Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

49 Postów
Nowicjusz
Kij z miejscem Takiej gramatury pilków nie stosuję nawet na 80 metrach z łodzi, Przy sporym dryfie niechętnie zakładam nawet 200g, tak więc nie dla mnie takie łowienie. Dziś ruszam zwiedzić 3 zbiorniki ze słodką wodą.

Ale i tak gratuluje tego pomuchla
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
jak weekend nad woda?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
? wdkarze nie spimy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Marius13 napisał:
? wdkarze nie spimy
A ileż to można łowić te dorsze , chociaż i trafiają się również i ryby gorsze .
---
Mam małą chłodziarkę tylko , to i mogę co najwyżej złowić tylko dwie trzy sztuki .
Teraz na te Święta 16-Maja , byłem nad wodą od 20 do Pierwszej w Nocy i złowiłem Siedem sztuk .
Moim zdaniem dosyć spore .
---
Ponieważ po wypatroszeniu , obcięciu głowy i ogona i tak miały wszystkie po 40 - 45 cm .
---
A te całe Sieje , czy jak im tam , po prostu wyrzucałem z powrotem do wody ... dla Mew .
---
Zabawa była przednia ... nawet nie zauważyłem że już dawno po północy było .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
gabi seja [czarniak]to tez dorsz tylko norweski, miesko rowniez dobre
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
natomiast sieja to gatunek ryby slotkowodnej zyjacej na duzych glebokosciach ryba szlachetna polecam doskonala w smaku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Do niedawna łowiłem tylko te siejo-czarniaki czy jak im tam , jak dla mnie to i tak "Śledzie" !!!.
Jednak teraz jak się trafiają normalne dorsze ... to już Mi się nie chce skrobać łusek . a i mięso jest smaczniejsze jak dla Mnie .
---
Ja mam małą wędkę i jak trafia się większa ryba , to kołowrotek kręci się w odwrotną stronę .
To jest dopiero wyzwanie !!! . By mimo tego problemu wyciągnąć rybę na Pomost !.
---
Te sieje to się szarpią i walczą cały czas i duże się zrywają ...
A Dorsze NIE ... są spokojne i tyko jak paszcza znajdzie się nad wodą to trochę szaleją ...
Jednak mam swój system i dorsza wyciągam . A tamtej pozwalam się zerwać .

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Nowicjusz
Nie mogę czytać tego bełkotu... Jak pozwalasz się zerwać? Pozbawiasz się całej esencji wędkarstwa.
Jak nie zamierzasz brać ze sobą czarniaków to może kup sobie podbierak i po wyhaczeniu po prostu wypuść je w dobrej kondycji do wody a nie że fundujesz im piercing swoimi pewnie nie małymi hakami. Normalnie krew mnie zalewa jak czytam tego typu posty, świadomie okaleczasz rybę a tutaj piszesz o tym tak jakby ona miała być jeszcze Tobie za to wdzięczna. Paranoja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
gabi wedkarstwo jest dla niektorych pasja dla innych sposobem na spedzanie czasu dla innych tylko sposobem na zdobycie kawala miecha ,. wracajac do seja cenie go za walecznosc gdybys mial sprawny sprtzet to bys to docenil,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
prosze bez mylnych skojarzen mialem tylko na mysli sprzet wetkarski mowiles cos ze masz mala wedke hha hha gabi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok