Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

35 Postów
j.j brak
(justyna3)
Nowicjusz
dziekuje dziewczyny za odpowiedz ja karmie malego i piersia i butelka poniewaz cyckiem sie nie najada zbytnio no i biedny ma problemy z kupka nie wiem czy nie po mleku sztucznym daje mu nan 1 bo duzego wyboru tu nie ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Ja mojemu tez dawałam NAN 1 i za cholercię nie mógł się wypróżnić, dlatego zmieniliśmy na Hipp Eco i od razu mały zaczął kupki robić. Teraz to mleko jest w białych kartonach, bo wcześniej było w zielonych. Hipp Combiotik tak się teraz nazywa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
77 Postów
Anna Anna
(Ania199)
Początkujący
Przez pierwsze tygodnie tez tak karmiłam maluszka. W końcu całkiem odrzucił pierś i przeniosłam sie na laktator, ale w tym momencie mam tak malo mleczka ze nawet na jeden posiłek nie starcza. Niestety mleczko zanika... Dlatego również dajemy mu Hipp, jest lżejsze dla jego brzuszka ale kolki nas nie ominęły.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
j.j brak
(justyna3)
Nowicjusz
a czy mozna tak mleko zmieniac czy nie bardzo moj synek ma miesiac czasu i czy te mleczko Hipp Combiotik to jest jedynka czy samo Hipp Combiotik?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
Monika to jest 1
www.hipp.no/index.php?id=496
Ja tez po zmianie na to mleko doczekalam kupek i mala sie nim lepiej najadala. Nie ma co meczyc bobo tylko zmienic mleczko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Nijlaj Nijlaj
(NIJLAJ)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
j.j brak
(justyna3)
Nowicjusz
czesc dziewczyny ja mam pytanie odnosnie tacierzynskiego moj chlopak ostatnio zlozyl papiery i oczywiscie sie nie zapytalczy trzeba czekac na jakas decyzje od nich ?i jak oni wyplacaja te pieniadze czy trzeba wypelniac meldekort tak jak w przypadku dagpenger czy jak czy oni sami co miesiac wyplacaja?z gory dziekuje za odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Boguslawa Czajkowska
(marta2781)
Wiking
my z mężem planujemy wyjechać do Norwegii (okolice Oslo) po nowym roku ponieważ też jestem przyszłą mamusią ale juz teraz robie rozeznanie i szukam znajomości i widzę że nie jestem sama, pozdrowienia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Aleksandra A.
(aleksandra24)
Wiking
hej, mam pytanie.. mozna dostac w Oslo moze mleko bebilon? jak nie to jakie tam sa?
z gory dziekuje za odpowiedz..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Aneta Bolewska
(Antena)
Wiking
Hej
Mleka bebilon nie mozna kupic w Norwegii, najbardziej popularne to hiip bio combiotic wczesniej nazywalo sie hipp1, nan i nutramigen dostepny w aptece sa jeszcze jakies inne ale teraz nie pamietam nazw ale napewno nie jest to bebilon
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok