Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
no trzeba wstac do pracy...to jest najgorsze....dlatego jak zawsze twierdzilem ze ROBOTA TO GLUPOTA
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Riggman napisał:
no trzeba wstac do pracy...to jest najgorsze....dlatego jak zawsze twierdzilem ze ROBOTA TO GLUPOTA

...nasi jeszcze maja rym do tego
...a PICIE TO JEST ŻYCIE...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Wszystko pięknie się pisze, jak się jest po tej drugiej stronie.
Złożyłem do wszystkich możliwych bemanningów swoje CV i to po Norsku.
I CO?
ANO pstro... jajco i duperelco.
Na osiem zgłoszeń, tylko dwie odpowiedzi i to negatywne, w domyśle wiek.
Oficjalnie miejsca pracy akurat zajęte.
Dlatego, szukam wszystkimi dostępnymi kanałami w tym i na tym forum.
Mało tego, nawet ze strony >nav.no< odpowiedziałem na oferty pracy poparte odpowiednimi dokumentami i od 3- tygodni cisza.
Gdybym miał sprawnego forda, to mógłbym dorobić jak poprzednio to robiłem, jednak on nadal "stoi na kołkach" i jeszcze trochę to potrwa z wiadomych finansowych trudności.
Ech... co za mech...

Nadal szukam PRACY z NOCLEGIEM, jak w pierwszym poście.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
gabrys do bemanningow sie dzwoni a nie pisze epopeje przez maila, wysle ci na priva troche kontaktow to zadzwonisz sobie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
gabrys do bemanningow sie dzwoni a nie pisze epopeje przez maila, wysle ci na priva troche kontaktow to zadzwonisz sobieEHhhh. Dzieki za prywatne info z kontaktami.
Zostały totalnie "skonsumowane" i poza -Sibe- z którym mam na pieńku, za oszustwo ze strony konsultanta które to opisałem onegdaj na faceśmace.
Reszta po zapoznaniu się z moim wiekiem, DYPLOMATYCZNIE umyła ręce jak piłat i nikt z rozmówców, nawet nie wspomniał o CV.
Niemniej dzięki za chęci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
HEI.
Nadal poszukuję jakiejkolwiek PRACY z NOCLEGIEM....
Teraz znowu, mam "nieograniczony" dostęp do netuśmetu,
dlatego też można pisać śmiało tu na forum, jak i dzwonić pod podany w pierwszym poście nr telefonu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Tak spytam z ciekawości Gabriel...w kraju brak ofert w twoim fachu czy też polsza tak ci zbrzydła
?Jakby nie było to trochę ci tutaj czasu zeszło,więc z kasą nie powinno być aż tak tragicznie?
Sam się przymierzam do wcześniejszej i w kraju ewentualnie coś dorabiać by nie zdziadzieć doszczętnie,ale w norge? Jakoś się nie widzę.
Mimo to życzę powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
retier1 napisał:
Tak spytam z ciekawości Gabriel...w kraju brak ofert w twoim fachu czy też polsza tak ci zbrzydła
?Jakby nie było to trochę ci tutaj czasu zeszło,więc z kasą nie powinno być aż tak tragicznie?
Sam się przymierzam do wcześniejszej i w kraju ewentualnie coś dorabiać by nie zdziadzieć doszczętnie,ale w norge? Jakoś się nie widzę.
Mimo to życzę powodzenia.

Odpowiadam.
Ani jedno, ani drugie.
Tylko i wyłącznie proza życia codziennego.
JESTEM przypisany do Norge, ze względu na aktualne i długotrwałe leczenie choroby.
We polandii takie leczenie jest płatne /jeden zastrzyk to ponad 900-złotych co miesiąc/.
Tu mam to za darmo i tak dalej.
ORAZ.!
NADAL JESTEM NA POZYCJI WYJŚCIOWEJ
w kwestii poszukiwania jakiejkolwiek pracy razem z jakimkolwiek noclegiem.

POZDRAWIAM CIEPLUTKO WSZYSTKICH TYCH, którzy MOGĄ,
jednak im się nie chce i tak dalej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
napisał:
retier1 napisał:
Tak spytam z ciekawości Gabriel...w kraju brak ofert w twoim fachu czy też polsza tak ci zbrzydła
?Jakby nie było to trochę ci tutaj czasu zeszło,więc z kasą nie powinno być aż tak tragicznie?
Sam się przymierzam do wcześniejszej i w kraju ewentualnie coś dorabiać by nie zdziadzieć doszczętnie,ale w norge? Jakoś się nie widzę.
Mimo to życzę powodzenia.


No tak...bywa różnie w życiu.
Kiedyś spotkałem swojaka który pracuje w AtB i próbował mnie namówić na pracę u nich.Ponoć oferowali nawet sfinansowanie kursu na prawko.
Jednakże że za mało mi zostało i mam dwie lewe ręce do kółka to mu podziękowałem.
Odpowiadam.
Ani jedno, ani drugie.
Tylko i wyłącznie proza życia codziennego.
JESTEM przypisany do Norge, ze względu na aktualne i długotrwałe leczenie choroby.
We polandii takie leczenie jest płatne /jeden zastrzyk to ponad 900-złotych co miesiąc/.
Tu mam to za darmo i tak dalej.
ORAZ.!
NADAL JESTEM NA POZYCJI WYJŚCIOWEJ
w kwestii poszukiwania jakiejkolwiek pracy razem z jakimkolwiek noclegiem.

POZDRAWIAM CIEPLUTKO WSZYSTKICH TYCH, którzy MOGĄ,
jednak im się nie chce i tak dalej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Nie wiem czemu takie pomieszanie się zrobiło?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok