Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post

(Kowalski10)
Wiking
Hilton napisał:
Kzk,m nie wypusciłbys na rok.... sjo zalezy od sytuacji. gdybys rok mieszkala w baraku to sprowadzilbys w imie milosci tam kobiete swojego zycia?

...a tu lo co sie rozchodzi???
...to Hilton, czy Hiltonka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Kowalski10 napisał:
Hilton napisał:
Kzk,m nie wypusciłbys na rok.... sjo zalezy od sytuacji. gdybys rok mieszkala w baraku to sprowadzilbys w imie milosci tam kobiete swojego zycia?

...a tu lo co sie rozchodzi???
...to Hilton, czy Hiltonka?


Cłowiejku, a ło to sie to rozchodzi, rzem przyszła późno do dom. i Juz nikaj cie nie widze nic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
W imie uczucia tego prawdziwego chocby dzisiaj zamykam konto w Nordea bank,przepraszam mojego szefa i wracam skoro nie mozemy byc tutaj razem!!! Czy naprawde az tyle szczescia daje nowszy model samochodu,czy ladniejsze mieszkanie??? Niedawno byl artykul o dwojce norwegow wedrujacych po swiecie.Bezdomni w gruncie rzeczy ale ile lat razem przezyli i co przezyli to ich!!!!!! Podziwiam ojcow ktorzy sa naprawde dobrymi ojcami,mezami tutaj!!!.3,4,5 miesieczne dzieci w Polsce a oni tutaj!!!! Zabilbym sie chyba wlasna piescia z tesknoty!!!! WIEM WIEM WIEM -nie maja gdzie mieszkac,nie maja za co zyc,oplacic rachunkow itd itd. Napisze frazesy ale dla mnie sa one istotne-ile jest warte pierwsze slowo dziecka,pierwszy zab,ile jest wart kazdy dzien z dala od domu?????
Hiltonko ale czy tak naprawde majac tutaj prace niestac nas na sciagniecie rodziny!!!!!!!!!!!!!?????????????????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Tak na prawde, to to, co kazdy robi to tylko i wyłącznie jego sprawa. sam widzisz, jak różne podejscie do pewnych spraw mamy wszyscy. W imie miłosci mozna robic różne rzeczy, ale czy dobre?
Czym sie rózni 5cio miesieczne niemowle,pierwszy ząb i pierwsze słowo od 16latki, jej pierwszej nieszczesliwej/szczesliwej miłosci, wypadów z tatą na basen itp?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Wlasnie niczym!!! A czym sie rozni zycie tutaj moze nie w luksusie ale razem od zapewnienia dobrobytu rodzinie ale w rozlace??? Wszyscy wiedza jak sobie poradzilas sama,zyjesz godnie wiec tlumaczenie ze nie mozna sciagnac tutaj rodziny dla mnie nie istnieje. Oczywiscie ze kazdy kieruje swoim zyciem jak najlepiej potrafi,ja tylko wyrazam moja opinie na ten temat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
Magda .
(Magda12)
Początkujący
Grzes odpowiedz na 100 oklaskow i tyle ode mnie dostaniesz!!! I nawet potwierdze ze mnie zadowolila odp!!!!Tak malzenstwa na emigracji sie rozpadaja!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
Magda12 napisał:
Grzes odpowiedz na 100 oklaskow i tyle ode mnie dostaniesz!!! I nawet potwierdze ze mnie zadowolila odp!!!!Tak malzenstwa na emigracji sie rozpadaja!!

To jeszcze nic...na emigracji malzenstwa sie zawiazuja nawet...)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Magda12 napisał:
Grzes odpowiedz na 100 oklaskow i tyle ode mnie dostaniesz!!! I nawet potwierdze ze mnie zadowolila odp!!!!Tak malzenstwa na emigracji sie rozpadaja!!

Oj tam, nie przesadzaj z tymi oklaskami, co ja z takim bogactwem potem zrobię
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
Grzes203 napisał:
Magda12 napisał:
Grzes odpowiedz na 100 oklaskow i tyle ode mnie dostaniesz!!! I nawet potwierdze ze mnie zadowolila odp!!!!Tak malzenstwa na emigracji sie rozpadaja!!

Oj tam, nie przesadzaj z tymi oklaskami, co ja z takim bogactwem potem zrobię


rozdasz potrzebujacym
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
Magda .
(Magda12)
Początkujący
Oj juz nie przesadzaj po prostu je zachowasz!!Jak juz ci nie beda dawali !!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok