Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

8 Postów

(PanPL)
Wiking
Na 3 miesiace mozesz pobierac zasilek w Pl ale musisz zglosic ze jedziesz szukac pracy i wyslac potwierdzenine z Pl urzedu pracy ze szukasz pracy a tak to mozesz tez siedziec caly czas w pl tylko ktos w No musi wysylac meldekor i nie uzywaj karty norweskiej w Pl to bedzie git
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
105 Postów
Karol Juskowiak
(Jusko)
Początkujący
Nie do konca jestem przekonany odnosnie telefonu. Jak bede mial wylaczony to moze byc lipa jak beda dzwonic w jakiejs sprawie. Znowu jak bede mial wlaczony to moge zostac namierzony. Jak to jest z tym namierzaniem ? Musi byc odebrane polaczenie czy oni maja jakies inne sposoby?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Jarcys)
Wiking
Jusko napisał:
Nie do konca jestem przekonany odnosnie telefonu. Jak bede mial wylaczony to moze byc lipa jak beda dzwonic w jakiejs sprawie. Znowu jak bede mial wlaczony to moge zostac namierzony. Jak to jest z tym namierzaniem ? Musi byc odebrane polaczenie czy oni maja jakies inne sposoby?


jeszcze nie slyszalem zeby kogos namiezyli przez tel.1 regula to nie logowac sie w Nav i Banku z polski .A co do tel. jak nie bedziesz odbierac to zawiesza ci zasilek ,tak kolega mial.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Bogdan Tracz
(BogdanTracz1)
Stały Bywalec
Nie tak dawno Nav raportowal, ze udalo im sie zlokalizowac kilkadziesiat osob, ktore pobierajac swiadczenia z Nav, przebywali za granica. Wyludzona kwote oszacowali na grube miliony koron. Chodzilo glownie o Norwegow, ktorzy np. na dagpenger grzali kosci i nie tylko na Filipinach, w Tajlandii. Jesli beda chcieli Cie sprawdzic, to to zrobia. Ilez to roboty, zeby sprawdzic, ze nie zaplaciles karta zadnych zakupow w Norwegii w ciagu kilku miesiecy. Wysylajac meldekort poswiadczasz, ze ponosisz odpowiedzialnosc za prawdziwosc danych. W razie oszustwa zglaszaja sprawe na policje. Co zrobisz, Twoja sprawa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
105 Postów
Karol Juskowiak
(Jusko)
Początkujący
A z jakiej racji musze placic karta za cokolwiek ? Wydaje mi sie ze na tej podstawie nie moga zweryfikowac czy bylem w Norge czy nie. Zastanawiam sie w jaki sposob moga wlasnie weryfikowac pobyt...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Slawomir Z
(slawek39)
Wiking
piszcie,piszcie a oni to wszystko czytaja,,,sami sobie bat krecicie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Bogdan Tracz
(BogdanTracz1)
Stały Bywalec
Jesli przebywasz w Norwegii nie placac karta za zakupy, zycie, paliwo,jesli nie placisz przelewem za czynsz, to albo tu nie przebywasz, albo pracujesz na czarno, biorac rownoczesnie pieniadze z NAV. To nie jest moje widzimisie, tylko realia. Kop sie z NAV, jak Ci dokopia. Ja zycze powodzenia, czy w Polsce, czy tutaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Jarcys)
Wiking
Dajcie juz spokoj z tym tematem,Sami podsuwacie NAVowi jak utlandy kombinują.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
105 Postów
Karol Juskowiak
(Jusko)
Początkujący
Mozna usunac post ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Jarcys)
Wiking
Jusko napisał:
Mozna usunac post ?


HAHA teeeraz ???od kilku dni to walkowane jest...a tu sa wasze dane i td...tak ze gratulacje rozpisujcie sie jeszcze bardziej ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok