Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

15 Postów
krzysztof figlon
(krzyysztof78)
Wiking
A wy w ogóle chodzicie tu na ryby? zero wpisów ,ja tu ciężkie pieniądze w pl.za kuter płace żeby pare bolków se połowic,no pochwalić się kto może
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...ja

w week.

ryczalem ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
63 Posty

(Vatn2121)
Początkujący
krzyysztof78 napisał:
A wy w ogóle chodzicie tu na ryby? zero wpisów ,ja tu ciężkie pieniądze w pl.za kuter płace żeby pare bolków se połowic,no pochwalić się kto może. Do mojego lowiska na fjordzie mam 7 km,na rybkach byłem trzy tygodnie temu 28,7 kg w niecałe 2 godziniki z wypatroszeniem,a mialem 6 sztuk czarniaka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
krzysztof figlon
(krzyysztof78)
Wiking
jestem pewny ze kiedyś pobije ten rekord niech tylko tam się dostane he he, dzięki za posta i pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
63 Posty

(Vatn2121)
Początkujący
krzyysztof78 napisał:
jestem pewny ze kiedyś pobije ten rekord niech tylko tam się dostane he he, dzięki za posta i pozdro litr bilet vizzair na sobotę powrót wtorek i przenocuje Ciebie te pare dni z Alesundu tez zabiore ale we wtorek będzie problem z zawiezieniem bo pracuje ale są autobusyA mój rekord dorsz 105 cm.niestety. nie miałem wagi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
lowienie dorszy hmm troche monotonne ale czarniak to dopiero jaaazda taki 20kg na jeziorkach ktos byl?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
63 Posty

(Vatn2121)
Początkujący
Marius13 napisał:
lowienie dorszy hmm troche monotonne ale czarniak to dopiero jaaazda taki 20kg na jeziorkach ktos byl? nie musi mieć 20 kg wystarczy 10 kg i lekki sprzęt te same wrażenia a czasami lepsze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
krzysztof figlon
(krzyysztof78)
Wiking
Dzięki za propozycje na razie szukam roboty u was,tu w pl muszę jeszcze zarabiać i użerać się z klientami ale prędzej czy później się spotkamy nad wodą i nie tylko, widzę ze tu tez są nałogowi rybobujcy. ps. w sobotę wale do władka .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
463 Posty
Przemysław xxx
(Przemko)
Wyjadacz
Twardy sprzet i dorsz 30kg tez potrafi dac po dupie raz na lofotach i raz na Oslo fiordzie cos holowalo mi lodke,dlatego w tych wodach nie chce juz lapac na lekki sprzet w tym roku planuje halibuta i babke podejsc zobaczymy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
krzysztof figlon
(krzyysztof78)
Wiking
Ej chyba nie babkę byczą tak mi się jakoś wymskło
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok