Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
ewelina tym spreyem prysnij mu podczas snu hahah ciekawe jakby zareagowal?
nie no zartuje, pewnie uzywa sie go przed pojsciem spac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
Ewelina to dobrze ze robi taki odwet gorzej jak by zrobil to samo z lokciem Tobie lepiej zeby laskotal
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Ten spray jest do nosa,do gardla albo jeszcze takie listki na nos. Trzeba probowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
marta86 napisał:
Ewelina to dobrze ze robi taki odwet gorzej jak by zrobil to samo z lokciem Tobie lepiej zeby laskotal

tez tak pomyslalam haha i dlatego dwa razy post przeczytalam czy na pewno to byl odwet gilgotania a nie lokcia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
z x
(zxxxxx)
Wiking
odwetu lokciem pewnie bym nie przezyla a jesli tak to bylby to jego pierwszy i ostatni przed rozwodem no dobra to ja sie teraz pochwale....Adrian dostal miejsce w przedszkolu i to takim minutke od naszego domu! ale sie ciesze, bo czytalam tu na forum, ze roznie z tymi miejscami bywa. Teraz to ja sie zastanawiam, jak ten moj mamisynek sobie tam poradzi bez mamy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
527 Postów
6666 6666
(6666)
Wyjadacz
dziewczyny jak miło ze nie tylko ja walczę z chrapaniem moja metoda to tez łokieć ale mało skuteczna hihi pomaga na jakieś 5 minut
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
ewelina81 na poczatku bedzie pewnie troszke ciezko..ale 3dni bedziesz mogla byc z nim w przedszkolu , lecz godziny twojego pobytu beda zmniejszane...

ja moja starsza puscilam pozno do przedszkola bo w ciazy bylam to i tak w domu siedzialam...za to moje male slonko idzie teraz od kwietnia nie moge sie doczekac

Kasiar pisalas kiedys ze miejsca nie otrzymaliscie w przedszkolu dla malej...wiesz dlaczego? bo ja zapisalas nie na 100 a na 40% a tutaj nie sa tak chetni na takie male ilosci dni... ja zapisywalam starsza na 100% po czym jak miejsce jej przyznali to zmienilam zdanie i chcialam ja na 50% ale mialam wyklad w biurze w przedszkolu ze to nie powinno tak byc bo oni chca miec dziecko na 100, i teraz beda musieli robic zmiany itp..ze pozniej jest ciezko dziecko przeniesc z 50 na 100...bla bla bla ale i tak ostalo na moim a i problemu z przeniesieniem na sto procent nie bylo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
hihi metoda na łokcia skad ja to znam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
Magadelna co komuna to obyczaj. Aleks uczeszczal do przedszkola na 60% teraz uczeszcza na 80% i nie bylo zadnych problemow i wykladow. Nadie zapisalam na sierpien na 80% a wczoraj maz byl w komunie i zmienil na 40% i rowniez nic zlego na ten temat nie uslyszal.

Oni sobie moga chciec miec dziecko na 100% i tyle ich, wkoncu to rodzic decyduje na ile posle swoje dziecko do przedszkola. Pierwszy raz slysze o odmowie przyjecia dziecka do przedszkola od Kasi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
z x
(zxxxxx)
Wiking
Magdalena wiem, ze bedzie ciezko starszy syn przez pierwsze dni codziennie wymiotowal zaraz po wejsciu na przedszkolne podworko taki codzienny pawik na terenie przedszkola a co no i potem lapal choroby od dzieci i wiecej byl w domu niz w przedszkolu, ale w Polsce byli dziadkowie a tu jestesmy sami a co do meza to wlasnie spi na balkonie na brzuchu- opala sie i chrapie ja nie slysze ale ciekawa jestem co na to sasiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok