów

(aga31)
Maniak
marzenie,a nie masz dostepu do konta przez internet? Ja tez nie dostaje wyciagow do domu. Jak mi potrzebne to drukuje sobie ze strony banku.
Ale moze faktycznie zbierz te wszystkie kwitki i te wyciagi co masz i zanies im do Nav.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
chyba tak bede musiała zrobić, pokazać im jaki list mi przyszedł i co mam wysłać bo sama to nic nie wykombinuje!!! człowiek złozy papiery ,powiedza że dobrze wszystko a po jakims czasie znowu trzeba coś donieśc,sami nie wiedza czego chcą i to mnie najbardziej wkur...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
Aga no rzeczywiście przecież mam dostep do konta przez internet,sprawdze sobie wszystko zaraz jej człowiek jak nie zna obcego języka to biedny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
marzenie, no ale pocieszajace jest to ze wzieli sie za twoja sprawe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
no wzieli sie wzieli ale z jakim rezultatem sie to wszystko zakończy to nie wiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
A kiedy składałaś te dokumenty 3 tyg temu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
no tak 3 tyg temu i babka w navie powiedziała że tylko potrzebuje to co sie tam wypełnia do macierzyńskiego i nawet przy niej to wypełniałam i dałam osobiście no i potem mi przyszło że tylko szefowa ma wysłać dokument odnośnie moich zarobków no i teraz sie opamietali że jeszcze te wyciagi potrzebuja a słowem mi nie wspomnieli!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
no to jacys zahukani. U mnie powiedzieli od razu, ze szefowa musi wypelnic jeden wniosek, 6 wyciagow ostatnich z wyplat, karta ciazy, jeszcze wzielam od lekarza pismo ze jestem po 26 tyg ciazy. I po tyg dostalam wlasnie wtedy list ze do 8 tyg bedzie odp. A i jeszcze w navie jak bylam z mezem to mowil mu gosciu ze on tez dostanie od nich jakis tam list.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Oj marzenie,marzenie Biduleczko ty nasza Masz chyba najwieksze w historii przeboje z tym nav...masakra jakas
Ja mysle ze koniecznie musisz do nich uderzyc po jakies odszkodowanie bo tyle co ty sie nerwow najesz przez nich i nadenerwujesz a przeciez w ciazy jestes-maluszek niepokoi sie przez nich,wiec niech placa hihi Kochana mam nadzieje ze juz wkrotce sie skonczy ten koszmar z nimi-wytrwalosci zycze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Kalba Kalba
(Królowa_Korba)
Wyjadacz
Marzenie- mi kazali 3 razy przynosic papiery wypelnione przez szefowa. poza tym na poczatku chcieli moje 3 ostatnie wyciagi z wyplat, a potem napisali ze chca wyciagi z ostatnich dwoch lat
Na szczescie wyszlo lepiej dla mnie, z wyliczen okazalo sie ze dostane 3 tysiace wiecej niz liczylam z tych 3 ostatnich miesiecy :]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok