Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1549 Postów

(aga31)
Maniak
Dentinox NAF oppløsning til tannkjøtt 10 ml . Tak sie nazywa ten zel
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów
Genowefa Pigwa
(GenowefaPi)
Stały Bywalec
Hej dziewczyny!
Mam takie pytanie bo trochę jestem nie pewna co do becikowego.
Otóż jestem w 30 tyg ciąży..i byłam dzisiaj w navie z zaświadczeniem od lekarza o terminie porodu...chodziło mi o becikowe... pani w navie powiedziała mi, że ona nie wiem czy ja dostanę pieniążki.. zadzwoniła gdzieś w jakieś dwa miejsca i wydrukowała mi papiery do wypełnienia i kazała to wysłać do navu do Oslo....
Nie rozumiem tylko tego czy możliwe jest, że nie należy mi się becikowe... mój mąż ma pracę tu już 9 miesięcy...ma stałe pozwolenie na pobyt i numer... no i ja też mam pozwolenie na pobyt tak jak mój mąż, mam numer personalny, karte ciąży(byłąm tu u lekarza już dwa razy), nawet w szpitalu byłam na badaniach bo mnie wezwali .... Czy jest możliwe, że nie mam prawa do tego becikowego? czy może ta pani była trochę niezbyt ogarnięta w tych sprawach?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Co Nav to co inego i robia i mowia.
Skoro pani powiedziala ze mozesz nie dostac to powiedziala tez dlaczego.. a to powinno byc z kolei twoje pierwsze pytanie do niej.
My niestety niewiemy co jest napisane w twoich papierach i jakie papiery dala Tobie do wypelnienia. Musisz wypelnic i odeslac i czekac po prostu na odpowiedz miejmy nadzieje ze pozytywna
Skoro uwazasz ze wszystko jest oki,czyli tak jak powinno byc w papierach jakie dalas to bedzie oki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Barbara Papuga
(mrocka3)
Wiking
Hej dziewczyny mozecie cos poradzic? Dzisiaj wyskoczyla mi jakas wysypka na brzuchu takie male swedzace krostki Nie jstsem pewna ale sadze ze to po truskawkach ,nigdy nie maialam na nie uczulenia Myslicie ze picie wapna wystarczy czy moze lepiej pojsc do lekarza Dodam ze jestem w 38 t ciazy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów
Genowefa Pigwa
(GenowefaPi)
Stały Bywalec
ja słabo rozmawiam po angielsku a te papiery wypełniłam znalazłam na forum co i jak trzeba wpisać, a z ta panią byc może się nie zrozumiałam ale nic jutro pójdę z mężem on dość dobrze rozmawia i zobaczymy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
mrocka3 wapno powinno pomoc.. lekarz tutaj stwierdzi ze pod koniec ciazy to rozne wariacje sie dzieja
Anna90 powodzenia jutro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
Z tego co wiem to truskawki moga uczulic... a tym bardziej teraz to sztuczne dziadostwo...kazda truskawka taka sama
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Barbara Papuga
(mrocka3)
Wiking
dzieki wielkie Mam nadzieje ze wapno pomoze ale chyba sie wybiore do apteki i zapytam czy moze maja cos na takia przypadlosc Co do lekarza to masz calkowita racje ,mam norwega i tak jak ktos juz napisal lekarz rodzinny jest od wszystkiego i niczego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów
Genowefa Pigwa
(GenowefaPi)
Stały Bywalec
Byłam z mężem dzisiaj w navie i byliśmy u innej kobiety... i wszystko bez problemu załatwiliśmy Pani wzieła papiery pomogła nam tam gdzie mieliśmy wątpliwości tak, że tamta pani poprostu nie wiedziała o co chodzi chyba no nic teraz zobaczymy po jakim czasie możemy się spodziewać odpowiedzi z ich strony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Anna Bieńkowska
(AnnaAnna)
Wiking
Witam wszystkie Mamy
rozważamy z mężem decyzje o przeniesieniu się z Polski do Norwegii (jak na razie Oslo i okolice), chciałabym sie dowiedzieć jak wygląda w norwegii opieka nad dzieckiem, żłobek? przedszkole? czy tylko niania? i jakie są koszty ww placówek i niani.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok