Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

2 Posty
viki40
(viki40)
Wiking
A jak to jest z tymi biletami lotniczymi.
Czy nav rzeczywiście sprawdza bilety lotnicze? To są fakty czy mity?

Bo w necie różne opowieści krążą.

Czy można bezpiecznie latać samolotami do polski i nav nic nie będzie wiedział?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
105 Postów
Karol Juskowiak
(Jusko)
Początkujący
MarcinPenk napisał:
Witam trzeba uważać na NAV bo może cię skontrolować na każdym kroku. Ja pojechałem do polski na miesiąc i nie używałem karty to przysłali mi pismo że mam udokumentować że przebywałem w Norwegi robiłem zakupy tankowałem itd. więc z braku paragonów musiałem wszystko oddać.

Wszystko czyli od poczatku ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Nic nie musisz zwracac. Dodatkowo w palacy krolewskim na oficjalnym bankiecie, krol wrecza ci osobiscie medal za cwaniactwo.Tak na powaznie, to musisz wszystko oddac.

Podbijam temat. Widze, ze w tym kraju juz nikt nie jest zainteresowany praca, tylko tym ile moze dostac socjalu i gdzie go wydac.
Teraz co jesli kogos zlapia, to zaplacony podatek i skladki emerytalne tez kasuja?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
viki40
(viki40)
Wiking
Zwracasz tylko tyle ile pobrałeś nie legalnie,jeśli ci udowodnią.
chyba że przekroczysz sumę 90 tyś nok-wtedy sprawą zajmuje sie policja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Jarcys)
Wiking
Ole_Nordmann napisał:
Karol ja wielokrotnie jezdzilem do polski bedac na dagpenger czy sykemeldingach jak wiekszosc moich znajomych. Zasada jest tylko taka zeby wylaczyc komorke norweska w norwegii i jej nie wlaczac w polsce, nie uzywac karty bankomatowej, bierzesz gotowke poprostu i wymieniasz w kantorze. Do odbicia meldekort przez neta w navie znajdujesz sobie znajomego co ci to zrobi z norwegii, jakies listy z navu to tam gdzie mieszkasz prosisz zeby ci otwierali listy, szybki scan i juz wiesz o co chodzi...wsio

Nie trzeba wylaczac tel .nawet jest wskazane miec wlaczony bo NAV lubi zadzwonic lub wyslac smsa z jakas pierdola zebys stawil sie np.jutro w Navie. A co do zwrotu kasy jak ciebie zlapia to tak oddasz wszystko za caly okres jaki ci udowodnia,mam kumpli którzy oddawli kase w ratach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
105 Postów
Karol Juskowiak
(Jusko)
Początkujący
A jak Twoji koledzy wpadli ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Jarcys)
Wiking
Przez glupote.platnosc karta poza norwegia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
105 Postów
Karol Juskowiak
(Jusko)
Początkujący
A Twoji kumple jak wpadli ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Jarcys)
Wiking
Tez.ale w okresach p.swiatecznych i wakacyjnych coraz czesciej dzwonia zeby stawic sie do Nav.idziesz a oni o jakas pierdole ciebie wezwali z dnia na dzien .zyycie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
o jedyna mozliwoscia zeby nas sprawdzili jest podjebanie od kogos zawistnego


...sugerujesz,że jak ktoś poinformuje o okradaniu,grabieży ,złodziejstwu,oszukiwaniu państwa norweskiego czyli Nas wszystkich ..
...to ten ktos jest donosicielem?...
...to jakas podwojna moralność....
...Król kurest..sorry Królestwa oczywiscie...
...powinien przyjąć takiego na obiadzie czwartkowym...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok