Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
fajna pogoda i rybki sa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Lofoten Lofoten
(Lofoten)
Wiking
save87 napisał:
gabriel napisał:
save87 napisał:
Są tutaj jacyś zapaleńcy z Oslo którzy uganiają się po rzeczkach i jeziorkach ze spinem?
Raczej ... NIE MA , ponieważ w Norge , na rzeki i jeziora , trzeba mieć wykupioną "licencję" .
---


Myślę że prawdziwi wędkarze nie zwracają uwagi na takie koszta które uważam są praktycznie takie same jak u nas w kraju. Ale faktycznie może masz i rację.

Szkoda że ciężko tutaj spotkać kogoś z podobnymi zainteresowaniami.


Witam moim hobby jest wędkarstwo cztery lata z kolei łapałem na glommie w Fetsund i nie tylko,łapałem z łodzi niestety tak gdzie spuszczałem łódz ktoś nawrzucał tony żelastwa nie wiem jak w tym roku jeszcze nie zastanawiałem się gdzie spuszczać łódz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Lofoten Lofoten
(Lofoten)
Wiking
krystxxx napisał:
Dzieki za podpowiedz ja własnie wrociłem z rybek , niestety tylko jeden dorszyk około 2 kg .Cos nie moge trafic na jakas porzadna ławice . Pozdrawiam

Witaj Krys porządne ławice tylko na północy,fakt taki że w tamtym roku w Oslofiordzie było bardzo dużo śledzia miedzy nimi można było połapać dorsza i saja około 6 8kg pojedyncze sztuki ławice dorsza to malenstwa
Opisuje tylko doświadczenie na wodach z jakimi się spotkałem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejpa)
Maniak
wczoraj drobak i nawet jednego brania, łapalismy na krewetke i spinning, tydzien temu w horten tez zero bran
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
krystian przedziuk
(krystxxx)
Wiking
Ojjj na połnoc napewno sie kiedys wybiore !!!! moze cos sie zorganizuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Nowicjusz
Ja na północy miałem za 3 miesiące, niestety kilka kwestii się pozmieniało i musiałem odsprzedać miejsce. Miałem jechać na Nordkapp do bazy North Star.

Lofoten Mieszkasz w Oslo? Jeżeli tak to może była by możliwość kiedyś wspólnego wypadu na łowy? Na jakie gatunki nastawiałeś się na Glommie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Lofoten Lofoten
(Lofoten)
Wiking
save87 napisał:
Ja na północy miałem za 3 miesiące, niestety kilka kwestii się pozmieniało i musiałem odsprzedać miejsce. Miałem jechać na Nordkapp do bazy North Star.

Lofoten Mieszkasz w Oslo? Jeżeli tak to może była by możliwość kiedyś wspólnego wypadu na łowy? Na jakie gatunki nastawiałeś się na Glommie?


Hej mieszkam w Oslo chodz mam zamiar sie przeprowadzic niebawem na glommie szczupaki mientusy bolenie chcialem podejsc sandacza no ale bez efektu w miejscowosci Dovre 250km od oslo znajduja sie jeziorka z pstragami z tym ze wszystko skarlowaciale 25cm 30max wiekszosc to male szkuty czesto jezdzimy na eresfiord tam to juz inna bajka delfiny osmiornice kraby i tony ryb wedkarski raj a im dalej na polnoc nord norge renifery i trzydziesto kilowe dorsze
W tym roku chcialbym zlapac halibuta i babke
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Nowicjusz
Co do pólnocy to nie musisz mi opowiadać co i jak bo akurat znam trochę osób co tam jeżdżą raz albo dwa razy do roku i oglądam ich fotorelacje, filmy i po prostu z nimi rozmawiam. Cóż w tym roku sie nie uda ale to nie oznacza że w przyszłym również ma się nie udać. Zaliczki na apartamentu były już powpłacane, bilety na prom zarezerwowane no ale tak jak napisałem musiałem w tym roku zrezygnować z tej 8-dniowej przygody.

Ja póki co czekam aż lód puści z pobliskich jezior żeby poganiać za kropkiem, szczupłym i ewentualnie okoniem. A na dalsze eskapady nie za bardzo jest się z kim wybrać z moich znajomych bo to raczej wędkarze tacy z doskoku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Lofoten Lofoten
(Lofoten)
Wiking
Po wczorajszej wyprawie na Oslofiord narazie nie bede sie wybieral z mila checia napisze jak bede jechal na lodke
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Nowicjusz
Lofoten PW
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok