Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Mieszkanie - Norwegia

2 Posty
Krystian Marciniak
(KrystianMarciniak)
Wiking
Cześć od 3 miesięcy wynajmóje mieszkanie W Norwegi, i mielismy z kolegą wczoraj nie wielką kilku osobową goscine, czyli małą impreze. Mieszkamy z włascicielem domu tyle ze na 1 piętrze, i własciciel kazał nam sie jeszcze dzisiaj wyprowadzić, tylko ze jest mały problem bo niemamy gdzie i nie wiemy czy ma dotego prawo, impreza naprawde nie byla glosna bo bylo nas tylko 4 na mieszkaniu, a nie dostalismy zedenj uwagi o konieczność sciszenia muzyki. Ogułem wszystko mu przeszkadza bo jest stary... Prosze o szybką odp,pomoc

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
TORTY - Moss
(TORTY)
Wiking
Nie ma takiego prawa. Sprwdz co masz w umowie. Jest zazwyczaj podany konkretnie określony czas wypowiedzenia umowy wynajmu danego mieszkania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Krystian Marciniak
(KrystianMarciniak)
Wiking
Dzieki za pomoc. Przynajmniej wiem na czym stoimy. Okres wypowiedzenia mieszkania mamy 1 miesiąc. Jeszcze raz Dzięki
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
KrystianMarciniak napisał:
[quote]Dzieki za pomoc. Przynajmniej wiem na czym stoimy. Okres wypowiedzenia mieszkania mamy 1 miesiąc. Jeszcze raz D


Macie prawo do przynajmniej jednej uwagi ze strony wlasciciela.
Przeproscie za swoje podle zachowanie a moze Wam wybaczy
Jezeli norweski dziad bedzie sie upieral przy swoim, to macie 1 miesieczny okres wypowiedzenia i niewazne czy macie umowe najmu czy nie...
Wyrzucic z dnia na dzien to on moze swoje norweskie smieci
A tak szczerze teraz, daliscie czadu co? byly tez dopalacze?ciepla wodeczka od przemyta?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Czas wypowiedzenia nie obowiązuje w przypadku jaskrawego złamania warunków najmu
Hotel
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
jasta102 napisał:
Czas wypowiedzenia nie obowiązuje w przypadku jaskrawego złamania warunków najmu
Hotel



A w szpitalu i wiezieniu obowiazuje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
napisał:
No to niech idą do szpitala albo więzienia, stamtąd ich nie wyrzucą za robienie imprezy (do 4 osób bez głośnej muzyki)
taa
teraz to ja od razu wierzę w tego typu historie, jak i ostatnio, że politi zatrzymało polaczka, alkomat wskazał 1,6 promila
ale to głupi alkomat, bo polaczek nic nie pił tego dnia i czuł się trzeźwy, jedynie na rzyganie go brało
to kiedyś to ja nie mogłem przez 3 lata uwierzyć, że Polacka wybrano za wzorzec głupca do dowcipów
że Polak to najgorsze wyzwisko jakim można obrazić białego człowieka
i że marszałek Piłsudski twierdził, że Polaki to kurwy a nie ludzie
no i profesor Bartoszewski, że to bydło
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
pck
(pck)
Początkujący
norweg chce byc cwany .depozyt pewnie do reki wziol i nie chce oddac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
jasta102 napisał:
napisał:
No to niech idą do szpitala albo więzienia, stamtąd ich nie wyrzucą za robienie imprezy (do 4 osób bez głośnej muzyki)
taa
teraz to ja od razu wierzę w tego typu historie, jak i ostatnio, że politi zatrzymało polaczka, alkomat wskazał 1,6 promila
ale to głupi alkomat, bo polaczek nic nie pił tego dnia i czuł się trzeźwy, jedynie na rzyganie go brało
to kiedyś to ja nie mogłem przez 3 lata uwierzyć, że Polacka wybrano za wzorzec głupca do dowcipów
że Polak to najgorsze wyzwisko jakim można obrazić białego człowieka
i że marszałek Piłsudski twierdził, że Polaki to kurwy a nie ludzie
no i profesor Bartoszewski, że to bydło



Ten fachowiec od 1,6 promila dobrze ,ze sie nie najadl norweskich jablek z rana wtedy to by wykazalo........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
pck
(pck)
Początkujący
organizm sam wytwarza alkohol. Normalnie bakterie w przewodzie pokarmowym niszczą drożdże, lecz w przypadku podawania antybiotyków, równowaga ta może zostać zachwiana i drożdżaki mają przewagę. po spożyciu węglowodanów, mężczyzna był pijany. Działo się tak za sprawą drożdży, które miał w przewodzie pokarmowym. Żywiły się one cukrami prostymi, produkując alkohol.
Za wytwarzanie alkoholu w naszym ciele odpowiadają mikroorganizmy zamieszkujące jelita. Rozkładają one cukry na dwutlenek węgla i etanol. W zależności od naszej diety bakterie te mogą wyprodukować tyle „procentów”, ile znajduje się w dwóch piwach.
ale jasta jest prosty wiesniak co wypadl krowie na rowie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok