Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

49 Postów
Nowicjusz
Marius13 napisał:
cieki miedziany moze byc z cewki jest ok.

Tylko po co te kombinacje z drutami skoro na rynku są dostępne specjalne rzeczy do właśnie takich zastosowań:

Pierwsza to jak już napisałem wyżej cienka elastyczna nitka do owijania przynęty na haku

Drugą metodą jest owijanie przynęty taśmą PVA rozpuszczlną w wodzie, tak więc jak zarzucisz zestaw to taśma po chwili rozpływa się bez śladu i nic kompletnie nie jest w stanie odstraszyć ryby bo po prostu nic z niej nie zostaje..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
ja stosuje kegut tj.nic rozpuszczalna,a jak na wleczonego to drut.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
odnawiam temat bo wiosna na rybki czas/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Nowicjusz
Dziś na rybkach na fjordzie z brzegu ze spinem ponad 40 wymiarowych dorszy w niecałe 3 godzinki. Takiego czegoś jeszcze nie widziałem. Lekki spining, kopyto i główka 7g. Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
gabriel napisał:
save87 napisał:
Są tutaj jacyś zapaleńcy z Oslo którzy uganiają się po rzeczkach i jeziorkach ze spinem?
Raczej ... NIE MA , ponieważ w Norge , na rzeki i jeziora , trzeba mieć wykupioną "licencję" .
---


   Prawie masz rację, Gabrielu, ale... Znam takich, co mają w głębokim poważaniu wykupywanie fiskekort i ryzykują. Poza tym, w okolicach Oslo znajduje się dość znane, duże jezioro, nazwane Tyrifjorden, w którym można łowić za darmo, przyjęto tak na podstawie tradycji i obyczaju.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Nowicjusz
Dziś na rybkach na fjordzie z brzegu ze spinem ponad 40 wymiarowych dorszy w niecałe 3 godzinki. Takiego czegoś jeszcze nie widziałem. Lekki spining, kopyto i główka 7g. Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
krystian przedziuk
(krystxxx)
Wiking
Hej ja byłem teraz na rybkach ale ani stukniecia (( ja łowiłem na Hovik . A Ty w jakich rejanach łowiłes ? jak mozna wiedziec ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Lofoten Lofoten
(Lofoten)
Wiking
Witam wszystkich ja dzis bylem na rybkach lapalismy z lodzi jeden dorsz 3kg i same malenstwa strasznie marnie ktos mial lepsze wynik++++++pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Nowicjusz
Ja dziś znów udałem się w to samo miejsce, co prawda nie było tego tyle co wczoraj ale ponad 10 sztuk złowione, cop prawda wielkością nie powalały ale każdy z tych ponad 10 był wymiarowy. A na samym początku jako ciekawy przyłów trafiła się całkiem sporych wymiarów flądra również na kopyto. Kumpel z gruntu wyjął z 7-8 ładnych fląderek.

krystxxx Łowiłem na Bygdøy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
krystian przedziuk
(krystxxx)
Wiking
Dzieki za podpowiedz ja własnie wrociłem z rybek , niestety tylko jeden dorszyk około 2 kg .Cos nie moge trafic na jakas porzadna ławice . Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok