Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca dla Emeryta. - Norwegia

1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Hei.
Poszukuję pracy dla świeżego, zdolnego EMERYTA.
Mogę pracować w budownictwie, jednak nie jak wielbłąd TRZYGARBNY.
Posiadam uprawnienia na lifty i "manitu" HDS kat C-D bez E.
Mówię słabo po norwesku jednak dużo rozumiem.
Mogę pracować jako Murarz przy KLINKIERZE, mam doświadczenie nawet tu w Norge, z bemanningu.
Pracy szukam razem z Noclegiem.
W Oslo będę w ten Poniedziałek 14-Luty- 2022.
Mogę pracować w różnych systemach.
Posiadam -F- Numer i inne dokumenty pobytowe poza noclegiem.
PRZYJMĘ KAŻDĄ PRACĘ ORAZ WARUNKI NOCLEGOWE.
Taki tam, również i Gabriel.
Telefon >96660105<
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

()
Stały Bywalec
po 20 latach w norwegii obraz blagajacego o przetrwanie osobnika ktory zamiast poznawac tubylcow, uczyc sie ich jezyka lub edukowac wolal siedziec na forum MN i trolowac wszystkich a teraz prosi o jalomuzne bo ktos niesmiadomy sie do niego odezwal....jakie to Polskie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
po 20 latach w norwegii obraz blagajacego o przetrwanie osobnika ktory zamiast poznawac tubylcow, uczyc sie ich jezyka lub edukowac wolal siedziec na forum MN i trolowac wszystkich a teraz prosi o jalomuzne bo ktos niesmiadomy sie do niego odezwal....jakie to Polskie
Pewnie faktycznie był nieświadomy, jednak ty go życzliwie uświadomiłeś, ponieważ dzisiaj ~ o 8,3 napisał iż pomoc w noclegu jest nieaktualna, ponieważ ktoś inny skorzystał już z tej pomocy.
Takie miłe jest to, życie bezdomnego w Norge.
Niemniej Nocleg na lotnisku nie jest aż tak tragiczny.
Moim zdaniem, lepszy niż nocleg w przytułku karitasu w Oslo.
Tydzień to nie wieczność, a i na bezcłówce w Krakowie, nie będę musiał kupować fajek i wódy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
Gabrys pracy w norge jest od bulu, Ty tak istary nie jestes, sam piszesz ze murarz z zawodu i na manitce umiesz jezdzic , przeciez w bemaningach potrzeba na manitke, dobrze placa, nie narobisz sie jedynie najezdzisz to w czym problem. po co tak zebrac po ludziach czy jakis przytulkow szukasz...masz te ok 65 lat to jeszcze nadajesz sie do pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...wypozyczalnie maja swoje wymagania
...ale jestem pewien ze znalezc prace np. w Oslo za minimalna stawke to kwestia 3 dni nieroboczych ...a za stawke wyzsza tydzien.....
...niezwazajac na lokalizacje w Norwegii przez wypozyczalnie to nawet z mieszkaniem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
jakie tam wymagania, pracowalem dla nich latami, trzeba jedynie miec checi, ile to januszy bez jezyka czy kwalifikacji na budowach pracuje...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...tutaj zgoda jst ich wielu...tylko sztuka sie liczy..leb tak zwany..
...oczywiscie to ,,bez jezyka ,,to jest ogarniete...czyli na 6ciu jeden cos tam gdaka...i jest ich druzynowym...w mniejszych ekipach ..tzw.parkach...jeden samochod na dwoch i jeden gdakajacy,drugi do nabijania godzin...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
w takim czyms Gabriel by sie odnalazl bo zaloze sie ze fachowiec z niego jest Murarz jak wielu naszych wasatych tylko jezyka mu brakuje. ale po co mu jezyk jak na kazdej budowie jest jakis capo polak co wyzej sra niz widzi to mu jezyk niepotrzebny

I tak mialby kase i moglby sobie zastrzyki robic w Ahus i nie musialby sie prosic nikogo o pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...jest tylko jeden wazny warunek do spelnienia
...musisz byc dyspozycyjny.
..a z ty moze byc problem..bo to codziennie trz wstac do roboty i min. 7,5 tam odklepac..i tak 5 dni w tygodniu ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Ps. i odbierac telefony na czas..a juz napewno oddzwaniac..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok