Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

45 Postów

(jaraz)
Nowicjusz
Witam, dzis 3 male dorsze jeden czerniak i rdzawiec z czego jeden dorsz nadawal sie na filet
Podaje stronke gdzie mozna sprawdzic glebokosc fiordu i wyszukac odpowiednia miejscowke do połowow Na pewno nie jednemu sie przyda

www.mareano.no/en/maps/viewer.php?langua...0&KARTBILDE_ID=2

Klikamy z prawej strony Dybdekart i zaznaczamy detaljerte dybdedata nastepnie penetrujemy fiord
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
witamczas lowow zaczac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
463 Posty
Przemysław xxx
(Przemko)
Wyjadacz
grzechu73 napisał:
makrela 30 centow pisze jak byk , lecz jest wyjatek jesli bedzie ona przyneta wedkarska to mozemy brac mniejsze lecz faktycznie dla norkow to jest chwast

A gdzie to pisze ze makrela ma wymiar??masz jakąś stronke???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
463 Posty
Przemysław xxx
(Przemko)
Wyjadacz
Ostatni wyskok na rybki


Była ławica sardynek a za nią szły delfiny masakra coś pięknego niestety nie udało się nagrać ale następnym razem napewno
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
tez myslalem ze makrela nie ma wymiaru.nawet tak pisalem wczesniej norki tez twierdza za nie ma moze jest dla rybakow?nie wiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Marius13 napisał:
...norki tez twierdza za nie ma moze jest dla rybakow?nie wiem.
Norgi jak łowią i jest Gawiedź , to wyrzucają nawet i spore sztuki ... ! .
---
Niemniej jak są sami to biorą co popadnie ...
---
Z racji ostatniej Pracy , byłem na zamkniętym jeziorze na wysokości 250 m , zasobnik dla elektrowni wodnej .
W jeziorze są łososie niemniej Drobiazg .
Po złowieniu takiej sztuki , 25-30 cm chciałem wyrzucić do wody , jednak Norg powiedział , że szkoda !
---
I tak w Cztery osoby nałowiliśmy z 30 szt. podobnej wielkości , żadna się nie zmarnowała , wszystko obrobione jak należy i przygotowane w kuchni przez specjalistę ...
---
W sobotę po pracy BIESIADA , że Palce lizać ...!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
mozna nalowic takie szt. po 7 kg po co taki drobiazg brac duzo zabawy przy czyszczeniu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
153 Posty
Grzegorz Ostapowicz
(grzechu73)
Stały Bywalec
W bergen makreli duzo kawalek za sotra takie wszystkie okolo 30 centow najwieksze miala 40 juz mi sie przejadly moze by tak wedzarnie uruchomic?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
153 Posty
Grzegorz Ostapowicz
(grzechu73)
Stały Bywalec
Slyszal ktos o takiej rybie lir? Mysle ze to jakas lokalna nazwa z okolic bergen podobna do czarniaka oczywiscie z rodziny dorszowatych. waleczna ale ma linie boczna zakrzywiona i 2 krotnie wieksze oczy od czarniaka bardzo smaczna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
lir to był we Włoszech, a ta rybka to lira
pl.wikipedia.org/wiki/Lira_(ryba)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok