niusia89, to strasznie czesto chodzisz, my pierwsze szczepienie mamy za tydzien i to jest jak Emilek skonczy 3 miesiace, obys miala racje , ze nie takie straszne, bo ja jak pomysle to sie boje
14 Lat, 7 Miesięcy temu
1 NOK
POSZUKIWANI WYKWALIFIKOWANI CIESLE KONSTRUKCYJNI/STAVANGER BUDOWA DOMU * STAWKA 290 KR /H, WYPŁATA 2 X W MIESIĄCU * MOŻLIWOŚĆ PRACY 54 H TYGODNIOWO * DODATEK DZIENNY 250 KR * PROJEKT WSTĘPNIE DO KOŃCA ROKU 2026 * ZAPEWNIONE ZAKWATEROWANIE W CENIE 500 KR/TYDZIEŃ KONTAKT: AGNIESZKA 571325410 aga@consentra.no