Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

EMERYTURA - Norwegia

32 Posty

(dariuszkrzewiak)
Nowicjusz
witam wszystkich mam pytanko czy bedzaC na tak zwanym D NUMBER lata przepracownane W norwegii tj 3 lata w Moim przypadku zaliczaja sie do emerytury czy musze jak najszybciej udac sie do skatt czy tez bo nav w celu zmiany numeru na numer STAŁY?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
darek83 napisał:
witam wszystkich mam pytanko czy bedzaC na tak zwanym D NUMBER lata przepracownane W norwegii tj 3 lata w Moim przypadku zaliczaja sie do emerytury czy musze jak najszybciej udac sie do skatt czy tez bo nav w celu zmiany numeru na numer STAŁY?

Zeby nabyć uprawnienia emerytalne z Norwegii to trzeba przepracować minimum 5 lat i płacić podatek. Rodzaj numeru personalnego nie ma żadnego znaczenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty

(dariuszkrzewiak)
Nowicjusz
CZYLI GDY TERAZ PO 3 LATACH WROCE DO POLSKI TO NIE ZALICZA MI TYCH LAT DO STAŻU PRACI I DO EMERYTURY??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty

(dariuszkrzewiak)
Nowicjusz
A CO SIE STANIE ZE SKLADKAMI KTORE BYLY ODPROWADZANE PRZEZ TE 3 LATA?MOZNA JE JAKOS ODZYSKAC CZY PRZECHODZI NA SKARB PANSTWA?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Nie da się tego odzyskać. Szkoda fatygi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GRZEGORZ SOBÓR
(omegags)
Początkujący
To niech ktoś mi wyjaśni jak to wygląda gdy moja sąsiadka rodowity NO przepracowała tylko jeden rok w swoim życiu nabawiając się ręmatyzmu rąk otrzymuje emeryturę lub coś tam takiego w wysokości około 12.000nok i ma 55lat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
omegags napisał:
To niech ktoś mi wyjaśni jak to wygląda gdy moja sąsiadka rodowity NO przepracowała tylko jeden rok w swoim życiu nabawiając się ręmatyzmu rąk otrzymuje emeryturę lub coś tam takiego w wysokości około 12.000nok i ma 55lat

A nie rentę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GRZEGORZ SOBÓR
(omegags)
Początkujący
nie wiem co takiego ale otrzymuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Tomek Szy
(tom788)
Wiking
bo to Norwezka !!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Tomek Szy
(tom788)
Wiking
dla mnie D-Number to jest to samo co uchodzca z Syri czy Bóg wie z kąd więc nie wymagaj tylko zrób nr personalny i wtedy sie ubiegaj lub cos
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok