Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

8929 Postów
Maniak
save87 napisał:Nie mogę czytać tego bełkotu... Jak pozwalasz się zerwać? Pozbawiasz się całej esencji wędkarstwa.
Jak nie zamierzasz brać ze sobą czarniaków to może kup sobie podbierak i po wyhaczeniu po prostu wypuść je w dobrej kondycji do wody a nie że fundujesz im piercing swoimi pewnie nie małymi hakami. Normalnie krew mnie zalewa jak czytam tego typu posty, świadomie okaleczasz rybę a tutaj piszesz o tym tak jakby ona miała być jeszcze Tobie za to wdzięczna. Paranoja

Dlaczego się niezdrowo Podniecasz i to w sprawie ryb !?.
Śmieszne !!.
---
- Nie łowię ryb , bo nie mam permanentnie co jeść ! .
- Nie łowię ryb , dla samej przyjemności łowienia ! .
---
Przebywam prawie wyłącznie z Norweską Rodziną Byłych Rybaków z dziada pradziada i widzę Ich podejście do ryb ! .
---
Łowią tylko to co chcą i tylko tyle ile potrzebują
---
Jak płyną po świeżego Łososia , to przywożą tylko łososia i to sporego , resztę ryb bez pardonu wyszarpują z haka nożem i wyrzucają do Fiordu , tam też czekają na posiłek Inne ryby i stworzenia Morza .
---
Ryba złowiona i nawet super-duper ... delikatnie wyhaczona i tak ginie w morzu !!! .

To jaki jest sens , być dwulicowym i użalać się nad złowioną zwierzyną ?!?.
OBŁUDA ... !!! .
---
Jestem w Norge ponad sześć lat i dopiero w tamtym roku , we Wrześniu , złowiłem pierwszą Normalną rybę na patelnię .
---
Mnie to nie jest potrzebne , niemniej jak teraz łowię to i owszem dreszczyk emocji jest jakiś , jak się czuje gdy ryba dotyka przynęty ... lub przynęta osiada na dno , ewentualnie zrywa się , zahaczona o przeszkodę nie do przebycia /kamienie , glony , liny /.
---
Normalna , Jednostronna walka na śmierć ... bez pruderii i pieprzenia o ekologi !.

"MEWA "... też stworzenie myślące i wygodnickie , a zabawa przednia , jak w locie , łapie małe kawałki ścierwa rybnego ...
O ... ooo ... o !
PSIO...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
gabi tylko troche posmiac sie chcialem smiech to zdrowie ryba uwolniona z haka nie ginie co za brednia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
co slychac ryba bierze ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Fatum :)
(Fatum)
Nowicjusz
9 szczupaków wczoraj ryby juz nie chorują po tarle można się cieszyć wyginaniem kija
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
szczupakow tez troche polowilem ,okonie,i sandaczyki narazie male ,na jesien dobiore sie do tych 90'
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Fatum :)
(Fatum)
Nowicjusz
a macie jakieś ciekawe jeziora gdzie można z brzegu łowić ? Bo czasami samemu nie chce sie jechac z pontonem dmuchac sterowac łowić itp . Jestem z okolic Røyse ale te 50 km na ryby mozna zrobic jak ktos zna takie miejsca . Ciezko z Polakami zeby sie chwalili miejscami swoimi (ja tam zawsze mówie) ale spotykam ludzi co mowia ,że rybe złowili w wodzie Natomiast najlepiej pytac sie miejscowych nawet pokazuja ile metrów w jakim miejscu ma woda
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
fatum masz echosonde?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
nie spac gadac co dzisiaj na rybkach?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Lofoten Lofoten
(Lofoten)
Wiking
Hej hej dzis na oslo fiordzie duzo sledzia i dorszy zabawa przednia sloneczko slaby wiaterek bommba w Eresfjord hehehe saje po 6,7kg ale tylko braly wieczorem i noca przez dzien molwa knur plamiak i male trocie

ORGANIZUJE WYPRAWY NA RYBKI ZAINTERESOWANYCH PROSZE PISAC NA PRIV
okolice oslo asker mozna tez wyskoczyc na wekeend na polnoc dokladnie Eresfjord zdjecia z wypraw umieszcze w profilu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
lapki pocialem na plecionce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok