Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

619 Postów
Wyjadacz
tuptusiowata mozliwe ze ma to samo ale nie mam pojecia bo wiesz w helse mi mowia ze to normalne ze niektore dzieci tak maja ze kazde dziecko jest inne itp itd

aga w pol nie bylam u lekarza nawet mi to do glowy nie przyszlo kurcze a w sumie moglam isc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
To ja zadzwonie pod koniec tygdnia tego co teraz bedzie. Normalnie do konsulatu i zapytać sie czy paszport jest gotowy i czy juz wysłali???

Agusss u nich tutaj zawsze wszystko jest normalne. Trzeba było pojsc do polskiego lekarza. szkoda, ze o tym nie pomyslałaś, bo może by bylo wiadomo co jest grane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
noo normalne wszystko u nich ...tydz temu w czwartek mala miala miec szczepienia 2. no ale byla przeziebiona. i mowimy w helse ze jest chora troche i chyba nie mozna szczepic a on ze mozna i nawet jej nie zbadala czy to cos nie powazniejszego tylko od razu zaszczepila... bylam w szoku bo myslalam ze sie tylko zdrowe dzieci szczepi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Agus, jak bylam u Ciebie to mowilam,zebys szla do lekarza w Polsce. Ale zapomnialas chyba Ale jesli Milka dobrze przybiera na wadze,to moze faktycznie uklad dojrzewa i samo jej przejdzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
177 Postów
Stały Bywalec
Co do ulewania to moj Emilek tez ulewa praktycznie po kazdym posilku:/ czasem mniej a czasem wiecej ale ulewa:/ czasem nawet po beknieciu i drzemce podnosze go a on ulewa:/ w Pl pediatra powiedzial ze to normalne radzil karmic czesciej malymi porcjami robic przerwy na bekniecia absolutnie nie uciskac brzuszka-nawet nie trzymac za brzuszek i powoli zmieniac pozycje dziecka. No i zadnych gwaltownych ruchoe. Stosuje to wszystko ale nie wiem czy jest lepiej....moze troche zostalo mi chyba poczekac az samo przejdzie bo Emil super przybiera na wadze wiec nie mam co sie martwic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
177 Postów
Stały Bywalec
A co do szczepien to sama juz nie wiem co o tym myslec:/ ostatnio czytalam artkul ze przeciwwskazaniem jest jedynie goraczka powyzej 38:/ wszystko inne czyt. Katar kaszel nie sa ponoc przeciwwskazaniami:/ no i nie wiem jak to w koncu jest:/ spytam chyba fastlege co ona o tym mysli...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
U mnie w helse nie szczepia jesli dziecko ma nawet katar. Wiec tez nie wiem o co z tym chodzi. Jak zwykle pewnie zalezy to od osoby na ktora trafimy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
No wlasnie... a tym bardziej ze miala dzien wczesniej temp 37.5 i mimo to....Ale nic jej na szczescie nie bylo. tak samo posmarowalamm jej kremem tym emla znieczulajacym nozki i mowie ze posmarowalam nim a ona do mnie ze mam nastepnym razem nie smarowac bo to nie trzeba... ale napewno posmaruje bo mala tylko przy wkluciu plakala i pozniej szybko doszla do siebie dzieki temu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Wera, to dobrze,ze Viki tak dobrze zniosla to szczepienie. A ta babka jakas walnieta troche. A dlaczego masz nie smarowac ? Jesli to w jakis sposob pomaga to sie smaruje. U mnie w helse powiedzieli,ze jak chce to sobie moge to kupic i uzywac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
No aga wlasnie nie mam pojecia czemu...i tak sie jak cos to nie przyznam ze smarowalam. najwyzej posmaruje jej wiekszy jakis kawalek bo teraz wbila tam gdzie jej powiedzialam ze smarowalam. Ogolnie babeczka jest bardzo fajna u mnie w helse no tylko takie dziwne ma zwyczaje jakies...hmm
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok