no trzeba wstac do pracy...to jest najgorsze....dlatego jak zawsze twierdzilem ze ROBOTA TO GLUPOTA
4 Lat, 4 Miesięcy temu
1 NOK
Szukamy stolarzy i pracowników budowlanych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku. Oferujemy stabilną pracę w firmie cenionej za dokładność i precyzję. Chcesz być częścią naszego zespolu i brac udzial w ciekawych projektach przeslij nam swoje CV bezposrednio na adres: robert@atvb.no