Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Mozesz przebywac gdzie chcesz i robic co chcesz, podczas pobierania AAP - pod warunkiem, ze NAV wyrazi na to zgode. Jasne ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Lindemans napisał:
Mozesz przebywac gdzie chcesz i robic co chcesz, podczas pobierania AAP - pod warunkiem, ze NAV wyrazi na to zgode. Jasne ?
------
Najlepiej napisz w soknadzie, ze Twoje cierpienia to slady tortur dokonanych przez krwawa Komune w PRL i podrzucenie do przemyconego piwa pierwiastkow radioaktywnych przez agentow sovieckich w Norge. Pani Lindemans da Ci na to zaswiadczenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
Tak to jest jasne,ale czy NAV ma prawo mi wstrzymać wynagrodzenie jeżeli chcę sie rehabilitować w Polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
miras57 napisał:
[quote]Tak to jest jasne,ale czy NAV ma prawo mi wstrzymać wynagrodzenie jeżeli chcę sie rehabilitować w Polsce[/qu
-------
Mirek, po starej znajomosci : wiemy o co chodzi, nie kombinuj - szkoda czasu, zapomnij.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
Cieniutki jesteś jak masz tylko tyle do powiedzenia-czemu się nie ujawniasz CWANIACZKU
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
miras57 napisał:
Tak to jest jasne,ale czy NAV ma prawo mi wstrzymać wynagrodzenie jeżeli chcę sie rehabilitować w Polsce

Nie dotarlo do Ciebie, ze jesli uzyskasz zgode NAVu, to ok, a jesli bedziesz kombinowal bez ich zgody, to mozesz zostac bez srodkow do zycia ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
HeartB napisał:
Lindemans napisał:
Mozesz przebywac gdzie chcesz i robic co chcesz, podczas pobierania AAP - pod warunkiem, ze NAV wyrazi na to zgode. Jasne ?
------
Najlepiej napisz w soknadzie, ze Twoje cierpienia to slady tortur dokonanych przez krwawa Komune w PRL i podrzucenie do przemyconego piwa pierwiastkow radioaktywnych przez agentow sovieckich w Norge. Pani Lindemans da Ci na to zaswiadczenie.


Ty faktycznie masz cos z glowa Ale nie troskaj sie, nie ty jeden, dziadziu
Takich, jak ty, rzygajacych jadem politycznym w kazdym temacie, sierot po PRLu jeszcze troche jest. Jedyna pociecha, to ze wyginiecie smiercia naturalna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
Ja z tego faktu że jestem dziadziusiem to akurat się bardzo cieszę,i widzisz jesteś tym kmiotkiem,który jeszcze bardzo długo będzie sobie jaja lizał i śmierdzące -laksy-przewracał.
A tak na marginesie śmierdzielu to ten portal nie dla ciebie.
Jesteś taki odważny a boisz się stanąć oko w oko z dziadziusiem,widać że jesteś nie dorobionym dzieckiem ówczesnych czasów,podejrzewam,że twój stary gdyby wiedział na jakiego imbecyla wyrośniesz to -spuścił by się w trawę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Tlumoku, wez ty juz jutro jedz do Polski, zabiora ci AAP i kolejnego matola w Norwegii mniej.

Odpowiedzialam ci krotko na twoje pytanie, ze mozesz wyjezdzac, jak NAV wyda zgode. Nic wiecej. Tobie jednak ta odpowiedz nie pasowala i przypierd...asz sie do mojego ojca. Paszol won ode mnie i mojej rodziny chamie !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Lindemans napisał:
Tlumoku, wez ty juz jutro jedz do Polski, zabiora ci AAP i kolejnego matola w Norwegii mniej.

Odpowiedzialam ci krotko na twoje pytanie, ze mozesz wyjezdzac, jak NAV wyda zgode. Nic wiecej. Tobie jednak ta odpowiedz nie pasowala i przypierd...asz sie do mojego ojca. Paszol won ode mnie i mojej rodziny chamie !

--------
Anno, pomijajac nasze polityczne roznice, co do meritum, masz absolutnie racje. Wiesz sama, ze tzw. dobra rada dla rodaka, jesli nie pasuje jego wyobrazeniu - ma byc koorwa tak jak ja chce! bo mi swagier cos inakszego mowil - staje sie obraza.
Szkoda nerwow, etap glupowatej latwowiernosci u Norwegow minal kilka lat temu. Na namierzenie cwaniakow maja juz caly arsenal.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok