Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

177 Postów
Stały Bywalec
Ehhh ja ostatnio pytalam lekarza o ten krem i powiedzial ze nie trzeba ze to jest tylko przy pobieraniu krwi i to w sporadycznych przypadkech:/ a szczepienia to nic takiego i dziecko moze troche poplakac spytam jeszcze mojej lekarki rodzinnej bo wtedy bylam na zastepstwie u jakiegos norka:/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
619 Postów
Wyjadacz
aga no zapomnialam wlasnie ja w pol to bez glowy chodze do dentysty tez mielismy isc i nie poszlismy ah ale nastepnym razem zrobie plan pobytu w polsce heh
ah dziwne ze zaszepila dzidzi chore przeciez moga byc jakies powiklania ah co za babsztyl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
no ale na szczescie jest wszystko w porzadku jednak nastepnym razem sama powiem ze chce przesunac szczepienie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
177 Postów
Stały Bywalec
Hej dziewczyny mam pytanie do tych ktore lecialy liniami sardynek -ryanair z Rygge czy moge wziasc wozek z gondolka czy musi to byc spacerowka oraz czy na lotnisku dadza mi folie do zapakowania wozka czy musze jakos sama go zapakowac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Alicja N
(alutka_1986)
Wiking
hej ja latam liniami ryanair, właśnie wczoraj przyleciałam na lotnisku otrzymałam informacje, że można zabrać wózek dla dziecka do lat 5 bezpłatnie (podobno coś się zmieniło, bo wcześniej chyba można było zabrać wózek dla dziecka, ale do lat 2). Możesz wziąć wózek taki jaki potrzebujesz.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
177 Postów
Stały Bywalec
Dzieki za info a czy wiesz cos na temat foli do pakowania wozka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Alicja N
(alutka_1986)
Wiking
hej Nie spotkałam się jeszcze z tym, żeby dawali folię do zabezpieczenia wózka. Ale też nigdy o to nie pytałam. Także tak do końca to nie wiem.

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Ja ostatnio odprawiając siostrę na lotnisku widziałam jak gościu dostał folię na wózek.
Linie wizzair.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
Ja lecac Norwegianem placilam za folie do fotelika samochodowego, a najlepsze to bylo to ze folia od SAS byla, cena 50nok..o ile dobrze pamietam... bylo to rok temu...

Dziewczyny NIGDY nie szczepcie nawet przy katarze! ja mojej malej przez poltora miesiaca odwolywalam szczepienie, i nic nie mowili, powiedzieli, ze skoro jest chora i ja tak uwazam zeby nie szczepic to tego nie zrobia... Nigdy nie wiadomo jakie powiklania beda... ja czekalam po chorobie jeszcze tydzien i dopiero wtedy umowilam mala na szczepienie...nie wyobrazam sobie zeby przez ludzka glupote cos sie stalo mojemu dziecku....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Rafal Stibor
(adzio34)
Wiking
WITAM.MAM PYTANIE DOTYCZACE AKTU URODZENIA. JEDEN PO PORODZIE JUZ ODEBRALAM I ZABRALAM GO DO POLSKI ZEBY DOSTAC POLSKI AKT URODZENIA. ALE TERAZ POTRZEBNY JEST MI DO UZYSKANIA POZWOLENIA NA POBYT DZIECKA. CZY JAK POJDE DO KOMUNY TO GO DOSTANE CZY MUSZE ZLOZYC JAKIS WNIOSEK.BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok