Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

nauka norweskiego w domu - Norwegia

11 Postów
Paulina Choroś
(paulina1988)
Wiking
Witam. Mam pytanie odnośnie nauki języka norweskiego w domu. Czy mając książkę, ćwiczeniówkę i słownik do norweskiego można nauczyć się tego języka samemu? Kurs norweskiego kosztuje i chciałabym zaoszczędzić te pieniążki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Wiking
A skad jestes?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Piotr Wdaka
(nyinorge)
Nowicjusz
Masz wiadomosc na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Zuza zaworska
(jeeona25)
Nowicjusz
hej tez jestem ciekawa czy można nauczyć sie norweskiego w domu, tyle ze ja musiałabym załatwić sobie materiały do nauki niestety.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Paulina Choroś
(paulina1988)
Wiking
Ja mam materiały bo mąż uczęszcza na kurs norweskiego i je zakupił, tylko że jemu w większej części za kurs płaci pracodawca. Ja musiałabym zapłacić za całość sama. A mieszkamy nie daleko Afjord.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Mozna sie nauczyc, tak zrobila moja zona.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Paulina Choroś
(paulina1988)
Wiking
Czy długo musiała się uczyć żeby móc porozumieć się z norwegami? Z jakich materiałów korzystała?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
glownie På Vei, Godt sagt, Troll, Stein på stein, slowniki itp. Materialy niewiele maja do powiedzenie, wazniejsze jest samozaparcie i regularnosc. Predkosc nauki zalezy od predyspozycji danego osobnika.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Paulina Choroś
(paulina1988)
Wiking
Zaczęłam naukę norweskiego z audio kursem na poziomie podstawowym. Nagrania z ćwiczeniami plus do tego książka. jeśli ktoś by chciał mogę przesłać mu ten kurs.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Podajcie maila na priv, to mogę przesłać sporo materiałów np.: PaVei, Stein, NyINorge etc wraz z nagraniami audio Nawet mam jakiś kurs ESKK Ale lipny
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok