Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

...................................................................... - Norwegia

11 Postów
Barbara Jarzabek
(basia242)
Wiking
Witam.Napiszę prosto z mostu.Jestem zdesperowana i nie będę owijać w bawełnę.Proszę pomóżcie znaleźć pracę w Norwegii.Pracę na taśmie ,na produkcji,pracę fizyczną.Od ponad dwóch lat składam cv na ogłoszenia ofert pracy w Norwegii które się pojawiają,niestety bez odzewu.Nie mam nikogo znajomego kto pracuje w Norwegii aby go poprosić.Ja wiem że niekiedy nie warto komuś pomóc bo tego nie doceni,ale ja do takich ludzi nie należę.Posługuję się językiem angielskim.Sytuacja rodzinna zmusz mnie do takiego aktu desperacji.Proszę o pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
basia242 napisał:
Witam.Napiszę prosto z mostu.Jestem zdesperowana i nie będę owijać w bawełnę.Proszę pomóżcie znaleźć pracę w Norwegii.Pracę na taśmie ,na produkcji,pracę fizyczną.Od ponad dwóch lat składam cv na ogłoszenia ofert pracy w Norwegii które się pojawiają,niestety bez odzewu.Nie mam nikogo znajomego kto pracuje w Norwegii aby go poprosić.Ja wiem że niekiedy nie warto komuś pomóc bo tego nie doceni,ale ja do takich ludzi nie należę.Posługuję się językiem angielskim.Sytuacja rodzinna zmusz mnie do takiego aktu desperacji.Proszę o pomoc
----------
Basiulku...tak bez owijania. Daj sobie spokoj. Zapomnij.To już nie ta Norwegia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Barbara Jarzabek
(basia242)
Wiking
Co masz na myśli pisząc"to już nie ta Norwegia"?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Kamil Kamsonik
(Kamson88)
Wiking
Nie bierz tego do glowy bo ten gosciu heartB jest zyciowym nieudacznikiem co zreszta widac bo jego fofo. Wciska nos w nie swoje sprawy, probuje byc aktywny lescz ta jego aktywnosc kazdy ma gleboko gdzies gdyz jest czlowiek o zanizonej ludzkiej wartosci i gdyby nie to ze w szkole kradziono mu kanapki... To moglby jeszcze wyjsc wyjsc na ludzi lecz teraz nie ma juz na to szans.... Nie obrazam takich ludzi gdyz jest przykre ze los potrafi tak dac w kosc jak Panu H... Pierwsza litera nicku znaczu duzo o osobie pod ktora przykrywa sie ten Pan.
Tak wiec nie bierz do glowy co pisza.... Nie sluchaj ludzi ktorzy po kiepskim dziecinstwie popadAja w jeszcze gorsza doroslosc... PozdrawiAw
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Kamson88 napisał:
Nie bierz tego do glowy bo ten gosciu heartB jest zyciowym nieudacznikiem co zreszta widac bo jego fofo. Wciska nos w nie swoje sprawy, probuje byc aktywny lescz ta jego aktywnosc kazdy ma gleboko gdzies gdyz jest czlowiek o zanizonej ludzkiej wartosci i gdyby nie to ze w szkole kradziono mu kanapki... To moglby jeszcze wyjsc wyjsc na ludzi lecz teraz nie ma juz na to szans.... Nie obrazam takich ludzi gdyz jest przykre ze los potrafi tak dac w kosc jak Panu H... Pierwsza litera nicku znaczu duzo o osobie pod ktora przykrywa sie ten Pan.
Tak wiec nie bierz do glowy co pisza.... Nie sluchaj ludzi ktorzy po kiepskim dziecinstwie popadAja w jeszcze gorsza doroslosc... PozdrawiAw

---------
Posluchaj imbecylu (-lko),
To nie moje zdjecie, tylko awatar
Norwegie znam od dziesiatek lat i milionow NOK temu. Dziele sie swoim doswiadczeniem - nikt nie ma tu tak bogatego jak ja - aby chronic nieswiadomych potencjalnych immigrantow przed takimi sezonowymi idiotami jak ty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
SENTEX napisał:
basia242 napisał:
Co masz na myśli pisząc\\\"to już nie ta Norwegia\\\"?
Obecnia Norwegia to nie juz rynek pracownika a pracodawcy wiec znalezienie pracy graniczy z cudem ... a co do kwesti polmocy to ludzie niestety najpierw pomagaja bliskim i znajomych kwestia pomocy w tym miejscu to dyskusyjna sprawa ..

------
Obiema rekoma....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
basia242 napisał:
Co masz na myśli pisząc\"to już nie ta Norwegia\"?
--------
Norwegia przestala byc Ziemia Obiecana. I dlugo juz nie nie bedzie. NIE MA pracy dla specjalistow a co dopiero dla rekodzielnikow (bez urazy). Nie trac czasu, juz te 2 lata wystarcza. Nie sluchaj pieprzenia sezonowych pomagaczy, cena za to bywa bardzo wysoka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Kamil Kamsonik
(Kamson88)
Wiking
Hehe skoro jestes taki madry to ktos moze zglosic ze bez zgody wykorzystujesz czyjs wizerunek.. Masz to w d... I widac to po wszystkich twoich komentarzach.
Nie potrzebujesz znajomych kolegow rodziny... Jestes pewnie typem czlowieka ktory wyjechal na tzw przez Ciebie prace sozonowa i po prostu zapanowal nad nim alkchol i chec rzadzy pieniadza. Zrobiles sie taki bo doszlo do Ciebie po ,,dziesiatkach lat" ze nie masz juz nic... Dzieci nie znaja Taty a ,,byla zona " ma innego... Przykry jest los ludzi ktorzy nie maja realnego pojecia o zyciu.. Budza sie z palcem w nocniku... Nastepnie probuja pokazac swoja moc i wielgasne myslenie jedynie po kretej drodze i przed monitorem z ktorego nie widac Ciebie...
Chowasz swoja glowe w piasek jak strus... Lecz gosciu nie zapominaj ze jestes czlowiekiem... Zycie zdeptalo Cie jak zapalke... Powinno dac Ci to do zrozumienia ze ludziom trzeba pomagac.. A nie komentowac ich kazdy post ...
Wiem ze nie ma dla Ciebie pomocy...
Mam nadzieje ze przeczyta to kazda osoba ktora zechcesZ skomentowac... Ktorej zechcesz pokazac jaki jestes wazny i ile w zyciu dostales.....
Jest to typowy Polak w No... Dwoch nas pilo ktos nas sprzedal?????
Przykro mi...
Du kan komme til Polen....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Kamson88 napisał:
Hehe skoro jestes taki madry to ktos moze zglosic ze bez zgody wykorzystujesz czyjs wizerunek.. Masz to w d... I widac to po wszystkich twoich komentarzach.
Nie potrzebujesz znajomych kolegow rodziny... Jestes pewnie typem czlowieka ktory wyjechal na tzw przez Ciebie prace sozonowa i po prostu zapanowal nad nim alkchol i chec rzadzy pieniadza. Zrobiles sie taki bo doszlo do Ciebie po ,,dziesiatkach lat\" ze nie masz juz nic... Dzieci nie znaja Taty a ,,byla zona \" ma innego... Przykry jest los ludzi ktorzy nie maja realnego pojecia o zyciu.. Budza sie z palcem w nocniku... Nastepnie probuja pokazac swoja moc i wielgasne myslenie jedynie po kretej drodze i przed monitorem z ktorego nie widac Ciebie...
Chowasz swoja glowe w piasek jak strus... Lecz gosciu nie zapominaj ze jestes czlowiekiem... Zycie zdeptalo Cie jak zapalke... Powinno dac Ci to do zrozumienia ze ludziom trzeba pomagac.. A nie komentowac ich kazdy post ...
Wiem ze nie ma dla Ciebie pomocy...
Mam nadzieje ze przeczyta to kazda osoba ktora zechcesZ skomentowac... Ktorej zechcesz pokazac jaki jestes wazny i ile w zyciu dostales.....
Jest to typowy Polak w No... Dwoch nas pilo ktos nas sprzedal?????
Przykro mi...
Du kan komme til Polen....

--------
Nie szkoda ci czasu na wydalanie tych idiotyzmow,?
Kazde zdanie to kompletna bzdura typowa dla licencjata, ktory przeczytal 2 ksiazki z psychologii.
Nie probuj takiej tfurczosci bo zapedzasz sie na kompletne manowce.
Wszystko, co mam zawdzieczam Norwegii. Nigdy Jej tego nie zapomne. Ale Jej juz nie ma... sa tylko jakies strzepy dla takich patarakow jak ty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Kamil Kamsonik
(Kamson88)
Wiking
Hehe prawda w oczy kole.... Juz ja nie bede co pytal co ty masz i co zawdzieczasz norwegii skoro piszesz TWORCZOSC przez F i u,, tfurczosc"
Nie zazdroszcze Ci twej tfurczosci bo pewnie masz jej w sobie tyle co znajomosci Jezyka Polskiego... Patriota hhehe
Wstydzmy sie i wytykajmy palcami takich jak on!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok