Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
HeartB napisał:
Lindemans napisał:
Tlumoku, wez ty juz jutro jedz do Polski, zabiora ci AAP i kolejnego matola w Norwegii mniej.

Odpowiedzialam ci krotko na twoje pytanie, ze mozesz wyjezdzac, jak NAV wyda zgode. Nic wiecej. Tobie jednak ta odpowiedz nie pasowala i przypierd...asz sie do mojego ojca. Paszol won ode mnie i mojej rodziny chamie !

--------
Anno, pomijajac nasze polityczne roznice, co do meritum, masz absolutnie racje. Wiesz sama, ze tzw. dobra rada dla rodaka, jesli nie pasuje jego wyobrazeniu - ma byc koorwa tak jak ja chce! bo mi swagier cos inakszego mowil - staje sie obraza.
Szkoda nerwow, etap glupowatej latwowiernosci u Norwegow minal kilka lat temu. Na namierzenie cwaniakow maja juz caly arsenal.


Widzisz, jak sie mozna pieknie zgadzac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Lindemans napisał:
Tlumoku, wez ty juz jutro jedz do Polski, zabiora ci AAP i kolejnego matola w Norwegii mniej.

Odpowiedzialam ci krotko na twoje pytanie, ze mozesz wyjezdzac, jak NAV wyda zgode. Nic wiecej. Tobie jednak ta odpowiedz nie pasowala i przypierd...asz sie do mojego ojca. Paszol won ode mnie i mojej rodziny chamie !


Pani Aniu o ile mogę się wtrącić , na moje oko zaszło nieporozumienie ,Użyła pani słowa dziadziu ,i ktoś przez pomyłkę odebrał że to do niego .Nalezą się Pani przepropsiny mam nadzieje że winowajca już ochłonął , i stanie na wysokości zadania pozdrawiam .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Fana
(Fana)
Wiking
Pani Anno,ma pani racje ze mozna zostac bez srodkow do zycia.Aby otrzymac rente trzeba przejsc etapy czyli rok zwolnienia lekarskiego .przed koncem zwolnienia juz zalatwiac papiery ze swoim lekarzem i z Navu pobrac dokumentt do wypelnienia,chyba do 4lat tak mozna na tym zasilku rehabilitacyknym ale trzeba wypelniac i wysylac meldekort co 2 tygodnie i nie wolno wyjezdzac bez zgody Nav.i lekarza za zagranice Norwegi no i najlepiej tu w Norwegi przechodzic rehabilitacje .Tak ja przechodze wiec moge sie podzielic wiadomosciami ,jesli uczciwie sie wspolpracuje z Nav nie ma zadnego problemu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Mariusz M
(mosiek42)
Wiking
Witam.Proszę mi napisać co pani zaznaczała w meldekord.Że jest pani chora i na zwolnieniu?Czy inaczej się zaznacza.Mam z tym problem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok