Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
omegags napisał:
nie wiem co takiego ale otrzymuje

www.nav.no/no/Person/Pensjon/Uforetrygd#chapter-1
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(magda37)
Wiking
A moja kolzanka wyczytala gdzies ze Polska podpisala jakie porozuminie z nowegia ze jak wrocimy do polski z noweska emerytura to bedzie z niej w polowie ograbieni przez Zus , wiec np jesli ktos tu wyrobi 10.tys zl emerytury i wroci do polski t zostanie mu 5, a ja wyrobi mnie to juz w ogole mu nic nie zostanie , i po co tu tyrac jak polska nas ograbi, ale osobiscie tego linka nie widzialam wiec jesli ktos kompetentny lub jakies polskie biura maja informacje to bylo by supr ze zamiescili jakies informacje na ten temat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
magda37 napisał:
A moja kolzanka wyczytala gdzies ze Polska podpisala jakie porozuminie z nowegia ze jak wrocimy do polski z noweska emerytura to bedzie z niej w polowie ograbieni przez Zus , wiec np jesli ktos tu wyrobi 10.tys zl emerytury i wroci do polski t zostanie mu 5, a ja wyrobi mnie to juz w ogole mu nic nie zostanie , i po co tu tyrac jak polska nas ograbi, ale osobiscie tego linka nie widzialam wiec jesli ktos kompetentny lub jakies polskie biura maja informacje to bylo by supr ze zamiescili jakies informacje na ten temat.
W koncu administrowanie pieniedzmi kosztuje, a ty tu bys chciala zaraz za darmo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów

(Krowa)
Nowicjusz
Piekne
Najlepiej isc za kaczorkiem, glosowac na pisowszczykow i jatrzyc dalej w EU. Unia sie rozleci, wraz z nia cale Schengen i bedziecie ogladac emeryture z N na ........... starych tabelach podatkowych. A tak bylo pieknie.
I bedzie pieknie ! Beda krzyki ze "jeg har krav på... ! Tylko problem w tym ze nikt tego krzyku nie bedzie ani slyszal ani sluchal.
Tak to juz jest w zyciu, ze o krowe (dziwny zbieg okolicznosci) ktora daje ci mleko, trzeba dbac i karmic ja, a nie tylko doic i psioczyc na nia.
Te wszystkie "krav på" jakie dzisiaj mamy, wcale nie sa takie oczywiste za pare lat jak sa dzisiaj.
Zycze wszystkiego najlepszego w zdobywaniu emerytury
Husk regelen om 40 års opptjeningstid
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok