Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

177 Postów
Stały Bywalec
Jest jeszcze collet i baby semp
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Martu)
Wiking
Hej dziewczyny jestem nowa i mam pytanie, ktore nie daje mi spokoju. Jestem w 33 tyodniu ciązy i mały jest ułożony pośladkowo. Zamierzam rodzić tutaj w Norwegii. Ostatnio jak bylam w Polsce u ginekologa powiedziała ze tylko i wyłacznie cc. Natomiast nie wiem jak podchodzą do takich spraw w Norwegii. Czy beda mi kazać rodzić naturalnie??? Czy wykonaja mi cc. Dodam ze to moja pierwsza ciąża. Prosze o odpowiedź może ktoraś z dziewczyn spotkała sie z taka sytuacja. Pozdtawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
kamila gabriel
(niki88)
Nowicjusz
hej...ja tez mialam zaswiadczenie z polski o wykonaniu cc ale kazano sprubowac mi naturalnie i nie zaluje tu niechca wykonywac cc rodzi sie tu zajebiscie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
anna radon
(anka5000)
Wiking
Witam.Jzeli dziecko ulozone jest posladkowo,lekarz w koncowce ciazy wysle Cie na usg w celu potwierdzenia .Bedziesz mogla wybrac jak chcesz rodzic czy cesarka czy normalnie. Oczywiscie beda Cie namawiac na naturalny porod
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów

(paniola)
Nowicjusz
Jeśli to pierwsza ciąża to ja bym nie ryzykowała naturalnego pośladkowego, jeśli dziecko będzie donoszone.
A w niektórych szpitalach próbują jeszcze dziecko "odwrócić", ale nie wiem jak to się odbywa. W każdym razie miałam dwie panie po odwracaniu, jednej się udało, druga zaczęła krwawić i zrobili jej cc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Joanna S
(niuska1985)
Wiking
czesc dziewczyny.ja przepraszam,ze tutaj pisze,ale nie znalazlam innego forum gdzie moglabym o to spytac.jestem po zaplodnieniu in vitro w pl. wrocilam do oslo i zonk.test pozytywny,a ja ma duphaston tylko do soboty.musze brac jeszcze 2 miesiace,a jak czytam gdziekolwiek to tutaj sie takiego czegos nie dostanie?potrzebny mi progesteron w jakiejkolweik formie.w srode ide do fastlege czy myslicie,ze on mi cos pomoze?czy pakowac sie do pl?z gory dziekuje za odpowiedz i
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Ana Anna
(ana0704)
Wiking
Hej watpie ze tu dostaniesz ale mozesz z próbować, ale tu do 12 tyg nic nie rabia bo uwazaa okres za naturalne poronienie lub mozesz usunac dlatego tez maa takie podejscie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
Hej, mam pytanie czy ktora z mama tutaj robila HcG krew?? ile kosztuje? wiem ze jesli test w domu wyszedl pozytywnie jest za darmo ale jesli jest nagatywna i sprawdzenie krwi ile kosztuje? prosze o pomoc!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Justyna Matujza
(stynka)
Wiking
cześć dziewczyny ja już jestem po,mam mojego malego szkrabka juz na swiecie urodzil sie w sobote o 11tej.Mam pytanie znacie polska polozna w oslo???jesli tak bardzo was prosze o jakis kontakt do niej,,, pozdrowionka dla wszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
Witajcie!!!!Ale mnie tu dawno nie było.Ja mam już 3 dzidzie.15 MAJA urodziłam synka-Adrianka,ważył 3625g.49cm.Poród był szybki i mnie bolesny niż drugi,zaczęło się w domu o 5,30,do szpitala dojechaliśmy na 9,30 bo stwierdziłam ze nie ma co się śpieszyć a maluszek urodził się o 10,45 .Kiedy skonczył 1,5 miesiąca śpi całe noce bez jedzonka dokarmiam czasem butelka bo brakuje mi pokarmu ale to pewnie przez to że Adrian zje o 20 to śpi do 9-10 rano więc jest suuuuppperrr!!!!!!!!!!Ale mam pytanko odnośnie polskiego aktu urodzienia,chemu teraz sami zd=głosić w naszej gminie w Polsce i słyszałam że trzeba gdzieś w Oslo podbić przez jakiś urząd norweski akt urodzenia.Czy ktoś to robił?.Szkoda kasy troche bo przez konsulat można też ale biorą około 800kr.bede wdzieczna za informacje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok