Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
problem jest bardziej rozlegly....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Tomasz Krakowiak
(tomek476)
Wiking
Nie-----!!!!! czemu?????? sa uwarunkowania prawne--czyli KODEKS PRACY-----i nie ma problemu----
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
xxxxxx xxxxxxxxxxx
(Ostryga)
Wiking
tomek476 napisał:
---dziekuje BARDZO PANI--

Prosze bardzo, naprawde ciesze sie, ze moglam pomoc.
Pania tytulowac mnie nie nie trzeba.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
Ostryga napisał:
tomek476 napisał:
---dziekuje BARDZO PANI--


Widac ze swiezak, wszyscy co tu przyjezdzaja na poczatku prosze Pana, prosze Pani a po kilku latach...Mirek ech no Kxxxx chona tu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Tomasz Krakowiak
(tomek476)
Wiking
No tak --od czerwca2005 to świerzak faktycznie ---kultura osobista powinna obowiązywac----Nie znam osoby która pisała wczesniej---Wiem jednak ,że w przeciagu tylu lat jak bardzo zmieniło sie w norwegii pod katem tematu który był poruszony-----W interesie pracodawcy było jak zachęcic pracownika by to własnie do niego przyjsc---Dieta ,przejazdy --jakis kąt do zycia(nie 4 w pokoiku 3 na 3) Wiele tu widziałem ,czytałem i jest jeszcze we mnie kszta godnosci która nie pozwoli mi na zbydlecenie sie------A prawo jest sprecyzowane i obowiazuje i pracodawce i pracownika----W takim własnie kraju jak norwegia pewny jestem ,że jest to respektowane-----Wielu polskich hachmęciaży sadzi(nie mysli) ze bedą beskarnie sobie robic co zywnie im sie podoba ---takie działania pokazuja norweskim pracodawca ,że skoro oni moga to czemu nie my---Jest to tylko niewiedza pracodawców ,któzy nie znaja kodeksu pracy,ale nie mogą robic wszystkiego co im sie podoba---- Także niech nie łapia tej polskiej zgnilizny,bo bedzie bałagan gorszy jak w PL-----
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok