Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

41 Postów

(Kiki86)
Nowicjusz
Tuptusiowata jak Ci zalezalo na czasie trzeba bylo wziasc paszport przyspieszony za doplata, wyslali by Ci go po 3 dniach. Ja tak zrobilam zlozylam wniosek o paszport w czwartek a w poniedzialek byl juz do odbioru.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiking
moja przygoda z USG w Norwegi byla taka ze mialam robione 2 razy w tygodniu poniewaz z moim nunusiem nie bylo najlepiej i zaopiekowali sie mna rewelacyjnie, mimo ze wiedzieli ze to szkodzi ale bardziej by byl synek w niebezpieczenstwie gdyby tego nie robili. sadze ze lekarze tutaj bardzo dobrze wiedza jak sie odnosic do danej ciazy i nie zrobia nic co by zaszkodzilo malenstwu bo jak pewnie wiecie dla nich dziecko to swietosc. Dodam jeszcze ze KTG robili mi rowniez 2 a niekiedy 3 razy w tyg i dzis Nathaniel ma 15 miesiecy i nie zauwazam zeby jakie kolwiek badanie mi zaszkodzilo. Takze nie ma znaczenia jaka to ciaza oni do tego podchodza na tyle powaznie na ile w polsce lekarze nawet nie mysla sobie pozwolic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiking
moja przygoda z USG w Norwegi byla taka ze mialam robione 2 razy w tygodniu poniewaz z moim nunusiem nie bylo najlepiej i zaopiekowali sie mna rewelacyjnie, mimo ze wiedzieli ze to szkodzi ale bardziej by byl synek w niebezpieczenstwie gdyby tego nie robili. sadze ze lekarze tutaj bardzo dobrze wiedza jak sie odnosic do danej ciazy i nie zrobia nic co by zaszkodzilo malenstwu bo jak pewnie wiecie dla nich dziecko to swietosc. Dodam jeszcze ze KTG robili mi rowniez 2 a niekiedy 3 razy w tyg i dzis Nathaniel ma 15 miesiecy i nie zauwazam zeby jakie kolwiek badanie mi zaszkodzilo. Takze nie ma znaczenia jaka to ciaza oni do tego podchodza na tyle powaznie na ile w polsce lekarze nawet nie mysla sobie pozwolic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Marta ale my mówilismy, że potrzebujemy jak najszybciej, bo w maju chcemy lecieć a ona, że nie ma takiej mozliwości, ze trzeba tyle czekać, bo teraz mają starsznie dużo wnioskow ;/ wiec musze czekać, ale jak by przyszło w ciag 2 tyg to bym sprawdzila bilety i jak w miare nie drogie to bym z synkiem poleciała, bo mężuś został by w pracy, bo w maju maja mieć sporo pracy i wolnego nie dostanie, nawet tygodnia ;/ wszystko się pogmatwało ;/ ehhh
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Kalba Kalba
(Królowa_Korba)
Wyjadacz
Tuptusiowata mi tez mowili ze dostane za miesiac, a doszedl po 1,5 tygodnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Kalba Kalba
(Królowa_Korba)
Wyjadacz
Mojej starszej corce tez wyrabialam tutaj 2 razy paszport i jak dyzur konsularny byl w piatek, to w srode juz mialam paszport
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów

(Kiki86)
Nowicjusz
Ines jak dla mnie to dziwne mowisz ze potrzebujesz szybko paszport a oni ze nie ma mozliwosci, nie rozumiem tego postepowania. Przeciez jest taka mozliwosc aby doplacic i miec paszport w 3 dni inaczej zwany paszport przyspieszony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Tak, mi niestety powiedziano, bo jesli by powiedziala ze jest mozliwosc za doplata to bysmy doplacili. Ale jak mowisz Klaudia ze mialas niedawno po 2,5 tygodniach to moze w ciemno bym zabukowala bilety, hmm no nie wiem. pomysle i przeanalizuje, bo na ostatnia chwile bilety beda drogie strasznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
177 Postów
Stały Bywalec
Ines ja bym Ci tadzila poczekac jakos tydzien i zadzwonic do nich ja wyrabialam 24 lutego i mowili ze 2 tygodnie bede czekac a jak zadzwonilam 29 lutego to juz byl gotowy zadzwon najlepiej i sie dowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
527 Postów
6666 6666
(6666)
Wyjadacz
MY OTRZYMALIŚMY PO 1.5 TYG PASZPORT DLA MALUSZKA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok