Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
24 Posty
Tim Po
(Pepes)
Wiking
hei
ja bylem na jeziorze TYDZIEN TEMU skjelbreidtjørna kolo sandnes (rogaland). Na blaszke zlapalem 2 golce i jeden sie wypiol. mialy ponad 30cm. pogoda wysmienita bez wiatru lekkie zachmurzenie. Braly z reguly na zielona blystke.
Tak przy okazji zapytam Ktos moze polecic dobre miejsca na rybki razem z hytta miedzy stavanger a bergen?
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
mamy ponad 6000 wejsc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Nowicjusz
I co z tego, jak informacji tutaj tyle co nic...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
sawe mamy swoj kacik wedkarski no co ci?rybki nie braly?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Nowicjusz
Na rybki nie ma co narzekać, zawsze mogło by być gorzej. Właśnie startuje nad wodę... Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
napisz jak wrocisz co zlowiles
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
witam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Fatum :)
(Fatum)
Nowicjusz
nie nie mam niestety osobiscie ,ale pływamy z kolegą na łódce on ma , ale mało wiele ,bo wolimy na pontonie , a miejsca szczupakowe - okoniowe mamy juz pewne

Byłem na weekend w pracy w Prestfoss ( 3 okonie w tym jeden 31cm, 4 pstrągi ok.30cm i jedna zapomniałem jak to sie nazywa ,ale bardzo dobra wedzona ładnie się świeciła pomóżcie ponoć to rarytas )

później na Drøbak rano 3 malutkie dorsze i fladra poszło z powrotem ,ale na wieczór 500 metrów dalej wyciągnąłem z kolegą 3 czarniaki i 6 dorszy 3-5 kg czyli dobre wymiary rano na krewetki nic , ale na wieczor około 20 na pilkerki 30 gr. szły jak do ognia !

Teraz w weekend w 2 dni był festiwal gjedde złapali w dwa ni 1149 kg szczupaka Wszystko do chłodni i na Francje . poczytajcie 200 metrów od mojego domu hehe ale niestety byłem w robocie.

www.ringblad.no/liv/article6688130.ece
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
szczupak w no.to chwast tak norki uwazaja a ja luki szanuje za walecznosc i te swiece
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok