Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
hehe wy lokcie a ja nogi....kopie szturchaniec delikatny a jak nie dziala to mocniej. a ostatnio maz spal i mala mu donioslam po poludniu jak z pracy wrocil. I zaczal tak chrapac malej do ucha ze go 2 pomieszczeniu slyszalam, ale malej to nie przeszkadzalo spala jak zabita
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
wera1517 , Julce tez nie przeszkadza jak mezon jej chrapie do ucha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Kalba Kalba
(Królowa_Korba)
Wyjadacz
Dziewczyny jak mąż chrapie to trzeba cichutko zagwizdac. Od razu przestanie To dziala!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Musze sprobowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
265 Postów

(spóźnieni3)
Stały Bywalec
mój tez chrapie ale mnie to usypia...he he jakaś inna jestem...
a w ciąży i ja zaczęłam chrapać chociaż nigdy tego nie robiłam a on mi nos zatyka he he ale to chyba dla tego że płuca są ściśnięte i mi się ciężko czasem oddycha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
Marta ale ty nie mila dla meza jestes...tak z lokcia go??
wcale wam dziewczyny nie zazdroszcze...dobrze ze moj maz spi spokojnie bo bym zwariowala tak jak wy.... oj nie dalabym mu spac wtedy kiedy ja nie moge hahah
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Kalba Kalba
(Królowa_Korba)
Wyjadacz
Ja tez chrapalam w ciazy i to tak glosny ze az sama sie budzilam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
265 Postów

(spóźnieni3)
Stały Bywalec
Ja tez sie nieraz budzę sama i mąż się śmieje ze mnie że otwieram jedno oko i obczajam czy słyszy czubek... sam chrapie a mnie się czepia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
no to ja nie chrapalam ale w glos przez sen sie smialam i jeszcze tak mi zostalo pozniej sie wybudzam i wtedy w realu sama sie z siebie smieje jaka ze mnie wariatka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
z x
(zxxxxx)
Wiking
z tym lokciami w zebra tez probowalam, ale on potem robi odwet i mnie laskocze do momentu, az krzykne za przeproszeniem, ze sie posikam zaraz no i nie mam szans wygrac z 190cm i 123kg przy moich 154cm...wiec zostaje spray.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok